Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
agatko mam to:
http://allegro.pl/arti-cesar-krzeselko-do-karmienia-2w1-stolik-hit-i1330631462.html
fajny jest ten stolik, ale wydaje mi sie że całość większa od baby ono i troszke gorzej wykonane.Ale jestem z niego zadowolona łatwo sie czysci i fajna jest ta podwójna tacka, lekki, oparcie dwa poziomy odchylenia (pion i taki ze je sobie butle lekko odchylona), stolik 3 regulacje, kosz na duperele.

Emilka 40 ubranek i karulzeka 220. na gumtree.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja nie zostawiam ubranek bo:
1. nie wiem czy bede miala 2 dziecko
2. to byly typoowo dziewczece ubranka wiekszosc
3. jesli bede maiala 2 dzicko i bedzie to dziewczynka to i tak rodzina znowu wpadnie w szał kupowania i bedziemy mieli 8 sukienek na 3 miesiace 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie nooo...bo az mnie skreca ze zlosci ze nie widze tego....TM....

a stroj kolezanka miala jeszcze bo i swoja corke chrzcila rok temu,wiec pozyczyla....tu w naszym regionie to normalnie zaszczyt wystpaic w takim stroju...tylko ze on ciezki jak cholera,obawialam sie czy wtrzyma,ale bylo ok...tylko kilka razy krzyknela w kosciele bo juz poycje chciala zmienic...

a co do ubranek zamalych...ja zachowuje dla potomnosci kolejnej,zawsze cos juz bedzie a nie znowu kompletowanie...No bo zamierzamy....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mój mąż powiedział, że Kalinka to śliczna laleczka - ja potwierdzam. Pamiętam miałam lalkę łowiczankę kiedyś 😁 Nawet ten ciuch na lalce swoje ważył 🤢
JoZo właśnie tak jak powiedziałaś pediatrze chodzi o to żeby kręgosłup usztywnić/wzmocnić- jak zwał tak zwał, ale ja nie wiem co o tym myśleć 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...