Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Bry wieczór
Widze ze forumowy miesiąc miodowy się skończył koniec spijania sobie z dzióbków hehe
No cóż bywa i tak. W słowie pisanym nie zawsze da się wychwycić wszystko. A tak wogole to kiedys Morf tez sie "czepiała" o pralke Emi. W sumie tez dawno jej nie było. Ale nie wnikam - jak to moja ciotka kiedys mówiła "Nie mój koń nie mój wóz".
Ja dla obrazy dodatkowej mogę napisac ze ja wiązanki pod nosem puszczam na Miska ze szok. Zwłaszcza jak ma taki wredny humor. Powtórka z zeszłego miesiąca - kilka dni marudzenia i nie podobania się wszystkiego.
Od paru dni ciagle mnie ciągnie do szafki i woła psik psik - czyli dac mu perfumy a on bedzie wypsikiwał zawartosc - ja mu nie chce dac to jest ryk i rzucanie czym popadnie żeby pokazac swoje "niezadowolenie"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no właśnie my też tylko białe 🙂

kurde to chyba ją okuje w takie buciory bo coś mi się wydaje że tak stópki do środka stawia
ogólnie ostatnio Michal juz mnie opieprza bo tu widze lekko koslawe stópki a tu czasami stwierdzam że łapie strita tylko najlepsze ze tylko ja go widze wiec chyba mi sie wydaje, ale jakoś przewrażliwiona jestem, na bilansie dwulatka każe ją przeswietlic z kazdej strony 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej laseczki

U nas jak u Klapi - po domu skarpy z absami a w przedszkolu najzwyklejsze kapcie (materiałowe z gumową podeszwą).

Wódka w sobotę - ZGŁASZAM SIĘ 🤪 🤪 🤪 🤪
MNIAM

Popijam grzane wino i już zapomniałam co jeszcze miałam...

a, Ania gratki spadku ciśnienia 🙂

Kasiak
- świetne łóżko 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dobry 🙂

my mamy takie same butki po domu
co Iskra, tylko wersję "męską" z odkrytym
palcem. W sumie X od początku
w bamboszach latał
bo zimno od podłogi..

Kasiak łóżko bardzo fajne 🙂

chyba na wódkę w innym terminie się będę
musiała umawiać z wami.. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bry,

Kolejan noc we wlasnym lozku przespana.
Kocham tego mojego lobuziaka 🙂

szuflady super sprawa.
W jednej mamy posciel w drugiej trzymamy posegregowane Filipa zabawki.

Paputki takie same mamy jak Iskra tylko oczywiscie w wersji for men 🙂

Ja czuje sie lepiej kaszel mniej meczy, wychodzimy na prosta.
I to za sprawa mleka z miodziem.

Oj jak dobrze ze weekend sie juz zbliza.
Kolezanka ma przyjechac z synkiem beda sie chlopaki bawic.
Chociaz ostatnio jak sie widzielismy to Pawełek za moim oszolomem nie mogl nadazyc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kupiłysmy kapciochy lemigo, takie własnie iskrowe, bo faktycznie te łapki jakoś podażaja chyba nie w tą stronę, zobaczyłam to dzisiaj na spacerze, jak ma sniegowce i materiał na góze to on się tak wyginał dziwnie
emilka a twoja lili ma jakies ortopedyczne czy normalne z twrada pietką takie iskrowe 🙂

ide dzisiaj Polę podglądąc, wyniki krwi mega mi się pogorszyły zobaczymy co powie gina
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny ja po poradę :
- co tu zrobić : me dziecko nie spi już 2 lata ( prawie ) ale to już mega przesada bo ja jestem jak zombie przesunęła spanie z 19.30 na 21.00 przez święta wiec ja zapierdzielam ze wszyskim wieczorem jak oszalała i do 23.jakoś się udaje , ok 24.00 pierwsze wycie i wybudzenia ja juz na wkurwie że masakra i to zawsze jak ledwo oczy zamknę padnięta na ryj potem ok 04.00 i zabawa do np. 05.30 a o 6.00 wstajemy normalnie padam ze zmęczenia . W ciągu dnia nie śpi lub 1h ???? już myślle o jakiś oglupiaczach typu usypiacz w syropie ale wątpie bo leki na kaszel dostal uspakajające a latała jak opętana.
HELP 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
new ja expertem napewno w tej sprawie nie bede, bo Maja nigdy nie miała problemów z zasypianiem i ogólnie spaniem w nocy czy w ciagu dnia
ostatnio co miała fazy, ze nie chciała spac w dzien były chyba zwiazane z jakims skokiem i ogólnie lekim szalenstwem w jej zyciu zwiazanym z przeprowadzka od babci do nas, wyjetymi szczebelkami w łzoku i wogóle. ale chociazby teraz własnie spi u siebie na kanapie, i niby protestowała ze chce malować, ale zanim zmieniłam jej pieluche to juz widziałam jak jej oczy sie wywracaja, pomyziałam i spi, i tak średnio spi 2h ale zdarzaja sie rekordy do 3
w nocy jedna mleczna pobudka, bez akcji

mam kolezanke co ma ponad rocznego chłopczyka co tez nie spi, on w nocy po 10 razy sie budzi, pije mleko, ona niby jeszcze mu cyca wciska i wogole w ciagu dnia spi po 15 minut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...