Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
bogusia LOla tez obecnie bada swoje cialo i dotyka cipke
ale czasami tak mocno, szczypie sie, ze boje sie, ze sobie cos uszkodzi
a jeszcze do tego nieraz ma dluzsze pazurki ech

no i oczywiscie non stop jest szukanie nowych "zabawek"
nie musze chyba wspominac, ze najlepsze sa te rzeczy, ktorymi nie mozna sie bawic 🙂

Monia wirtualny masaz Twojego kregoslupa przesylam ! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kahna gardlo lepiej, tez juz wlasciwie nie boli ...
ale pociagajaca jestem nadal - tak jak Ty 🙂

ja tez "badania" nie przerywam, nie zabraniam
naturalna rzecz
dziwie sie tylko bo nieraz tak mocno sie uszczypnie w ta swoja piske
a i tak lezy cala szczesliwa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aloha
wyslalam meza do mechanika z autem- bo hamulce nadal nie dzialaja tak jak powinny 😠 on twierdzi, ze czuje roznice, ja jakos nie 😜
wole zaplacic i zyc!
i kupilam na allegro ladowarke do laptopa, bo od tesciowej ma inne parametry i moze sie popsuc 🤨

morf- dzieciaki maja teraz taki czas ze malo przybieraja, bo sie wiecej ruszaja i spalaja wiecej kalorii, moj tez szczypiorek jest, je duzo rzeczy ale w malych ilosciach, jak nie chce to nie wmuszam 🙂

zakladka na marude
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to co macie gumki recepturki na uszy założyć i zawsze się śmiać przecież to jest nie realne
z zakupów wyszły nici bo nie miałam czym jechać powiem Wam że bardzo ciężko bez samochodu prosić każdego żeby jechać gdziekolwiek ale co zrobić Weronika ważniejsza
Klapi bo Ty jesteś specjalistka od rehabilitacji jak załatwia się coś takiego bo chętnie poszłabym na jakieś masaże albo coś takiego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja juz w domku.

Mlody cial drzemke jak wrocilam wiec musze go wymeczyc zeby poszedl o rozsadnej godzinie spac.

Jak do domu przyszlam to bylam cala mokra tak cholernie idzie sie po chodnikach woda stoi slisko jak diabli.
Juz mam dosyc zimy.

A teraz pichcimy obiadek na jutro - ogorkowa.

Mam nadzieje ze dzien w pracy jutro szybko minie bo nie chce mi sie isc jak diabli.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doczytałam ale nie wiele panmiętam.

Monia wyślij mi na prw=iv adres na który mam wysłać ubranka dla trojaczków. Zdobyłam 3 siaty troche musze tu dac jednej dziewczyine ale reszta dla Maluszków. 🙂


Rehabilitacje dostałam po kontroli zusu jak przez 2 miesiace na niego nosila zwolnienie. Ja ciagle chodze na kręgosłup do lekarza i wyciagalam zwolanienia. Nadal nie jestem na wychowawczym.
Chodż do lekarzy marudź, jęcz, symuluj, az w koncu przepisza.
Pierwsza rehabilitacje w tym roku mialam od prywatej opieki medyczmne a tą z zusu.
To moja 5 rehabilitacha wprzeciaagu 5 lat. Przynajmniej chodzę. bo kiedyś zdarzyło mi się nie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...