Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
witam 🙂
na dzien dobry zapodam wampirka 🤪

[URL=http://img26.imageshack.us/i/screenhunter01nov251104.jpg/][IMG]http://img26.imageshack.us/img26/5630/screenhunter01nov251104.jpg[/IMG][/URL]

te nasze dzieciaczki sa naprawde the best 😜 spamy sliczne!
klapi to jego wina,nie obwiniaj siebie...mam takie zdanie jak emilka 🙂

aaaaaaaaaaaa tak jak wczoraj pisalam malej wychodzi gorna jedynka 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny mam prośbę.

Kiedyś Ilona rozsyłała na maila ksiązki o zywieniu niemowlat i usypianiu bodajże.

Ma moze ktoras to na stanie bo mi sfiksowala poczta i musial mi szwagier ja przinstalowac no i oczywiscie wszystko wsiaklo.

Jakby ktoras miala to bylabym wdzieczna za przeslanie:

[email protected]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia wysłałam co miałam.
misiek wypił tylko 120 ml mleka z kleikiem. coś jeszcz nie do końca jest sobą.
Mogę dzisiaj już jesc wiec lece po ciasto 😁

Klapi może będzie działać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Siemanko! 🙂

Kłapi my często pierzemy zapalniczki, telefon tez sie zdarzył 🙂 i wszystko działało jak do tej pory 🙂 spróbuj go wysuszyć, tylko nie na kaloryferze, bo wysoka temp może źle wpłynąć na te wszystkie złączki i obwody 🙂 najlepiej rozłóz go na części i zostaw na jakims ręczniku czy coś. powinno być dobrze 🙂

Emilka
super, że ból minął, szkoda, że opuchlizna zostala...

właśnie była u mnie pięlęgniarka od dzieci na niezapowiedzianej wizycie domowej w związku z problemami sennymi G&N 🙂 stwierdziła, że świetnie sobie radzę i mam tak trzymać 🙂 stwierdziła, że zębów przed roczkiem chyba nie będzie 😮 🤢 😞
pytałam jej czy dzieci moga jeść kasze jeczmenna i gryczana paloną, tzn pokazałam jej bo z tłumaczeniem ciężko 🙂 a ona na to, że pierwszy raz w zyciu widzi cos takiego 😮 mało tego pytala czy to na pewno jest do edzenia, a jak powiedziałam, że tak, to wzięła garstkę surowej i wsypała sobie do buzi hehhe 😁 ale sie z niej uśmiałam, na szczęcie ona też śmiała sie sama z siebie 🙂 stwierdziła, że mogę im dawać wszystko, tylko zwracac uwagę na reakcję brzuszka- czyt. kupę 🙂

miłego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A my w poniedzialek wedrujemy na wymaz z gardła i noska a tydzien pozniej na kontrole do pani dermatolog.

Mam nadzieje ze nic z tych wymazow sie nie wylegnie 🤢

A z drugiej strony jakby sie wyleglo to w laboratorium ustawiaja od razu antybiogram czyli na jakie antybiotyki bakterie sa wrazliwe. I wrazie jakiejs choroby lekarz nie strzela na oślep antybiotykami.

Ciekawe jak mlody zareaguje jak zobaczy pania w kitlu zblizajaca sie do niego z jakimis patyczkami 🙂

Ahh zapomnialam napisac ze oczywiscie wymazy sa platne 🤢
25 zł kazdy z wymazow a jak sie cos wyhoduje to doplaca sie jeszcze 15 zeta.
Ciekawe na co ida skladki ktore z wyplaty mi odciagaja.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj sie wczoraj dzialo na forum 😁 😁 🙂 😁 😁 😁 😁 😁

przypadkiem trafiłam na wątek wrzesień'10. czytam a tu wojna z sierpień'09 😁 😁 😁 😁 😁

jak dzieci normalnie 😁 😁 😁 😁 😁

przypiomniała mi się Cruella z lutego'10 i jej fanaberie 😁 😁 😁 😁 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasiak wszystko będzie dobrze!

Kciuki zaciśnięte!

co do pieniędzy wystarczy spojrzec na rosnace brzuszki naszych ministrów, posłów, itp, żeby domyslić się, co sie z nimi dzieje i gdzie lądują...

Ja zazwyczaj nawet za leki dla dzieci czy dla mnie nie płace jak mam na receptę, czasem jakieś tam drobne a o badaniach nie wspomnę... jeszcze za nic tu nie płaciłam...a mieszkam w obcym kraju, mam podstawowy (najtańszy) pakiet ubezpieczeniowy. Nawet jeśli za cos miałabym zapłacić, tak jak np zaginął mój numer ubezpieczenia w szpitalu po porodzie i przyszedł mi rachunek (ponad 35 tys euro za mnie i dzieci) to po wysłaniu ubezpieczalni rachunku momentalnie sprawe załatwili... zreszta sami wysyłaja nam papiery za co i jakie zwroty nam sie należa, gmina wysyła jakie dodatki nam sie należą, ja nie musze sie niczym w tej kwestii przejmować... w tym momencie z samych dodatków bez problemu moglibysmy wyżyć... a o podejściu lekarzy i personelu do pacjenta i opiece dla dziei nawet nie wspomnę bo miejsca i czasu by mi brakło jakbym zaczęła wszystko opisywać... do tego placówki zdrowia, szpitale wygladaja i funkcjonuja niczym hotele Hiltona 🙂
Jeśli kiedys wrócimy do PL to szczerze powiem, że chyba zginę z tym wszystkim...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...