Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
chyba będę się kłaść bo w tej pozycji z laptopem na kolanach, na wpół zgieta, nie daję ujścia gazom, które mi zaraz tyłek rozerwią :laugh: :laugh:
a tak się położę i pomasuję zgodnie ze wskazówkami zegara i pomogę siobie w prykaniu zanim Bart wróci.
inaczej biedny ci on w nocy 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Brzusie wyśpijcie się i za mnie bo ja zasypiam już a gdzie tu do 20 wytrzymać. 😞 Znowu mam mnóstwo zaległości ale tak na szybko
Klapoucha z tego co doczytałam to będzie dziewczynka gratulacje
Irysek nie martw się znajdą wam miejsce do obrony
ja dzisiaj idę do rektora załatwić indywidualny tok nauczania to nie będę musiała tyle siedzieć jeśli tylko się zgodzi 🤨
życzę spokojnej i miłej soboty może wieczorkiem dam radę poczytać co u was słychać i 🙂 zaległości
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Głód zbudził mnie o 7.
W końcu przeczytałam wszystko.
Znowu, utwierdzam się w opinii, że uwielbiam to forum. Do tańca i do różańca.

Coś wspominałyście o kołysankach. To moja ulubiona, muszę się tylko słów douczyć:
http://www.youtube.com/watch?v=UAK2vj191qA


Kurcze, wkurza mnie, że męska część która dowiedziała się że to dziewczynka reagowała: ojojku, i co Brzydki na to? No wiesz to pierwsze dziecko.

Kurde co to dziewczynka to jakiś gorszy gatunek?
Może wojny nie będzie chociaż 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejo Lasencje 🙂

Ania mam nadzieje że Bart przeżył nocną okupację 🙂

Klapoucha świetna ta żabka 🙂

Amii ja nie śpię od 6 😞

Coś mi spanie nie wychodzi,poczytałam wczoraj neta i piszą na brzuchu nie bo miednicę uciska, prawy bok nie bo jakąś żyłkę pierdzącą 🙂 na plecach nie bo dzidzi nie dotleniam 😮 nie da się spać cały czas na lewym boku 😞 nie wykonalne jak dla mnie bo kości mnie łamią a Mąż oparami z buzi chucha 🙂 i się zatruwam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
heh ilona ty to masz teksty 🙂 poprawiają humor 🙂

Ja też nie jestem w stanie spać na lewym boku ciągle, prawie całą noc śpię na prawym bo muszę być ustawiona do ściany :P


I jeszcze łapię się na tym, że często mam ręce do góry, a ponoć nie można. Eh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny ,
Kląpołucha ta żabka jest super w ogóle ikea dla dzieci ma tanie i fajne rozwiązania.Pokoik można zrobić bajecznie takimi dodatkami. Niestety moja 10 letnia córka nie ma ochoty na zmiany i póki co maluszek bedzie po urodzeniu w naszym pokoju. Trochę mnie przeraża jak to bedzie na początku.
Zakopałam się w domun laseczki starymi łachami. Na dziś zaplanowalam przetrzepać chałupę i wywalić to czego juz nie potrzebuje- masakra......ile tego jest .Końca nie widać 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...