Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
moja to nawet sie nie chichra
po prostu lazi za starszymi jak cien 🙂
i chce tylko z nimi
oni w prawo - ona w prawo
w lewo - LOlka w lewo
stoja i gadaja
to podchodzi i tez z nimi stoi, patrzy, slucha
koniecznie chce ich "zabawki"
foremki z piaskownicy w ogole jej nie interesuja
albo przynosi i podaje tym starszym
a oni oczywiscie maja to gdzies 🙂
wiec stoi dalej i patrzy
taki maly ludek i same duze chlopy 🙂
bo zauwazylam, ze moj LOlek zdecydowanie woli facetow 🙂
a jak "duze dzieci" biegaja, gonia sie, piszcza i szaleja
no to juz leci, pedzi - byle do nich
ale co doleci to juz ich nie ma 🙂
no narazie jesli chodzi o szybkosc to moje Dziecko jest na przegranej pozycji 🙂

nie mialam niestety zadnych kropel do oczu
zeby LOle posmarowac
ale Fenistil juz zakupiony
i smarujemy
ilonka ale te krople to naprawde pomagaja ???

a tak w ogole to ...
tez chce klime !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj pamiętam nasz ból jak nam się klima popsuła w największy upał i akurat jechaliśmy do Krakowa 😮 🤢 raczej klima sama się nie popsuła tylko pomógł w tym konował który złym gazem nam ją naładował albo zły czujnik dał 😠 i się rozszczelniła 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to taki etap jest u dzieci ze szukaja kontaktu ze starszymi od siebie,za jakis czas minie 🙂
Emi łazi za bratem,on gra w piłke ona tez chce,on to tamto ona tez 🙂
Nie lubi w piasku sie bawić,nie bawią ją foremki tylko pojemnik po śledziach i łyżka z kuchni 🙂Uwielbia schody,wcodzić i zchodzić 🙂
Lubi patrzeć na tiry co podjeżdzają u nas pod biedronkę do rozładunku,gapi się z 15min 🙂
Fajne te nasze dzieci 🙂
każde inne,każde kochane,każde cudowne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ha jaka dorosla

pomylam gary w kuchni, wykapalam sie i ogolilam nogi 😜 bo jutro ma byc skwar, wiec trza spodnice ubrac 😜

emilka- ja musze miec klime zeby w sierpniu nad morze dojechac no i do Ciebie 🙂 fajna rzecz 🙂
a w ogole pochwale sie to moje auto

Dobranoc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że Iskra kocha się w tej marce co my 😉 chcemy 300C lub Volvo ale to daleko idące plany i narazie cieszymy się z tego co mamy 🙂

HA gratulacje 🙂 teraz to już z górki bedzie z tym siusianiem na nocnik 🙂

Co tam jeszcze AHA DZIEN DOBRY 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam 🙂
Remik pojechał na wycieczkę o tu http://www.smetowice.pl.tl/Galeria.htm ja dziś jeszcze wolne ale jutro już idę do pracy na 6:30 😁
U nas nocnik be 🙂
siada w ciuchac na chwile i bije brawo sobie ahah może to juz jakiś sukces bo niedawno wrzuciła nocnik za łóżko ,nie chciała nawet na niego patrzeć 🙂
Na razie się nie spinam,na luzie do tego tematu podchodze..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry
I znowu noc do bani i pobudka o 4 🤢
Wieczorem Mis nie chciał spać. Musiałam znów go usypiać bo jak Sławek to robił to ryczał.
Wczoraj na spacerze jakaś stara babka mnie zaczepiła z tekstem "bo sobie te tłuste nogi spali" - mowa o Misiu. To jej odpowiedział że sobie tłuszczyk chociaż wytopi i poszłam. no próchno jedno bedzie mi tu dziecko od tłuściochów nazywać. Taki upał to miałam dziecko pewnie w spodnie i skarpetki ubrac zeby sie "nie spaliło" - bo Mis był tylko w bodziaku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hello,

Bogusia co za głupie babsko.

Ha graatki nocnikowe 🙂

U nas też tylko starszaki budza zainteresowanie Filipa.
Ale co się dziwić jak młody jest non stop z chłopakami mojej siostry 8 i 6 lat.
Nasladuje ich robi to co oni i stwierdzam ze ma to ogromne plusy.
Jest zywy wszedzie go pełno, gada na całego, łazeuje jak szlaony wiem ze mam w domu dziecko.

