Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
http://allegro.pl/at-duze-sanki-full-opcja-oparcie-pchacz-podnozek-i1341153025.html
TE ZAmówiłam juz 2 tyg temu i dupa, zapłacone a ten se w chuja wali!!!!
chciałam ci podać aktualną aukcję ale nie ma teraz żadnych przedmiotów wystawionych. pewnie nie wyrabia i sie wstrzymał z wystawieniem.
co do wyskości sanek - siedziska, to jak szukałam wyzszych to zwracałam uwagę na rozstaw płoz.
ale w sumie te, które teraz wybrałam są takie same jak klapi tyle, ze celowo wybrałam dłuzsze o 20 cm bo te lapkowe są malusieńkie i nawet mój spiwór by zwisał z nich, a tak moze na kilka lat starczą 😆
sie okaże w praniu.
narazie nie ma kupy kolejnej ale młody nie chciał obiadu bo mu chyba nie samkuje, za to jak mu dałam troszke krupniku mojego z przdwczoraj to by wcinał ale nie dosć, ze przedwczorajszy to jeszcze z kostka itp.
a nie mam innego obiadku.
moze sobie pomyslicie, ze jestem jakaś nieporadna ale dziś zrobienie czegokolwiek w kuchni graniczy z cudem bo Aro staje przy kuchence, przy każdej szafce i próbuje mnie dosienąć jedna reką a drugą trzyma sie mebla, jak dosięgnie to łapie mnie za nogi i staje przy mnie trzymając sie za spodnie, które mi sciąga bez przerwy - szok. no i jęczy oczywiście bo nie byłby sobą przecież. 😮
że też on nie chce zając sie soba na kilka minut, pobawić zabawkami czy chociażby w tv pogapić.
ja sie boje, ze upadnie, w główkę sie walnie mocno albo rozwali łepek o jakiś kant.
juz umie troche upadać ale nieraz tak sie odegnie do tyłu, ze go zakręci i leci prosto na plecy i wtedy łup głową o podłoge aż huczy.
muszę go asekurować cały czas bo przed upadaniem nie chcę go ratować ale dajcie spokój.
jakby było mało to ze 2 godziny temu coś mi w kolenie stzreliło i boli przeogromnie, nie wiem co to sie stało bo nigdy tak nie miałam, nie mogę chodzić normalnie - mam nadzieję, ze to przejdzie bo ból jest zajebisty przy każdej próbie ruszenia w jakąkolwiek stronę.
kurwa!
ja to mam ostatnio same przyjemności:
mama wiecie, ojcu prostata odrasta po niespełna kilku miesiacach po operacji, kregosłup mnie jebie, teraz kolano, Aro wiecie - na szczęscie chyba coraz lepiej, kasy brak, echh....
i jeszcze trzeci dzień łeb mnie nasuwa 😞
teraz syn zasnął ale ja nie mam siły stanąc w kuchni, nie chce mi sie i w końcu chcę usiąść i zagłosować w konkursie na własne dziecko i was "dopieścić" swoim przynudzaniem 😉
a nie wiem ile minut tym razem mi zostało 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Ania ja wiem że to może przegiecie dla wielu z nas ale jak tak faktycznie Aro ci daje w kość to kup ten kask do nauki chodzenia.
Akurat ten to używka i może ci taki nie odpowiada ale drogie nówki jak cholera 🤢
http://allegro.pl/kask-do-nauki-chodzenia-ok-baby-no-shock-ideal-i1362344170.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj wiemy, wiemy jak to jest!

Chociaz Ha, aż taka upierdliwa, nie jest. jak musze zrobic obiad to ja sadzam przed swinkami i ona sie nimi jara, wkłada rączke, albo wyjmuje im sianko przez szczebelki, pija z poidła i takie tam.

Wcale nie myślimy że jestes nie poradna, radziesz sobie dobrze, Aro poprostu twarda sztuka. Ja sobie mysle ze ta "ciekawosc" swiata io świadczy o inteligencji dziecka im bardziej chce coś poznac tym bardziej sie będzie tego domagało.a sprawnośc ruchową też muszą jakoś nabyć. czasami naszym kosztem niestety 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja podchodzę do tematu dosyć twardo i mama moja czasem na mnie krzyczy że puszczam Maję wszędzie gdzie chce iśc
ale twierdzę że lekkie upadki muszą być, niech wie że boli i trzeba być ostroznym, oczywiście, nie zostawaim jej np samej na łózku ale jak małpiszon wstaje mały to niech się nauczy też siadać

a poza tym widzę że łepki dzieciaki mają twarde tyklo jak Majka widzi że ja truchleje jak ona się walnęła to zaraz zaczyna płakać a jak ostatnio ja obserwowałam z ukrycia to takie przewalanki w łóżeczku o szczeble robiła i nic

