Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

bry
nocka standard. trzy razy wstawałam do miśka: dwa razy podac smoka a raz przykryc.

ja tez mysle nad krzesełkiem. I chyba skonczy sie na plastiku bo brak miejsca. A drewniane tak mi sie podobają.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no ja to już jakoś będę drewniane testować w poniedziałek/wtorek.
narazie pod kątem zajmowania miejsca bo gnojek nie łaskaw siedzieć jeszcze.
coś mi sie zdaje, ze on usiądzie ze stania 🙂
tym czasem zaraz go rozerwę na strzępy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nocka w miarę- brak porannej drzemki 😞
Druga dolna jedynka wyszła 😁
Mam doła, bo dzwoniła mama i do mnie z tekstem, że mogliśmy te chrzciny Anielki przełożyć i poczekać aż Olga urodzi. Z ostatnich niusów mały pod kroplówką, coś ma z pęcherzem i przepuklinę pachwinową- qfa normalnie w przesądy nie wierzę, ale teraz mam moralniaka konkretnego 😞 😞 😞 😞
Co do karmienia to Aniela stęka, szarpie mnie za cycki, stanik, myzia włosy-szarpie też, łapie za nos, wkłada w dziurki malce, do buzi tez wkłada ręce. Łapie się za stopy, ściąga skarpy, dokłada stopę do ucha tak jak telefon- cuda wianki 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BABECZKO MILION CAŁUSKÓW I DUŻO ZDRÓWKA!

na cycu u nas też cuda. szarpanina i stękanie...myślałam może, że jakoś ciężko leci czy coś i dlatego ona mnie i siebie tak szarpie 😮 😁 😁 😁 ale mnie pocieszyłyście 😘

nocka super. spałyśmy razem gdzieś od 4 i do 11 z cycem po drodze 🤪

miłego dnia

a Monia, nie opuszczaj nas!
Anka cierpliwość mało używaną wysyłam kurierem, będzie za chwilkę 😎 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...