Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Doszły kozaczki Michałka. Oczywiście przegiełam z rozmiarem i są ze 3 numery za duże 😜
Ale bedzie miał na wyrost 😎

Łaskawie dzisiaj przyszedł mi wózek. A już miałam do baby dzwonić. Jestem wkurzona i rozczarowana. Baba pisała na aukcji ze wózek super stan, idealny wrecz a tu po otwarciu przesyłki okazało się że:
wózek jest brudny (ja bym sie wstydziła wysyłać komuś brudne rzeczy)
ma rozdartą osłonke na pałąku
dziure w koszu na zakupy
małe pękniecie na budce
No kurwa wiedziałam że bedzie nie halo z ta babą 😠
nie byłabym zdenerwowana gdyby napisała prawde na aukcji o ubytkach wózka i że jest do czyszczenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kahna no co ty? Tak długo?
Nie ma to jak dobrze tydzień rozpocząć.
I jestem totalnie rozczarowana pieluszkami Happy z belli. Każda kupa jaką Misiek zrobi wydostaje się z pieluszki. Albo ucieka bokami albo plecami. No koszmar jakiś. Robiłam już dzisiaj 3 prania bo ciuszki obrobione 😠i co dziwne w pieluszce nie zostaje ani troche kupki tylko wszystko wypada. I tak non stop kolor. Jeszcze się Misiek czesto załatwia przez wirusa ale na szczescie już nie wodnista biegunką tylko teraz jajecznicą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
my teraz uzywamy belli happy i nawet ujdą, oczywiscie co pampers ordżinal to pampers, ale ostatnio sie wkurzylam, bo zakladam pampersa original a tu mi plaster sie urwal 😮 no i kuzwa caly do wyrzucenia bo nie chcial sie przykleic.
mlody spi ja ide zjesc kolacje i spac, bo jutro pobudka o 6.30- jak dobrze ze jestem u mamy, nie musze jechac autem, ale jutro juz wracam do siebie 😉

dobranoc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tylko napiszę, ze juz jakiś czas jesteśmy w domu - ufff...
kahna - bardzo mi przykro, ze tak wyszło i na pewno to jakoś nadrobimy 😞
dzięki za wałówkę - kierowca trochę nam zgłodniał.
dzięki za upewnienie mnie w przekonaniu, zę jestem najlepszą mamą na świecie 😁 😁 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziecko juz nakarmione i wykąpane
i nawet już śpi 🙂

Oj ciężka to była wyprawa 🤔
Kahna, dzięki za gościnę, było naprawdę bardzo miło, szkoda że wpadłyśmy jak po ogień, mam nadzieję że rozumiesz i się nie gniewasz 😜
Chłopcy od 12:30 do 22 w aucie (z godzinną przerwą u Kahny), dzielni byli że to przeżyli 🥴
Spali trzy razy po pół godziny, resztę czasu gadali, marudzili lub płakali; na zmiane oczywiście, choć i duecik płaczący się zdarzał 😉
Kahna, raz jeszcze dzięki 🤪
Zdjęć nie wstawiam, bo nie robiłam 😉 tak byłyśmy z Anką wkurzone trasą i perspektywą powrotu, że zostawiłyśmy aparaty w samochodzie 🤨

Idę się zresetować
dobrej
😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A jeszcze mi się przypomniało -
sernik faktycznie świetny 🤪 🤪 🤪
(uszczknęłyśmy z wałówki dla kierowcy 😉 )

no i my też byłyśmy dzielne - dwa razy pchałyśmy samochód jak się zakopał 😎 😎 😎
(przemilczę uprzejmość innych uczestników ruchu... )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...