Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Przykro mi dziewczyny ale ten weekend odpada u mnie w 100 % czekałam prawie do końca pracy żeby wszystko się wyjaśniło z wyjazdem mojego Artura i jadą w środę a wracają w niedzielę.
Może i bym dala radę gdyby nie mała bo moja mama jest sama i nie zostanie z nią po pierwsze że mala z nią nie chce zostawać a po drugie bo jest chora ( tak poważnie nie że katar etc.) i nie da rady opiekować się dzieckiem .
Jest mi smutno juz nawet nie wkurwiam się a to jeszcze gorsze - pewnie dostane palmy w chacie bo zaraz kończę pracę.
Mam nadzieję Emi że pojedziesz do dziewczyn i nie spierdzieliłam wam zlotu .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
[color=red]złe wiesci nie moge anulowac zererwacji bo

W przypadku anulowania rezerwacji po tym terminie (6 dni przed) lub w przypadku nie pojawienia się Gościa w apartamencie, TOP ONE Apartments obciąży Gościa pełną opłatą za zarezerwowany pobyt:[/[/color]b]

o ktorej ktora przyjedzie musze podac najwczensiejsza godzine pierwszego goscia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też nie lubię tego całego halołin
Faktycznie chłoniemy atrakcyjnie opakowane amerykańskie komercyjne byle co
😞 😞 😞
i nie tylko dzień dzisiejszy mam na myśli niestety

A poza tym - Gu był dzisiaj pierwszy dzień (a właściwie trzy godziny) w prawdziwym przedszkolu, a nie jakimś tam żłobku dla maluchów 😜 😜 😜 Był bardzo dzielny 🤪
Szacun dla tamtejszych dwulatków 😉
siedzą przy stoliku i grzecznie czekają na jedzenie albo na farby ipędzelki (Gu dostał w tym czasie pięć razy kota)
po jedzeniu ustawiają się w kolejce do mycia zębów
itp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
eeee no to Gu jest mistrz 🙂
a mnie helołin ani ziębi ani parzy, a kiedys robiłysmy opaski z dziewczynkami mojej siostry w kształcie dyni malowałysmy szramy i była pizza ale to chyba tylko dlatego żeby zapewnić im jakąś atrakcję bo rodzice poszli wtedy na bibe
emilka ale mam nadzieje że ty będziesz 🙂
no ja się postaram też gdzieś na 18 przyjechać

laski jak mnie plecy zabolały dziś to stałam nieruchomo przy zlewozmywaku i nawet słowa powiedzieć nie mogłam, wkońcu Michał się skapł bo coś jęczało 🙂 posadził mnie na krzesle a ból jak ch.... idzie mnie własnie masować, i brzuchol mnie coś dziwnie boli, tak ciągnie, odpocząć muszę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Szefowa jaka piękna zadumana jesienna panna 🙂

Gu jest teraz w grupie dwulatków czyli rocznikowo rok starszych dzieci
ale od stycznia powstanie tam jednak grupa dla dzieci z jego rocznika (miała być dopiero we wrześniu) i wskoczy do niej
Ale do tego czasu może go tam wymusztrują 🤪 🤪 🤪
i będzie niebiańsko grzecznym dwulatkiem 😜

Sztunia - odpoczywaj kochana więcej !!!
Czasami sobie myślę jakby to było mieć teraz fasolę w brzuchu
i tak dumam że nie letko 🤔

To ja już poczekam na mojego grzecznego dwulatka 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
  • Dodaj nową pozycję...