Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
dobry
tez tak robie jak mowicie dziewczyny ale narazie nie skutkuje...,
od wczoraj robi awantury na ulicy siada na chodniku i szlaja sie po piachu zostawiam ja i mowie jak sie uspokoisz to podejde do ciebie gadam z nia jak doroslym czlowiekiem tlumacze
i narazie zero rezultatow...
kiepska ze mnie matka jak nie potrafie wlasnego dziecka wychowac... 😞
100 LAT DLA NASZEJ 18-STKI MaJCI
ksawi przystojny ale wciaz nie chce mi sie wierzyc ze jest taki lekki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Emi specjalnie dla ciebie zeskanuje
wpis z ksiazeczki zdrowia...
tylko nie ktos skaner pozyczy 😜 😉

Nie gadaj głup, że złą matką jesteś!
Dobrze jej tłumaczysz, może Lila jest z tych bardziej
upartych dzieci i potrzebuj więcej czasu żeby zaakceptować
to że to mama rządzi!
nie poddawaj się, bo inaczej ci na głowę wejdzie!

Kasiak jak już widać brzucha, to wrzuć fote 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
emi masz kopa w dupsko za zła matke, jesteś najlepsza tylko masz bardziej uparty egzemplarz, dasz radę

Xa wymiaty i jaki on jest blondas, słodziak 🙂

dziękujemy za zyczenia

klapi dla twojego ogonka zjadłam garść kiszonej kapusty 🙂 mniam

to ja też zabieram sie za sprzatanie bo już dźwieki w łózeczku ucichły 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Lila ma charakter 🙂

wiecie co? zmija ma dziś urodziny, ja jebie normalnie, kupię jej szklanki do latte żeby mi już w zwykłym szkle nie robiła i jakiegoś chwasta niech ma baba, zapewne znowu przy garach stała i piekła, więc na podwieczorek latte i ciasto 🙂 może byc, a teraz sjesta, majka dosypia ja ogarnełam dom, obiad czeka na ogień więc chwila relaxu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emi witaj w klubie ja też mam taki egzemplarz w domu i nerwy na wykńczeniu np. teraz pisezę post a nadia chodzi z ubranymi butami bo wybieram się z nią na spacer i depcze mi z całej siły po gołej nodze a wie że mnie to boli i patrzy na moją reakcję a minę ma pt. " masz głupia babo i co teraz powiesz?????"
Normalnie szok do kwadratu jak jest inna od Wiktorii która stwierdzam że była dzieckiem idealnym a Nadia poprostu jest trudna w ujazmieniu ale nie ma co do końca się dziwić bo ma po kim 😜 no to mam co chciałam 😉 a najbardziej mnie wkurwia mój ojciec który widzi małą sporadycznie i twierdzi że jest rozpieszczona i że z Wiktorią postępowałam inaczej i dlatego była grzeczniejsza nosz kur....mądrala się znalazł pewnie mam ją napierdalać kablem od żelazka i przywiązywać do kaloryfera to będzie chodziła jak w zegarku................... No to spadam z tym moim ogniodymem na dwór to może noc prześpi bo ma w tej dziedzinie mega regres aaaaaa i mamy dorosłe lóżko dla Nadii tak ładnie pachnie drewienkiem i nową tapicerką ciekawe jak bedzie w nocy .Zrobie wieczorem fotę przed snem to może wrzucę .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aloha
sztunia opis twojej tesciowej = opisowi mojej szwagierki kochanej o naszej tesciowej, tylko kuzwa 2 razy byli u nas- raz w roczek Igora, kiedy to odprawialismy na drugi dzien impreze, raz dzien przed jak tesciowa robila pozegnanie z pracy w domu i mielismy wtedy full roboty, a ona przyjechala z dzieckiem i kuzwa teraz sie tlumaczy, ze babcia sie nie bawila z P. no szlag by ją 🤢

zzzz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zwlekalam, zwlekalam, zwlekalam ...
i moje buty sa juz wyprzedane
kurwa mac !
ze tak pozwole sobie zaklac 🙂

spedzilam dzisiaj dzien bez Dziecka
i fajno
i jakos dupiasto bylo
mieszane uczucia

i tyle

Ciociu klapi jakbys miala do sprzedazy jeszcze jedna taka pizamke
a nawet dwie 🙂
to ja poprosze !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja bez dziecia bede duzo godzin i w czwartek i w piatek, bo robie dzien chlopaka w szkole, ale jak to zrobie to fajrant, zadnej impezy juz nie mam, chyba ze mi gdzies dowala 😜