patrze na tego mojego pieknisia non stop na telefonie i serce mi sie usmiecha boże jak ja kocham tą cholerę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
szlag by trafił!!! 😠
Aro zasnał, ja se tu z wami pisze a tu GONG do drzwi ze 4 razy, jakbym kurwa głucha była!!!
kominarz z kalendarzem na szczeście.
ja mu mówie, ze mam tylko 5 dych a on, ze 4 mi wyda.
kurwa - drogi ten kalendarz - jedna kartka a4, ze nic nie widać, ale to chyba za to szczęście sie płaci.
ale nic tam - dzieciaka mi obudził 😠 😠 😠
15 minut go usypiałam - udało sie.
teraz idę sie połozyć obok niego bo rzadko kiedy to robie i postanowiłam to zmienić.
dla każdego na korzyść.
zakładka drzemkowa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nikt nie mówił że będzie lekko 😜 😜 😜

chociaż kiedyś już o tym pisałyście
wizerunek Matki Polki we wszelkich mediach
nijak się ma niestety do codziennej rzeczywistości 😞
i to co jest lansowane by podbić trochę ten nasz marny przyrost naturalny
tylko niepotrzebnie wqrwia w chwilach takich jakie opisała np Anka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Niestety kolorowo nie jest, ale w takich wlasnie chwilach kiedy wszystko bym pierdalnela i poszla w dluga mysle o osobach ktore bardzo chca miec dziecko a niestety nie moga.

Mam kuzynke 8 lat staran i nic zadnych perspektyw zeby mialobyc lepiej.
Wole te dolki zwiazane z trudami macierzynstwa i nie oddalabym tego za nic.


A moj mlody dzisiaj zrobil juz 5 kupe.
Na szczescie zade rzadzizny tylko normalne.
Czyzby kolejne zeby sie nam szykowaly 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie na klace znowu raban.
jakis pijany kolo zstłukł szybe na klatce schodwoej. wiem jak byl ubrany, bo go wychaczylam przez wizjer.
zadzwonilam na policja konkretnie na moja komende ktora jest 50 m od mojej kamienicy, pan dyspozytor powiedzial ze juz wzywa patrol. muwie mu zeby zalozyl kutrke i przyszdł na ta klatke wziął gagatka pod pache i bedzie po sprawie,
przyjechali po 20 minutach.
spisali i pojechali.

mama moja oczywisce w panike wpadla zeby mi sie nic nie stalo.
no, ale jak kazdy bedzie chowal glowe w piasek to chuliganstwa sie nie ukruci.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dopiero wrocilismy z Reala ...
LOlutek drzemie

kasiak u nas tez 5 kup dzisiaj 🙂
od kiedy LOli wpiernicza jak stary chlop
wali czesciej ...
"zapachu" pozwole sobie nie komentowac 😁 😉

Ania73 dzieki za opisa sankowego 😘

klapi wpadajcie z "dobrym przykladem" kiedy tylko chcecie !
ze zlymi przykladami tez zapraszam !
🙂

Sztunia nart zazdroszcze !
baw sie dobrze !

kiedys jezdzilam ( nie chwalac sie ) bardzo dobrze
a potem kilka ladnych lat zaniedbalam ...
i teraz obawiam sie, ze musialabym uczyc sie od zera
nic nie pamietam
a i strach jakis taki wiekszy ...
ze sie moja stara dupa polamie i beda mnie ze stoku smiglowcem zwozic ☺️

a tak w ogole to
w poniedzialek nareszcie ide do fryzjera !!!
nigdy w zyciu nie mialam takich odrostow jak teraz ☺️ 🥴
moze nareszcie wstydu nie bedzie na ulice wyjsc ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ach ! w Realu sa Pampersy za 58,88
99 sztuk w paczce
do tego dostajesz kupon na 10 PLN
( bo za 50 PLN wydanych na produkty Pampersa daja taki kupon )

ogladam sanki i obecnie nie ma nic fajnego na Allegro 🥴
pewnie po nowym roku wrzuca nowy towar
teraz przed Swietami ludzie sie rzucili i wszystko wykupili ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aloha
noc masakra- pamietam kazda godzine po 3 razy, bo tyle sie budzil w koncu po 2 dalam mu butle z mlekiem niezbyt cieplym, bo juz nie mialam sily wstac i podgrzac 🤢
sutki mnie nadal bola sm,aruje bepanthenem

jazda do pracy MASAKRA- moja ulica nie odsniezona, zaliczylam obrot na rondzie, 3 razy mi auto zgaslo, wiec po powrocie z pracy spakowalam Igora i jestem u mamy, bo jutro znow mam na 7 a tego koszmaru jazdy nie chce znow przezywac.

odstawilam gluten i pomidory Igorowi i badam skad ma ta wysypke

Dla Lolitty moc caluskow od I & I z okazji 8 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...