Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
witam 😮
dla Gu - same najlepsze moce 🙂
Aro niekąpany zasnał mi wczoraj po 23-ej dopiero.
tzn zasnał późneij ale dał sie połozyć po 23-ej i dług sie uspokajał bo normalnie takie cuda wyczyniał, ze ot poezja 🥴
całą noc na cycu wisiał i budził się biedaczek z płaczem.
oj, zafundowałam mu niezłą imprezkę wczoraj - nie wiem czy ta koszulka ma dobry napis w związku z tym
miało być tak pieknie - dzieci miały poznać nowego kolegę, bawić sie - a tu dupa 😞
kahna - kochanie wybacz, zę tak dupnie to wyszło wszystko ale siła wyższa.
22-ga w domu. gdybyśmy zostały i czekały na jozowego męza to pewnie po północy byśmy dotarli do domu.
pozytywnie zaskoczył mnei mój bart, który dzielnie zniósł cały dzień za kółkiem w takich warunkach 😁 okres zimowy za kółkiem rozpoczety odrazu z rozmachem 🙂
do tego tylko dodam, że bartka wiodły do domu gołąbki, które przywiózł mi tata.
przyjeżdzamy, przygrzewamy, a tu skis 🤢
jedyne zarcie jakie było w domu.
gdyby nie kahny wałówka to....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej hej,

Zlotowe dziewczynki podziwiam za wytrwałość.
Spamy jak zwykle piękne.

A dla naszego Guciaczka moc gorących buziaków 🙂

Dotis u nas chlebek musi być inaczej płacz i krzyk.
Zresztą tak samo jest z obiadkiem jak widzi ziemniaki to nie ma innej opcji jak dokarmienie bąbla 🙂

Kurcze chwila na dworze i normalnie przemarzłam.
Ide zrobić gorącą herbatkę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No kobitki, fajnie, że zlot sie udał 🙂

Dotis moje małe już od ok miesiąca jedzą chleb, dokładniej kanapki. Na kanapce jest dżem, serek topiony, cieniutko pokrojony zółty albo szynka. Masło tez mile widziane ale tylko pod szysnke i serek żólty 🙂

zzz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bogusia wydaje mi sie, że kocyk powinien wystarczyć. Ważne tylko, żeby Michas sie nie zmoczył. Jak poczuje troche zimna nic mu sie nie stanie 🙂 śpiworek sprawdzi sie przy -20 st 🙂 Lepiej żeby troche zmarzł niz sie przegrzał, tak myślę. Ja jak wychodze z moimi na spacer to nawet rajstop pod spodniami nie mają, są tylko okryte kocem, ale jeżdzą w gondolce ale u nas jest dopiero -2-3st. jak nie wieje to im czapki nie zakładam tylko kaptur a daszek od gondolki chroni je dodatkowo. wiadomo jak bedzie -10 to i czapka będzie 🙂 zreszta to jest holenderskie wychowanie 🙂 ostatnio jak byłam na spacerze to babka jechała z dziewczynka na rowerze, miała może ok roku i była bez czapki. jak ide do lekarza to an jednego chorego dziecka..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...