Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
jakos żyje
najgorsze było to ze od 15 do 18 po odebraniu ha ze złobka nie mogłam pojsc spac
(a strasznie mi sie chciało i ja lezałam na łózku pol przytomna a ona demolowała pokoj)

dopiero jak brzudki przyszedł to wziełam konska dawe polopiryby '(dla mnie najlepsze lkekarstwo na swiecie stawia mnie zawsze na nogi) i sie zdrzemnełam.
jakos daje rade.

mam mogdałki wielkosci arbuzów 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to ty moze klapi masz taka dziwna grype jak ja kiedys miałam, tylko ja miałam sranie a nie rzyganie w jeden dzień, siły nie miałam leżałam półprzytomna, lekka gorączka, a ból w ciele jak cholera na nastepny dzień, zdychałam tak trzy dni i brałam tylko przeciwbóle, podobno była to grypa

Maja u rodziców chodziła spać o 23, ok jeden dzień rozumie bo drzema jej się przesunęła o 2h no to niby by sie zgadzało, ale szukałam rozwiązania drugiego problemu z zaśnieciem, i tatuś się mój wygadał 🙂 móiłam im że absolutnie od 18 zakaz dawania słodyczybo bo to ją pobudza, a tata mówi że ona tylko posypkę z ciasta drożdzowego zjadła, a na koniec ale wiesz jaka ona była fajna i smieszna. ogólnie dziadki zadowolone z weekendu z wnusią, więc myslę że moge im ja podrzucać raz na jakiś czas 🙂

dzidzia mi się chyba wierci w brzuchu i czasami ugniata chyba jelitka bo najpierw czuje takie mega przewracanie a wszystko kończy się pieknym pierdem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aloha
klapi zdrowiej!
ja po pracy pojechalam z siorka do neurologa, wrocilam po 18tej, wpakowalam mlodego i meza i pojechalismy do tesco na zakupy i paputki dla Igora, bo juz wyrosl z 21, a zimno od podlogi daje czadu, wiec musi w butach biegac 🤢

zrobilam porzadki w barku i 2 szufladach i padam

wiec milej nocki, u mnie pobudka o 6 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agata dzieki ale ja nie dałbym rady wam zawiesc Hani, a obokprzeciez jest moja mama. jakos sie przemeczyłysmy.
Ha była głodna a ja byłam wstaie dac jej tylko banana...
potem mowie do niej "Kocham cie" a ona patrzy mi głęboko w oczy i mów... "niam niam?"
masakra


u nas gica 23 bo mamy palucha długasa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
klapoucha napisał(a):
tarzać się nie lubie ale jak byłam mała to wkładałam palec w surową wątróbke w lodówce 🙂

Klapi - czytałam kiedyś książkę - Kompleks Portnoya - i tam też było coś o surowej wątróbce w lodówce; tytułowy bohater też w nią wkładał, ale bynajmniej nie palec....
☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry!

my dzisiaj zorganizowani, byliśmy już na zakupach 🙂

Iskra, suka go nie ugryzła do krwi tylko mocniej drasnęła, więc
skończyło się na siniaku i zdartej skórce.
Wiem że szczepiona, bo sama z nią ostatnio byłam na szczepieniu.
Niestety pies jest psychiczny. Od tej pory, zero kontaktu z Xa.

Klapi zdrowiej szybko 😘

a mi się śniło dzisiaj, że w ciąży byłam 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry 🙂

u nas noc pelna wrazen
czyli brak snu od 3 do 5
ostatecznie spalysmy do 9.30 🙂

no to dzien dopiero rozpoczynamy
bedzie pracowicie
no i moze Hanesa zalicze
bo szukam czapy dla LOli
i butow tez szukam

ilonka Ty chyba masz juz buty dla Lenki
chwal sie tu ! 🙂

kahna Ty mi tu smaka od rana nie rob
bom glodna
a w lodowce chyba tylko swiatlo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bry,

Klapi zdrówka 😘

Widze ze wszystkie narzekacie na pogode.
Ja tez niecierpie takiej jessiennej ponurej pogody.
Najchetniej z lozka bym nie wychodzila.

Co do temp. to interweniuje jak jest 38 i wyzej.
A po Filipie od razu widac ze jest cos nie tak bo polika ma zawsze czerwone jak piecyk.

Mam ochote pojechac do kina 🙂
Musze meza namowic zebysmy sie odchamili tylko czy cos ciekawego jest w repertuarze.

Wogole musze skoczyc na jakies zakupy dla siebie bo w spodnie powoli sie nie mieszcze a wpracy trzeba jakos wygladac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Majoneza zaatakowała ława, mamy dolną wargę rozciętą, krwi i łez trochę się polało ale szczęście jest take że chyba to małe jest, teraz nie wiem bo spi.

a teraz jak daje mi buzi to zaraz jest pytanie " tata?" bo jemy też chce dać, nsz kurde blade mamusia jej już nie wystarcza 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...