W sobote odwiedziła nas kolezanka z synkiem 4 miesiace mlodszym od Filipa.
I powiem wam ze widac ze dziecko nie ma stycznosci z innymi dziecmi i jest wychowywany wsrod doroslych.
Jak zobaczyl Filipa biegajacego i krzyczacego to zrobil oczy jak 5 zł. Kto to jest?
Jak Sylwia posadziła go na puzzlach z zabawami to tak siedzial siedzial i siedzial.

Ja chyba nie jestem przyzwyczajona do tak spokojnych dzieci 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile ja bym dała żeby moja Mysz usiadła na chwilę i się czymś zajęła...ale tak się niestety nie da 😉 mała latawica z niej i tyle 😉

Bogusia 😮 wiem że na początku jest szok i zatyka ale jakby mi przeszło to bym tą babkę dogoniła i jej nawrzucała.

U nas nocnik beee...ale kibelek Mysię interesuje 😉 uwielbia gdy pozwalam jej spuszczać wodę.Kiedyś zostawiłam drzwi od łazienki otwarte bo sie zapomniałam i coś mi nie pasuje że Lenka jest tak cicho a Ona swoje kaczuszki powrzucała do kibelka i tylko głowa jednej wystawała bo sobie wieżę z nich zrobiła 😮 🙃 na szczęście żadnych detergentów nie trzymam w łazience.

Co do detergentów niedawno do przychodni mojej teściowej przynieśli dziecko które wyjęło kostkę z wc i lizało 🥴 odrazu do szpitala biedne pojechało.
Także laski lepiej myć kibelek co wieczór niż zakładać jakieś kostki i inne dziwadła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misio lubi bawić się wodą i kiedyś o mało w kibelku nie nurkował. Pilnuje zeby tam nie chodził. Ja zamykam drzwi ale inni to ogon mają 😠
Ja byłam kiedyś w rossmannie i tam dziecko prawdopodobnie łykneło sobie płynu ajax, ale matka i babcia nie wiedziały do końca bo gadały i nie widziały czy dziewczynka się napiła czy nie i tak przez pare dobrych minut zasnanawiały się co robić az im laska z kasy powiedziała żeby natychmiast do szpitala pojechały.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja cala chemie trzymam w lazience na wysokiej polce i sama musze na taborecie stawac zeby coz zabrac i posprzatac
kostek nie uzywam do kibla
mojej Lilce tez ciagle gadaja ze jest tłusta i gruba juz mam dosyc tego gadania i słuchania
dopiero co zaczela chodzic, ma problemy z zalatwianiem sie zreszta ma wolna przemiane materii po mnie...
ale nie jest jakims paczkiem
przykro sluchac takiego gadania obcych ludzi 😞, którzy nie wiedza czym tak naprawde jest dziecko karmione, ale juz maja w glowie wizje ze na sniadanie daje dziecku czekolade a na obiad chipsy a popija to wszystko cola do kompletu 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
apamietam jaki remik był gruby i też czasem ktoś coś powiedział na początku się smuciłam a póżniej olałam teraz niektórzy co tak mówili są w szoku,ze remik jest "normalny"
O Emce nic nie mówią,chociaż klucha z niej niezła 🙂
No mam takie dzieci i tyle,grubaski małe 🙂
Cociaż Remik waży 24kg a ma 5 lat 🙂
Nie widać tego po nim.
Niech się każdy na swoje dzieci patrzy a nie na moje,Emilka robi histerie i ja nie zwracam na to uwagi,ona sie rozbeczy bardzo,wiecie ktos myśli ,ze ja jej krzywdę robię ale ja jej zwyczajnie nie ulegam,spokojnie tłumacze ,mówie do niej albo wsadzam do wózka lub po prostu odchodzę na monent zachowując bezpieczną odległość jak jej przejdzie to pytam "już emilko,uspokoiłaś sie?" 🙂
heheheheheh
a taka stara baba się gapi i pewnie myśli jaka ze mnie matka wyrodna ale ja juz jedno dziecko małe wychowałam podobnym sposobem i jakoś krzywda mu się nie działa 🙂
Nie raz pamietam jak on wył bo cos wymyszał,tumaczenie było w tej histerii jeszcze gorsze to po prostu szłam a on za mną strasznie płakał no cóż takie sytuacje przed nami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 😉
kurde wy tu takie fury macie ze szkoda gadac a my mamy CINQUECENTO 900 HA!i kocham te autko 🤪

co do piaskownicy to moja podobnie jak Emka foremki be lepiej lyzka i takis pojemnik po salatce 🙂
do dzieci leci jak szalona,dotknie,da czesc,poglaska i idzie dalej 😉

u mnie znowu mowia na mala "taka chudzinka" taaa glodze dziecko a co... 😮 wariaci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...