Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
hejo
pewnie ze się boje jak to bedzie, ale już jest postanowione że Michał będzie dawał 100% siebie dla Mai. Cieżko mi powiedzieć jak to bedzie bo mozna wiele zakładać azycie zwerfikuje, moze byc tak ze Majka troche sie cofnie, chcac tez byc dzidziusiem. Póki co wiem że nie tylko my bedziemy ludxmi co maja rożnice 2 lat i wszyscy jakos dali rade, lepiej gorzej, podobne ten pierwszy okres nawet nie jest taki ciezki bo dzidzia jest mało widoczn dla starszego dziecka. potem zaczyna się jazda jak zaczyna pełzać i podbierać rzeczy 🙂
iskra najważniejsze że chcesz aby ktoś ci pomógł i napewno to zrobi, silna jestes wiec dasz rade, a zmuszac sie do uprzjmosci nie musisz.

Maja jest na Mikołaju w figlolandzie podobno już ostro szaleje 🙂 czekam na pełna relacje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
aloha
ogladalismy z mezem jakis horror do 1 w nocy, Igor pomimo wczorajszej drzemy i wypiciu butli o 22giej obudzil sie o 6 na mleko ale za to spalismy do 9 😁

maz nie moze sie nadziwic Igorowej fyzury, musialam mu obiecac ze go juz nigdy tak nie zetne 😜

milego dnia 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej
No i się stronki nie doczekałam 😞
Jade dzisiaj na "lumpy" do koleżanki. Pierwszy raz odkąd jest Miś. Pół dnia bez niego. Ciekawe czy wytrzymam. Sławek zostaje na stanowisku ale wiem juz jak to bedzie wyglądać 😠
Iskra oj ja wiem co czujesz w stosunku do siostry ja tak mam same wiecie do kogo...
No i tez bym chetnie na "wigilie' była bez tej małpy w czerwonym.

A na dodatek moja ukochana babcia jest chora. Serce. Nie domykaja jej się zastawki. Jak nie bedzie mega ostrożna to może miec zawał w każdej chwili, a w jej wieku to już olewają człowieka - 70 lat.
Jak tylko pomysle ze mogłabym już wiecej nie zobaczyc to od razu chce mi się płakać. Ja jestem z nia bardziej zwiazana niz z kimkolwiek innym..
To się odmeldowuje.
Papa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no i po Mikołaju, Maja za bardzo z Mikołam nie chciała obcować więc tata przejął prezent, wylała na siebie kawe, ale tatuś przezorny miał ubranie na zmiane brawo 🙂 a potem zostawił ją na chwilke bo się bawiła z innymi dziećmi i poszedł na ciasto a jak wrócił to Majunia płakała bardzo i siedziała w katku, Michał mówi że aż mu serce stanęło bo był to okropny widok ale podejrzewa że jakiś dzieciak musiał coś jej zrobic bo ona sie bawiła przednio cały czas. Jak dzwonił to własnie zasypiała w foteliku.

my myślelismy o kotku interaktywnym, bo pieski jej tak nie jarają, no ale 300zł nie nasze wiec moze na 2 latka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj juz podejrzewam, ze moja LOlka tez z Mikolajem nie bedzie chciala miec nic wspolnego 🙂
a Majeczka biduleczka
niektore Dzieciaki sa strasznie agresywne dla innych
przykre

a tak w ogole to te interaktywne zwierzaki kosztuja majatek
ja to bym wolala prawdziwego psa
bo psiara straszna jestem
ale wiem, ze to mega odpowiedzialnosc
mega obowiazek
zwlaszcza pies w bloku
( juz mialam kilka psow w zyciu )
takze narazie jestesmy na etapie tego naszego, paskudniaka okropnego
i jest git 🙂

LOla drzemie
drzemne chyba i ja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja padłam z mortadelką naszą ale Jacek po godzinie stwierdził że za dlugo spimy i nas obudził 😠 no więc Lena teraz objada moją mamę a ja mam chwilkę 🙂 Fajnie jej tutaj bo troche podokucza mojemu tacie, bratu, mamie i ciągle jest czymś zajęta a ja mogę odpocząć od niej. Bogusia korzystaj z chwili dla siebie i się nie martw...nikt Misiowi krzywdy nie zrobi