ciekawe czy moj potwor by spal w zlobie, on takie klocki ze spanie wyprawia jak jest poza domem, ze masakra, ja go nie potrafie uspic, dobrze ze jest tata, to jeszcze mu sie uda o normalnej porze uspac, a ja mecze sie do 14-15 porazka

a tak poza tym to zrobilam 12 muffinek- przepis z neta + cos od siebie, mniam
no to mam kolacje 😁

i jak mlody zasnie idziemy znow grac w karty i pic wino 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Klapi dorsle łożko w naszym przypadku to fotel rozkładany jednoosobowy z wiekszą powierzchnią spania o 20 cm ale jak rozłożylam to zmieściłam sie ja Wiki i Niadia 😁 wybrałam tą opcję bo ma boki daleko do przodu wysunięte i zagłówek jak sie fotel rozłozy ( a większość nie ma )więc z 3 stron jest ochrona dla wędrowników nocnych dziś zobaczymy co z tego wyjdzie.Miśka poszła ladnie spać do nowego lozka i mam nadzieje że wytrzyma nockę z siostrą tylko martwi mnie jej budzenie sie i szukanie picia w nocy bo to straszna pijaczka dzienno - nocna i wiktoria może być kaput jutro w szkole 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej
ja mam z emka tez taki problem co ty emila 😞
siada na ulicy,drze sie,bije wyrywa,mówienie nie wolno chyba nie zdaje egzaminu,nie bije jej ale zabraniam naprzykład bawic się z nami w danej chwili,wypraszam ją z pokoju na przedpokoj i nie pozwalam wejsc!
mówie "nie wchodz,bijesz Remika,nie możesz się z nami bawić"
jesli się kładzie na dworze i jest to w bezpiecznym miejscu to ją ignoruje,ide dalej,sekunda i leci za mną....
tez ma chcarakterek ona,ale ja jej nie ulegam,nie rozpieszczam i nie rozczulam się nad nią.
Ona rosnie,nie bedzie niebawem juz taka malusia i słodziutka jak teraz....

Powiem wam,ze ją wychowuje mi się gorzej jak Remika,tzc mam z nią teraz wiecej "problemów"niż z synem ....
może dlatego,ze remika ja wychowywałam w sumie sama i byłam z nim w domu długo a ją wychowuje w dużej mierze babcia i dziadek....niewiem jak to tłumaczyc?
nie ma lekko.....
powiem wam ,ze nie wolo mało co działa....to tylko słowa,nie jestem za biciem ale czyny jakieś też muszą byc,tak jak naprzykład to wyprowadzanie z pokoju i całkowita ignoracja histerii.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry 🙂

wieczor mialam wczoraj "radosny"

LOla zasypiala 2 h !
wszystko skonczylo sie wielkim placzem
jeszcze przez sen poplakiwala
albo zrywala sie polprzytomna i "mama, mama"
mysle, ze przezywala wczorajsze, calodniowe rozstanie ze mna

a do tego Maz mi spontanicznie zachorowal
dreszcze na maxa
3 koce nie pomagaly
a dzisiaj od rana juz luz
cudowne ozdrowienie
dziwna sprawa ...

do tego wstalismy dzisiaj o 6
bo LOla od rana kontynuowala swoje leki separacyjne
w zwiazku z tym zerwala sie i "mama, mama"
a juz tak pieknie ostatnio spala do 8.30 !

reasumujac - jestem beton
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka
agata ja też beton!
Maja nie chciała zasnąc ale zostawiłam ją i jakoś padła, ale za to o 12 obudziła się z zatkanym mega nosem i foch na wszystko, frida sól krople w ruch boże jak ona z nami walczyła jak jej odciągalism nosek, ale za trzecim razem wyszło wszystko no ale Maja była tak rozbawiona że ani myslała iśc spać chodziła po nos i wogóle, więc ja wrzuciłam do łózeczka w nazej sypialni (dawno w nim nie spała) i tam przewracała się ale my mogliąmy spać. wstało o 6.30 w zajebistym humorze, szkoda ze ja go nie mam 🙂

oglądam ddtvn ale macie brzydko w Wawie u nas słoneczko, mimo że deszcz w nocy padał
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...