Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
mój tez nie siedzi, ale jestem pewna, ze jak bym mu pokazała karmi to byłby po nie w stanie przyjść już teraz 😁 😁
butki najlepiej miękkie i na rzep jak pisze iskra i rzeczywiście większe czyli trochę za duze będą najlepsze bo to w luźnym buciku to i skarpeta dodatkowa sie zmieści i nózki nie marzną tak jak jest więcej miejsca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gu też już stary chłop i nie siada (ani nie siedzi) jeszcze sam
Podciąga się do siadu jak mu podam ręce, ale to nie to samo
No stres kobietki, dzieci rozwijają się w swoim tempie i nabędą każdą umiejętność jeśli nie będziemy im w tym za bardzo przeszkadzać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie kochane , ale numer z tymi laskami z forum co się za łby biorą hehe 😁 z tego co pamiętam kiedyś też afera była i nawet nas jakoś dotyczyła..................
Ja kupiłam te kozaczki w sklepie z bobasa na rzep tylko się zdupiłam bo 6-12 m-cy a mogłam większe trudno najwyżej trzeba bedzie nowe kupić na szczęście dałam 17zł.
Mała im wieksza tym wiecej kasy idzie u was też tak jest? A jeszcze starsza wciąż coś chce nie ma to jak 12 lat i pędzące chormony z pryszczami na czole i wielką japą jak się ma focha na mamę 🙃
Moja mała dziś sama się odwróciła od kanapy przy której stała i zrobiła kroka do ławy jestem w szoku bo ma kuperek nie od parady 🙂oczywiście nie raczkuje ale siedzi już sztywno a jak z siedzenia upada to tak powoli jakby mięśnie brzucha ćwiczyła i nauczyła się że jak walnie głową o coś to nie wpada w histerię bo ja przestałam panikować tylko się z tego śmiałam.
Pogoda nad morzem zajebista śnieg z deszczem brrrrrrrrrrr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej miły dzionek czas zacząć 😁
aby starać się o te 400 zł trzeba iść tam gdzie załatwia się becikowe zasiłek rodzinny
Klapi będziesz musiała się tłumaczyć niestety te zołzy maja uprawnienia przyjść na wywiad do domu i nawet wywiad wśród sąsiadów zrobić będą też pytać o dziadków małej czy oni nie są w stanie pomóc finansowo w wychowaniu
to są nasze polskie realia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej,

Jak to dobrze ze juz koniec tygodnia 🙂

A tak poza tym zimno zimno zimno.

Mlody dzisiaj pieknie spal a wiekszosc nocy przespal na brzusiu - ma cos po mamie 🙂
łobuziak przekreca sie juz we wszystkie strony i na poczatku mialam strach ze w nocy spi na brzuchu bo spal dosyc dziwnie z noskiem w poduszce, ale widze ze chlopak jak mu niewygodnie to sie okreca i daje rade wiec ja rownie zspie spokojnie i nie przekrecam go juz na boczek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam

Bogusia
ponoć banan pomaga, gdzies słyszałam 🙂 ale nie wiem, nie wiem....

U mnie nocka tez koszmarna, udalo mi sie naprawde zasnąć ok 6 i pospać do 9.30... Całą noc mi wyły przez sen i to co minutę na zmianę..., nie mam pojęcia czemu ... Miałam ochote im im normalnie dupy przetrzepać, żeby se do 3 urodzin nie siadły, ale na szczęście sie pohamowałam 😉 🙂
Ta pielęgniarka kazala mi wynieść dziecko do innego pokoju, żeby se płakało, ale jakos nie mogę. Raz poszłam za jej radą, lekarz zreszta radził mi to samo, i pozwoliłam im ryc całą noc, nawet raz do nich nie wstałam a po trzech dniach nocki były juz spokojne. Teraz jakos nie mam na to siły... może dlatego, że od paru dni jak zombie chodze... muszę sie zawziąć i znowu spróbować....

miłego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madziaa witam u siebie ja zombi jestem od 8 miesięcy jeszcze ani jednej nocy nie przespałam całej a rano jeszcze do roboty ble nie mam możliwości odizolowania go do innego pokoju bo posiadam takowych sztuk 2 chyba że mu w wannie pościele albo scoobek da mu swój materac.
Dzisiaj w domu bal murzynów 2 koleżanki przychodzą na noc do dziewczyn więc nocka ty, bardziej nie przespana
Bogusia nie czekaj do poniedziałku idź dzisiaj bo co zrobisz w weekend żeby Malusi się nie odwodnił
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...