Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
ocazywiscie musiałyscie opiwiedzieć o tych zabaewkach w Teco jak ja dzisiaj jade na zakupy?
🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 😁 😁 😁

Ania ty to jesteś odważna z tymi organkami. za zakazalam kupowac wszelkich urządzen mocno grajacych. zapiszemy sie na muzyke z H. to ja wyedukuja 🙂)))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Cześć!!!
Nadrobiłam jakieś 20 stron, więcej nie dam rady... 🙂
Skoro mowa o zabawkach to ja kompletnie nie wiem co kupić moim Szkrabom... Sama nie wiem co je interesuje (najczęściej jedna interesuje się tym co akurat druga ma a rączkach) 🙂
Ostatnio jest z nimi mały koszmar... pełzaja po podłodze, wszystko co jest w zasiegu ich ręki jest ruszone, ciągną się non stop za włosy, nawet z toilet niekiedy ciężko mi skorzystać... chodzą spać ok 23... myślałam, że to zęby ale nic w japach nie widzę, żadnych zmian...
Anka73 życz ode mnie koleżance od bliźniaczek niezliczonych pokładów cierpliwości...choć w przypadku dwójki Maluchów to i tak za mało...

pozdrawiam i miłego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja za Świętami średnio przepadam. najbardziej wpienia mnie składanie życzeń... co rok to samo, zdrowia, kasy itd a i tak dupa z tego jest... W tym roku nie jedziemy do domu... szkoda, bo to pierwsze Świeta dziewczynek będą ale trudno...
W pierwszy Dzień Świąt mijają 4 lata od kiedy jestem z Moim zaręczona, a 5 lat od kiedy w ogóle razem... kupa czasu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam Was drogie babeczki 😘
nie pisze ostatnio bom zajeta bardziej realnym zyciem 😉
kiedy nie sprzątam , nie gotuje i nie prasuje zajmuje sie synkiem. ktory zaskakuje nas z dnia na dzien 🤪 dalej szczerbaty pelzajacy przyjmujacy pozycje do raczkowania ale jeszcze nie chodzi no i dzis poraz pierwszy sam trzymajac sie za szczebelki usiadl w lozeczku 🤪
normlanie az ze szczescia lzy mi ciekly ☺️ taka jetsem dumna Adasia z kazdego jego postepu 🙂
dostaje gazetke Maluszek przysylaja mi za friko i co widze rodzinka moni fiu fiu 😘
wczoraj dostalam paczke gerbera fajnie.
mam nadzieje ze wszyscy cali i zdrowi, lece troche doczytac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madziaa opowiedz o swoich córeczkach.Czy one "bawią" sie ze soba czy nie? czy są rozne z charakteru. jak wyglada orgaznizacjia przy 2. przewijasz np hutrowo czy pokolei. dajesz jesc naraz czy pokolej. moze masz jakąs ciekawostke 🙂?


Asia - no to bravo Adaś. Musisz być bardzo dumna z synka.Fajny chłopaczek z niego rosnie.


kolejna mądrość teściowej: Weźcie wózek na chcrzciny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Adaś w weekend zajadał się ogórkową z ziemniakami i pomidorową z ryżem i mięskiem ale generalnie coś mu się podziało i w dzień bardzo mało je 🤢 deserki ciastka chętnie ale obiadki to mordęga 🤢
co do zabawek to Adaś dostanie tego ślimaka fiszerowego od teściow od moich rodzicow krzeselko do siedzenia hahahaha ale to napisalam hahahaha
krzeselko do karmienia a my planujemy cos takiego zakupic

http://allegro.pl/interaktywna-zabawka-edukacyjna-autko-autobus-i1290329877.html
a lezaczek nadaje sie do komroki Adaś tak szaleje ze wypada z niego i nie moze powrocic i piszczy boje ze sie udusi 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moja tesciowa jest tez z typu uwielbiajacych dawac rady.

Rozwaliła mnie jak młodemu wyszły uczulenie na buzce i kazała mi smarowac oksykortem bo ona tak ze swoja corka robila.

Powiedzialam adamowi ze ja na swoim dziecku eksperymentowac nie bede i z takimi nowosciami ma wogole do mnie nie przychodzic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moja siostra przechodzi deprechę, w szpitalu nie chcą jej dziecka dokarmić, nikt jej cycowania nie tłumaczy tylko dziecko przynoszą i radź sobie babo, wszystko z łaską ;/ Biedna, mały głodny- do tela mi płakała malutka moja kochana 😞
Babka z butli moje mleko ściagneła 😁 jest dla niej nadzieja i dla moich cyców też ;p
Co do tego programu łabędziem być czy jakos tak, to mi się nie podoba, bo takie plastiki z lasek robią- bleah 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak przystało na Misia miś musi być 🙂

[URL=http://img99.imageshack.us/i/1011101324.jpg/][IMG]http://img99.imageshack.us/img99/8348/1011101324.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bogusia wszyscy widzieli, że lachon jesteś
więc Ci nie uwierzymy że brzydka jesteś 🙂

Klapi spisuj wszystko i książkę wydaj
dobrze, że masz taką teściową
bez niej biedna nie umiałabyś pewnie
nawet Hani na ręce wziąć 😜 🤪 😁

Spacerek zaliczony i uwaga DZIECKO SPAŁO MI LONGIEM 2H
już sprawdzałam czy oddał bo do niego to niepodobne 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...