Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
zasnął tylko ciekawe na jak długo 🤔
a nam chyba tatuś klucze od miezkania za... bo nie mogę znaleźć 🤔
wczoraj miał moje bo swoje gdzieś położył i nie mógł rano znaleźć więc sobie moje zgarnał.
ja znalazłam te jego i mu położyłam na biurku i dziś pewnie zgarnał i swoje i moje - nie cierpię go za to jego zakręcenie - jaja bym mu poobrywała 😠 😠 😠

na oparciu od krzesła nawieszał juz tyle swoich lumpów, ze Cyś jak sie dziś bawił w okolicy i złapał z jakiś rękaw od bluzy to przeważyło i zwaliło sie to krzesło z całym tym manelem na biednego Cysia.
płacz w niebogłosy, ja patrzę, a dziecka w ogóle nie widać.
dobrze, ze to lekkie krzesło a nie jakiś fotel drewniany
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak mowisz kahna ze tak zimno to nie wychodze.
Dzisiaj próbowałam okno otworzyc w kuchi i ledwo dałam radę bo przymarzło. A jak się wychyliłam zeby kotu rzucic parówke to mi taki zimny wiatr zawiał w twarz ze az mi oddechu brakło.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zostawić Was na chwilę, to trzeba gonić z czytaniem. Babka ucina drugą drzemkę. U mnie jest ok jeśli jest stały schemat dnia, czyli tak jak dzisiaj. Jak się poprzestawia, to wtedy mamy małą dezorganizację i obie się jakoś dziwnie z tym czujemy, dla mnie to wtedy jest męczące i ciężko mi obiektywnie stwierdzić czy dziecko wtedy bardziej marudzi czy nie. ogólnie jest gorzej przez ząbki na pewno, ale wszystko da się przeżyć 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
korzystając ze snu Cysia rozejrzałam sie na allegro za sankami i po wielkiej przeprawie i rozważaniach wybrałam te sugerując sie NARAZ kilkoma ważnymi, moim zdaniem, względami:
- ceną (zestaw ze śpiworem i pchaczem wychodzi w miarę w porównaniu z innymi)
- praktycznością (podnóżki będą bardzo przydatnie - pamietam z dzieciństwa)
- wymiarami (szerokość siedziska to 30 cm podczas gdy w innych najwięcej 26 cm, a przeważnie to 21 cm więc na przyszłość lepsze, wazne, ze siedzisko jest na wysokosci 25 cm od ziemi, a przewaznie jest 20 cm - cieplej)
- śpiwór ma odpinane nózki, przypinany jest do sanek, nakładany na oparcie i zasuwany suwakiem więc nie powinien "zjeżdżać" z dzieckiem i całkiem nie brzydki 🙂
dodatkowo sprzedawca 16% dochodu przekazuje na dobre cele
feler tych sanek to moim zdaniem brak podwyzszonego oparcia i tyle


ja to jestem jednak jebnięta, co???
to tylko sanki, a ja elaboracik, jak za dawnych czasów wykonałam 😁 😁 😁

oto one 🙂
http://allegro.pl/sanki-metalowe-z-pchaczem-oparciem-i-spiworem-i1336310003.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klapi - stylowe białe ogrodowe 😁 😁 to prawda
komputerowe stylowe czerwne stoi na balkonie bo rysowało panele i ledwo je juz widać spod sniegu
ale po tym, jak zobaczyłam patent kahny na kółka to niebawem znów je powitamy w domu, jak widziergam "skarpetki" na kółka, no chyba, ze wcześniej je szlag trafi od tej zimy 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bogusia to chyba takie same jak klapi.
ja patrzyłam i tu nie ma podanych wymiarów ale moje bystre oko porównywało duuuuzo sanek i to są chyba z węższym siedzeniem.
no z tresztą nie znalazłam narazie innych co mają 30 cm siedzenie i są 26 cm nad ziemią.
moze są ale pewnie już dużo ponad 2 stówy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bogusia23 napisał(a):
Ja się czaje na te bo wełniany spiworek mają
http://allegro.pl/sanki-spiworek-welna-wyprzedaz-tylko-50-i1331111487.html



to te same co ja wziełam. te ani maja ładniejszy spiworek( zastanawiam sie po co maja odpinane same stopy) i sa chyba troche mniejsze. Przez co wydaja sie zgrabniejsze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...