Tak New mamy trzy psy 🙂 trzy wariaty poduszkowe 🙂 Lilly największy wariat taka mała terrorystka,skoczna jak kot moja ulubienica.Billy jest Jacka taki dostojny księciuniu 😉 a Betty teściowej taka ciamajda z niej. No ale jak zaczną w trójkę wariować to jest szał 🙂 a shih tzu mają to do siebie że potrafią biegać wkoło poszczekiwać i zaczepiać 🙂

Sztunia my mamy w piaskownicy takiego chłopca który bije wszystkie dzieci i każdy na niego musi uważać a Mamusia siedzi sobie jak ksiezniczka i nic nie robi.



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
spam rewelacja
lila od dziadkow dostanie wozek z lala
wiec na wiosne bedzie sie lansowac na miescie
moja lila roznie reaguje na dzieci czasami sie wstydzi czasami tuli a czasami olewa
ale zauwazylam u niej tez nerwowe reakcje zaciska zeby i sie trzesie
moj ja tak nauczyla dla zabawy a widze ze ona tak wlasnie teraz okazuje swoje nerwy i martwie sie ale mam nadzieje ze jej to przejdzie zapomni a jak nie to bedziemy walczyc z tym w kontaktach z innymi dziecmi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej

Iskra ja też myślę, jak dziewczyny
że to, co wybierzesz będzie najlepsze 🙂

Lenka z pieskami super!
myślę, że dzieci powinny mieć kontakt ze zwierzętami
bo to uczy wrażliwości i odpowiedzialności
no, może jeszcze nie w wieku naszych maluchów ta odpowiedzialność 😉

u nas za to szał na koty,
większość zwierząt z futrem i uszami
to MIAAAAUUU 😉

aaa, Bogusia, Klapi pisała, że ona nie ma tej strony już
żebyś poszukała w googlach, bo to chyba jakaś rządowa strona
i wrzuć proszę jakieś zdjęcie MIŚKA!!!! tak dawno go nie widziałam!
i baw się dobrze na wychodnym 😉

miłego dnia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej
dzieki laski moje kochane 🙂)))

sztunia to nie ma tak ze michał bedzie dla majki w 100% niestety ale tak sie nie da 🙂
ona chce miec mame tak jak zawsze,ona nie rozumie ,niewie,zawsze mama była jej 🙂
wiem co mówie 🙂
Jak uśpisz młode,idziesz do starszej,dajesz jej całą siebie i tak w koło 🙂
U nas też tak było.
Tylko ja sie z remikiem umawiałam,ze jak emka zasnieto jestem do twojej dyspozycji.
Albo ważne jest zeby tata został z młodszą a ty idziesz tylko z majką na spacer,jestes tylko dla niej!!
Powiem ci,ze są takie sytuacje ,ze płakać się chce,taka prawda.
Ale są te cudowne,widok dwojki razem bawiącej się cudne i nie do opisania!
Jak usłyszysz,ty mnie już nie kochasz od starszej nie załamuj się tylko działaj ,tłumacz,nazywaj emocje,to ważne.
Dziecko ci wtedy powie a nie bedzie trzymało w sobie
Nigdy nie popełniaj tego błęd "daj jej ona jest młodsza"
eh sama zobaczysz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jesli chodzi o agresje to dzieci są różne,ważne by nie pozwalać i tłumaczyc,bo dziecko z tego niewyrosnie tak jak niektorzy uwazają!!!!!
Niektóre dzieci tak wykazuą swoją bezradność.
Matka co to zlewa będzie miala problem pozniej.
Chociaz powiem wam,że mojemu remikowi zdarza sie naprzykład z nerwów rozwalic ciuchy,krzyczec na cały dom,wtedy karze mu głośniej i głosniej,az mu przejdzie,po kazdej takiej akcjo siadamy i rozmawiamy co czuł,czemu tak zrobił,co ja robie zle.
Nikt wam szczerszej prawdy nie powie jak wlasne dziecko 🙂))
Każda by chciała miec idealne dziecko ale nie ma takiego i jeszcze wiele sytuacji przed wami/nami ze poczujemy bezradnosc i zadamy pytanie"co ja żle zrobiłam"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...