Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam poweekendowo,

Oj weekend pracowity jak to przed swietami.
Sobotę całą sprzątaliśmy chałupkę, ale przynjamniej generalne porzadki zrobione staare graty uprzatniete - dopiero rok mieszkamy na swoim a tyle diabelstwa sie zebralo 😮

A wczoraj przystroiliśmy światecznie meszkanko i ubraliśmy choinkę 🙂

Filip też odstawia takie charce jak Aro. wczoraj stanał przy stoliku tv i zmasakrował mi kwiatka 🙂
A jak ubieraliśmy choinkę to zapakował się do kartonu 😜

Diabelec jeden tylko sie wspina i wspina. Oczy dookoła głowy to mało.

U nas od wczoraj popoludnia rzadkie kupsztale - mam nadzieje ze to na zeby.
Bo mlody nie ma innych oznak zeby to byl jakis wirus.
A chlapie soczki i herbatki za 3 takze obawy o odwodnienie nie mam.

Doczytalam was ale niewiele pamietam także:

Dziewczyny wychodzic z dolkow szybciutko.

Spamy urocze.

Sztunia niezła impreza nie ma co.
Ja pracuje w turystyce i nasze wyjazdy polegają na tygodniowych wylotach zagranice zeby zwiedzac hotele.
Tam to dopiero jest Sodoma i Gomora.
A brzydzi sie myslec ze pozniej ci ludzie wracaja do swoich rodzin i jest wszystko ladnie pieknie.

Tam to jest Sodom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Morfinka wylaz z dola !
Anielka na pewno polubi - zacznie jesc "dorosle" rzeczy
tylko trzeba byc wytrwalym - nie poddawac sie i proponowac jej caly czas
ja np robilam tak ( jak juz LOlek wczesniej posmakowal pojedynczych warzyw, ktore oczywiscie miala w dupie - chodzilo bardziej o to zeby zobaczyc czy nic jej nie uczula )
tak czy inaczej - jak na poczatku Lolitta nie chciala jesc nic innego tylko mleko
przez pare dni podawalam jej ciagle ten sam sloik na obiad
Bobovity "warzywa z aromatycznym indykiem" ( taki maly sloiczek )
na poczatku nie chciala, stopniowo zaczela zjadac coraz wiecej
na poczatku to 3 lyzeczki zjadla i juz byl ryk, ze chce mleko
jak juz polubila ten sloik, ze zaczela zjadac caly
to bralam inne sloiki z obiadkami i dorzucalam tam troche tego jej ulubionego
no a chwile pozniej to juz LOlka z dnia na dzien odrzucila mleko ...
i teraz wpiernicza tak, ze dzis na obiad zjadla duzy sloik obiadowy + duzy sloik deseru + kawal bulki do lapki ..
... no apetycik to ma to moje Dziecie ☺️
sprobuj moze tak - moze Anieleczka cos polubi i bedziesz mogla dalej kombinowac z posilkami !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej.
to jeszcze ja sie witam bo jedziemy po południu 🙂
oczywiście kurwa pogoda zajebista bo JA jadę w podróż 😠 😠
Aro od dziś sra normalnie i 3 kupy uwalił plastelinki, a po wczorajszym obiadku i deserku kolorystyka też sie zmieniła i jest bardziej gówniana niż żółta 😁 😁
dziś rano w końcu raczył zjeść kaszke i to widać ze smakiem wiec śmiem przypuszczać, ze z chorobą rozstaliśmy sie juz na dobre.
przez dziąsełka prześwituje górna dwójka więc niebawem nowy "gość" zagości w pyszczku mojego brzdąca.
Agatta - tak sie odpicowała dla Mikołaja z nadzieją na ładniejsze prezenty, a tu za obżarstwo sernikowe (grzech) tylko zamiast rózgi Mikołaj wielką pałę szykuje 😉 😜 😁 😁
Xa powinien czapkę z daszkiem, a właściwie z dachem dostać to sanki w śniegu spoko 😉 😁
Ha - baletki pod choinką albo płetwy moze znajdzie 😉 😁 😁
dla Aro chyba sprzęt wspinaczkowy 😉
dla Filipka kciuki zeby kupki wróciły do normy.
nie wiem co dalej miało być.
zakładka bo sie szykujemy
współczuję wszystkim ząbkujacym boleśnie i mamom, które muszą patrzeć na swoje chore pociechy 😞
z całego serca życzę wam wytrwałości a dzieciaczkom zdrówka 🙂
Xa to, jak pisałam kilka dni temu, zaraz na równi z Aro będzie smigał po scianach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Matką to napewno złą nie jesteś!!!
A żoną dobrą tylko mąż zły!!

Wrociłam z Arkadi dokupilam jeszcze dwa prezenty, skoczylam na poczte wyslac list do pracodawcy bo jakims cudem moje maile do niego nie docieraja, i male zakupy w carrefurze, a potem ucieklam bo tlumy zaczely walic.

i przepuscili mnie wmkolejce 🙂 Ha w chuście 🙂 Ale już za cieżka na elastika teraz zakupimy Mai tei na plecy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Klapi, a może to ja wyolbrzymiam i robię z igły widły, a on nie jest zły tylko ja go zmuszam do takiego a nie innego zachowania?
Agatta dziecko swego czasu jadło wszystko, nie jadła jakiś dużych ilości, bo obiadek maks pół słoiczka od zawsze, kaszka maks 130 szła ale zazwyczaj ok 100. Teraz 4 łyżki obiadku maks, kaszki maks 50-60, ale zazwyczaj też kilka łyżek ;/
Dziecko przy cycku zasnąć nie chciało to ją wrzuciłam do łóżeczka i wyszłam z pokoju- płakała z 5 minut i zasnęła- ale mi źle że się tak zachowałam, Inaczej jak ją tak kładę bo to dla jej dobra, a teraz fakt zrobiłam to spokojnie ale dla własnej wygody- nie wiem czy czaicie o co mi chodzi?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Klapi - ja już Gu jakiś czas temu przeniosłam z elastika do tkanej - mega poprawiło to komfort noszenia 🙂
Wiązań na plecy jeszcze nie umiem, ale się nauczę 😎

Gu nie chciał wczoraj w nocy w ogóle zasnąć
i nie żeby płakał; po prostu chciał się bawić...
zasnął po 23 i to chyba tylko dlatego, że położyłam sie z nim
Za to dzisiaj śpi cały dzień - przespał większość pobytu w żłobku, długi spacer na dworze i teraz też śpi 🥴 🥴 🥴
czeka mnie kolejny wieczór nieudanego usypania? 😞

Anka73 - wypoczywaj świątecznie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...