Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
jak paulina wygra, tzn, zę to był z góry ustawiony przekręt
tyle razy miała wpadki, ta to jest dopiero niewydymka mimoza.
ania to przynajmniej robiła wsjo co jej kazali, a ta tego sie wstydzi, tego sie boi, trauma z facetem, bbbllllleeeee, jakaś takaś przygarbiona. moim zdaniem nie nadaje się kompletnie na wybieg. buzia tez nie z wybiegu - fotomodelka owszem i tyle.
ola duuuuzo lepsza, posiedzi ze 2 godziny w szafie i też zrobi co jej każą 🙂
ale anka i na wybieg i na reklame i pięknie na fotach wychodziła. moze w realu nie za idealna, ale która modelka poza fleszami wygląda jak ta lala.
te czasy pięknych naprawdę modelek juz mineły.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ja pierdoleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moje Dziecko nie spi od 21.30
a jest 00.10
co mnie widzi to chichra sie na glos i w ogole nie ma zamiaru spac

ja to dopiero pierdoleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

w zwiazku z tym w dupie mam kto wygral !
o !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam 😘
wypadłam z brzuszkowej gry 🤢
ale zima, co u Was jak dzieciaczki?
mi i Paulina i Ola sie podobaly Paulina bo brunetka 😜 a Ola bo cos w sobie ma takiego przyciagajacego i takiego magicznego 🙂
a my wlasnie wczoraj skonczylismy 8 mcy 🤪 i w prezencie Adas nabawil sie zapalenia krtani na szczescie jest natyle silny ze leczymy sie w domu a nie w szpitalu 😞 mowie Wam porazka jak dziecko sie meczy najgorsza byla wczorajsza noc bo sie dusil i nie wiedzielismy co to ale wczoraj z rana przyjechal szybko lekarz i zapodal leki no i walczymy z tym swinstwem.
postaram sie troszke doczytac.
jeszcze sie pochwale ze Adas w dalszym ciagu 1 zabek, sam juz siedzi lazikuje no i sam juz wstaje w lozeczku 🙂

troszki doczytalam
krzeselko zamawiamy drewniane na 90* drewex komfort
sanki w tym roku odpadaja no chyba ze bedzie na plusie ale wtedy snieg zagrozony, lekarz zalecil nam krociutkie spacery a przy mrozie prawie wcale ze wzgledu na krtan ale nasz lekarz generalnie z tych ktorzy wszystkiego zabraniaja najlepiej to zeby zime w domu przesiedziec.
sanki kupimy za rok a teraz tylko wozek.
kalina rewelacja 🤪 no i wszytskiego naj naj z okazji okraglicy.
w lezaczku adas siedzi tylko na tv no i dokupilismy dodatkowe szelki bo inaczej wylatywal a teraz wyglada jak spadochroniarz i jest bezpieczny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien Dobry 🙂

Dziecko wczoraj dalo czadu
wiec spalysmy dzis do 9 🤪 🤪 🤪

zaraz lecimy na kontrole do lekarza z LOlutem
chociaz nie wiem czy odkopiemy auto

kahna ten ogrodek to superowy masz
zazdraszczam ( mimo sniegu )

[color=red] Wszystkiego NAJ dla Dzisiejszych Solenizantow !!! 🙂[/color]

dobra lecimy sie ubierac bo lekarz !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurwa mam całą plantacje pleśni w pokoju 😠
Teraz nie ma co z tym zrobić. Jak ja wytrzymam z tym do wiosny. 😠

Acha

Wszystkim solenizantom gorące całuski i uściski 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry 🙂
dalej nie mam tv 😠 😠
chuje na ropę, nie wiem za co kase biorą niemałą??!!!
ale przynajmniej nie musiałam sie na zywo stresować TM, ze ta miączka wygrała, a moja faworyta ania odpadła.
wróże miączce karierę, o której rubik wspomniała 😉
kahna u mnie to samo na balkonie co u ciebie w ogródku ☺️
dla naszych kochanych miesięczników dzisiejszych duzego zdrówka, samych radości i gwiazdek z nieba

kahna, jak to jest z tymi sankami? masz jakieś szelki, pasy do przypinania?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i kurwa znów. reni w telewizorze. Specjalistka z bożej łaski. Dorabia sobie bo nikt nie chce jej piosenek słuchać i płyt kupować 🤢
Ekologiczne zabawki - znów majątek za skarpete z oczami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej,

Boze istna masakra z ta pogoda.

U nas cala noc sypalo a do tego jeszcze okropny wiatr.

Do pracy czlapalam sie 40 minut a normalnie trase pokonuje w 10 🤢
Do tego jak na zlosc w calym miescie awaria cieplowni i w chalupie pizdzi jak cholera.
Normalnie motyw jak z Alternatywy 4.

Mąż nie pojechal dzisiaj w trase bo nie mogl ciezarowka wyjechac i teraz siedzi w domku z mlodym.

Ja juz mam dosyc zimy.

Ide zrobic herbatke zeby troszke sie odmrozic i zaraz doczytuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozważam pozbycie się lezaczka.
Miska w nim tylko karmie. Jak wczoraj chciałam zeby w nim posiedział to był ryk. Od razu usiadł i wyciagał raczki.
U mnie pruszy snieg drobny hurra 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...