Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
przeklinac nie mozna ?
no to ja sobie juz nie popisze 🙂

przyszedl wlasnie prezent od tesciowej
jakis taki dziwny pojazd trojkolowiec
dla Dzieci od 3 lat 🙂
totanie rozowy jak dla Barbie
pelno bajerow, jakichs piszczalek, muzyczek
kierownica to wielka glowa misia
posikalam sie 🙂
przez te wszystkie "dodatki" pojazd jest wielki na maxa - zawalil nam pol pokoju
no, ale przeciez grunt to adekwatny prezent
dostosowany do wieku Dziecka, gustu i potrzeb Rodzicow oraz wielkosci naszego mieszkania 🙂
powiedzialabym wyraz na K
ale nie mozna przeklinac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zaraz przestudiuję regulamin 😜 🤪

my już po pierwszym spacerze, zakupach i placu zabaw
teraz Xa śpi, potem obiad i sru (nie wiem czy takie słowo
zalicza się do przeklinania 😮:unsure 🙂 na dwór 😎

Filipku zdrówka, no przecież zaraz Ci się
impreza szykuje 🙂

Agata zdrób fotę, jestem ciekawa co to za kosmiczny pojazd
babcia Lolkowi sprawiła 🙂
moja teściowa mówiła, że też chce jakiś rowerek kupić!
już się boje, bo też mamy małe mieszkanie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jeśli kogoś interesusję, to Brzy zrobił doktorat w sprawie siedzonka rowerowami i wyszedł mu ten:http://www.decathlon.com.pl/PL/siesta-34944624/

a my chodzimy bez czapki i wszystkie baby ględzą mi nad uchem, ale nie mam sumienia trzymać haniuty w czpace a opaski wywala.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzieki Ci Brzydki za doktorat !
bo my na pewno bedziemy siedzonko kupowac
a narazie zielono nam w temacie ...

wrocilam z wloczegi po miescie
Plac Zabaw i Tesco zaliczone
( kocham swoj nowy wozek ! ) 🙂
tlumy Dzieciakow na Placu !
ale fajny ten nasz Placyk Zabaw
bo cala podloga jest taka jakby gumowa, miekka
taka, ze jak Maluch sie przewali to nic mu sie nie stanie
moze tez normalnie siedziec na ziemi bo ta podloga nie jest zimna
zaje - sta ! 🙂
no wiec siedzialysmy sobie z LOlkiem na tej gumowej podlodze i fajnie bylo o! 🙂

tulaski dla chorowitkow !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kciuki za chorowitkow, w tym za mojego, mlody non stop paluchy w buzi, ale nawet teraz nic nie kaszle, jedynie ma jeszcze katar, ale tez nie jakis drastyczny

sasiadka 4-letnia jest w szpitalu bo ja wirus rota zlapał, mam nadzieje ze nas to ominie, bo impreza w niedziele jest, i w kosciele msza.

apropos- wczoraj sie z mezulem zdziwilismy z leksza, bo bylo chyba z 20 stopni, Igor mial ubrane body z dlugim rekawem, cienka bluzke i kamizelke cienka, rajstopy i spodnie cienkie no i czapa (zreszta zobaczycie, bo zgrywam zdjecia 😉 ), a inne dzieciaki w kosciele w kurtkach, jedno nawet pod kocem 😮

ja jestem nienormalna, czy inni??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej
zdjęcia maluszków boskie jak zawsze.
Jeśli chodzi o ubiór dzieci ,cienko czy grubo to mnie cudze dzieci nie interesują,nie komentuje ,nie ocenia,nie krytykuje nie pochwalam,niech każdy robi jak czuje i uważa,czasem niewiedząc o czymś można kogoś skrzywdzić,naprzykład,moja znajoma naśmiewała się z osiedlowego chłopca ze ma 4 lata i sika w pampka a okazało się,że dziecko ma jakieś nerwy porażone które odpowiadają za czucie potrzeb fizjologicznych,ja w pracy już się przyzwyczaiłam do dzieci z pampkami i smokami w wieku 3-4lat,szczerze dla mnie to szok i pisałam to wam nie raz,ale tak naprawdę guzik mnie to obchodzi ,to nie moje dzieci,ja nic na to nie mogę poradzić,bo co z tego,ze ja w pracy pilnuje zeby siku wołały jak do domu pojdzie i i tak sika w pampersa?
Mnie interesują moje dzieci,z remikiem nie miałam problemu z niczym,ani ze smokiem ,odrzucił w wieku 1,5roku sam,2 lata miał sikał i robił kupe do wc lub nocnk,szybko mówił mając 19miesiecy prowadził z nami normalne dialogi,wózek pożegnaliśmy na dobre jak miał 2 lata,używaliśmy okazjonalnie i na bardzo długie spacery.
Ale z Emilką może być całkiem inaczej,jeszcze może mnie wszytsko zaskoczyć,bo już dziś widzę jak bardzo się różnią,dlatego niewiem czy jako 3latka bedzie juz wołała siku,nie bedzie miała smoka i wiele innych rzeczy,dlatego nie obchodzi mnie czy czyjeś dziecko ma czapkę czy opaskę czy też na czapkę kaptur nałożoną,to matka powinna wiedziec ze robi dziecku krzywdę pocąc je!
Ja czapkę zakładam,bo uważam ,że jeszcze nie czas na gołą głowę,cienką ,bo cienka ale ma,albo chuste,lub opaskę,ostatnio chwile bawiła się w piasku bez czapki ale wiało i założyłam.
I naprawdę mam gdzieś ,ze ktos powie o mnie ze jest ciepło a moje dziecko ma sienkutką czapkę,

To tyle 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia


[IMG]http://img816.imageshack.us/img816/8091/iggi2011131.jpg[/IMG]
By [URL=http://profile.imageshack.us/user/zonar2205]zonar2205[/URL] at 2011-04-04

[url=[URL=http://img833.imageshack.us/i/iggi2011146.jpg/][IMG]http://img833.imageshack.us/img833/4330/iggi2011146.jpg[/IMG][/URL]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...