Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
ilonka a wiesz co znaczy FOCH
Fachowe Obciąganie CHuja- od kiedy mąż mi to powiedział to zadko strzelam fochy 🙂
P.S.a mnie się podoba

klapi nie jesteśw tym sama, aczkolwiek muszę sę naprawdę pochwalic że ostatnio Michał mnie rozwala na plus, bylismy w sobote i w niedzielę na imrezie, on wiecej zajmował się Maja niż ja, a to ja nie pije 🙂 zabiera mi ja popołudniami i co chce to zrobi w domu- ciekawe jak długo hihihihih 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

SZTUNIA 🤪 😁 😁 😁 a to dobre 🙂

Klapi też mam tak jak Ty ale chyba każda baba tak ma taki nasz los

ciekawe jak tam Monia...nic nie pisała co z tą sprawą wyszło

Lenka sępi parówki od Jacka 🤢 ukradła całe opakowanie i uciekła z nim do pokoju żeby jej nie zabrał a teraz stoi przy nim i prosi...kiedyś Wam nagram jak Lenka prosi 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
i koniec wizyty Rodzinnej 😞
jutro rano leca sobie wypoczywac ...
zazdroszcze im !
az sobie wymyslilam z tej zazdrosci
ze skoro my nie jedziemy na zaden zagraniczny wyjazd
to rozpoczynam poszukiwania apartamentu, na weekend gdzies w Polsce
Krakow, Wroclaw ??? jeszcze nie wiem
( NEW usmiecham sie do Ciebie pieknie ! ) 🙂
i tez se gdzies pojedziemy o !

LOlka padla
ja tez padam
intensywny ten dzien ...

spokojnej wiec !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aloha
bylam przed praca w Realu, kupilam pare rzeczy do Igora- mleko, butelka, chusteczki, nakladka na sedes i zel do chlopa i 137zl poszlo se, dobrze ze dzis wyplata byla 😜

mialam w planach poslac do rossmanna zdjecia do wywolania bo od stycznia nie mam w albumie zdjec Igora, ale nie wiem czy sie wyrobie 🤢

a tak w ogole to opieprzylam dzis kolezanke z pracy, bo juz kuzwa nie wytrzymalam zeszlam na dol do siebie z sekretariatu, bo dzwonilam do matki, zeby se dziecko odebrala- oczywiscie tel nie odebrala, a tu wchodze na swietlice a za kare uczen sobie siedzi na krzesle, a mial byc na zajeciach z projektu- jak sie wkuuuuuuu i poszlam najpierw do niej, pozniej do kierowniczki z projektu, ze swietlica to nie miejsce kar, a niektorzy to kuzwa tak mysla 😠

p.s. chlop dzis spi na rogowce, bo mi sie spil ze znajomym tescia 🤢

Dobranoc!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yo Yo!!!

Agatta wpadajcie do nas 😉 nie musisz apartamentu wynajmować 😉

Wiecie co my mówimy że nasze dzieci dużo jedzą ale Nadia to ju przegina Ona wpierdziula całą bułkę 😮 co prawda zajmuje jej to trochę czasu ale ją wciska całą z wędlinką serkiem jajeczkiem i pomidorkiem...oczywiście bułka jest pokrojona w kanapeczki ale Lenka zjada pół. Normalnie z torbami mnie puści dziewczyna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ilonka Ty uwazaj !
bo tak nas milo wszystkie zapraszasz
ze jak Ci zjedziemy Rodzinami
to pozalujesz dnia w ktorym proponowalas cokolwiek 😉 😁

ps. LOlka tez taki kanapkowy pochlaniacz 🙂

a tak w ogole to - Dobry 🙂

wyspani bo spalim do 8 !
czad ! 🙂

JoZo pisz co tam u Was !
bo malo sie udzielasz
i nic juz nie wiem o Tobie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejo,

Zdrowka choruszkom zyczę.

Wizyta odbebniona.
Kruszyna pieknie urosla mierzy 3 cm, no i ten cudowny widok bijacego serduszka 🙂

A ja mam dziwna przypadlosc.
Tzn jak mi mierza cisnienie w gabinecie to niezaleznie ode mnie jest ono wysokie.
W domu idealne.
Wczoraj polozna nie chciala mnie wypuscic do domu bo mialam 150/90.
Lekarz z usmiechem stwierdzil ze w domu napewno bedzie w normie.
I kazal kontrolowac i zapisywac pomiary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejo
u nas kanapki jedzone gorzej z obiadami, dziecko nie zna smaku ziemniaka bo nie chce spróbowac, wogóle ona jest zosia samosia i nie da się karmic, a niestety sama za duzo do tej japy nie napcha, ale skoro nie widac zeber to chyba jest ok 🙂

uwga chwalimy sie
MAJA SPAŁA CAŁA NOC BEZ POBUDKI OD 19.40 DO 7.0-jestem dumna i blada i wyspana, i nawet ja na siku się nie budziłam 🙂

częśc okien w domu pomytych musiałam bym umyć kuchnie ale coś mnie boli dzisiaj bebenek 😞 i znowu mi cos wychodzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agatta bo ja czekam jak w końcu która się zjawi i zobaczę Was na własne oczy 😉

Kasiak gratuluje ogromności małej Fasolinki lub Groszka 🙂

Sztunia nie szalej tak z oknami bo będzie deszcz padał i znów się wybrudzą 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
już w kuchni umyłam i na dzisiaj koniec, jeszcze bym mogła tylko okrzątąć cały syf jaki pozostał ale boli mnie troche to polezę 🙂
jesli chodzi o jedzenie to Maja duzo próbuje i czasem zaskakuja mnie rzeczy które Majce smakuja, dajemy jej wszystko spróbować czego chce
ale i tak faworytem jest pomidor teraz o dziwo jest w stanie jeść na zmianę np. parówkę z pomidorem, wcześniej jadla pomidora parówką gardziła i domagała się jeszcze, i jak my z nia jedlismy to nie moglismy jeść pomidora bo szału dostawała zę ona jeszcze chce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U as tez z jedzeniem nie ma zadnego problemu.
Filipo je wszystko, podobnie jak Maja uwielbia pomidory, owoce wciaga kilogramami, z warzyw jedynie nie je szpinaku.

No i wszystko chce sam jesc.
Z kubka sam pic, ahh maly burdel przy tym jest ale jakos dziecko musi sie samodzielnosci nauczyc 🙂

Sztunia nie szalej i odpoczywaj.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...