Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Aniela 🤪 😁 ekstra Babki jesteście!

ja też chcę wielbiciela. niech mnie jakiś znajdzie! 😎
niby na swojego domowego wielbiciela nie mogę narzekać
(można powiedzieć nawet, że całuje stópki 😉 )
ale od nadmiaru głowa ponoć nie boli 😮 😁 😁 😁 😁

GRATKI DLA LILI!

ja to się cieszę, jak gupia, że nam się tak psim swędem udało z tymi kupami i siusianiem na nocnik. od września 2011 nie kupiliśmy pampersów 🤪 teraz to do mnie dotarło. szok normalnie.

na polowanie wybieram ebay, bardziej lokalnie 😉
i gratuluję owocnych łowów. ja tam zawsze się cieszę, jak mi się coś fajnego uda tanio wyrwać. po co przepłacać w sklepie? a za dziecięce lubią sobie słono policzyć. nie wiadomo, czemu, bo przecież tak mało materiału potrzeba 😮

i znowu się rozgadałam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
czyli jest jeszcze dla mnie jakas nadzieja Morf
uff 😉 😁

klapi to Ty se nie miej wielbiciela
a ja bede miala 😉 😁
nawet lepiej bo nie bedziesz robic konkurencji 😁

LOlka wiercila sie, miedolila i przewalala
na sam koniec z banki mi wyjechala prosto w zeby
i zasnela 😁

jutro bede miala kabel do kompa
to tez se na Allegro poszperam
o!
nie lubie tego laptopa Mezowego
do dupy jest !

chwalcie sie tymi zdobyczami
uwielbiam ogladac !

Matys prawdziwy ZUCH
jesli chodzi o sikacza i kupacza 🙂

no to dobranoc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć!
Mnie też zachęciłyście do poszperania na allegro. Ja zawsze planowałam że posprzedaje za małe ciuchy ale jakoś nie mam czasu zrobienie zdjęć albo mam pomocników a wieczorami po prostu już mi się nie chce. Niby dla Kai mam ubrania po Zuzi ale nie wszystkie pasują. Zuzia jest drobna i waży 14,5 kg a Kaja 15,3. Kaja jest szersza w ramionach brzuchu i biodrach a Zuzia ma tylko dłuższe nogi. Obecnie noszą te same bluzki.
Kaja po wizycie u alergologa jest na diecie bez kwaśnego i sztucznych barwników. Przeżywam teraz szok bo zaczęła jeść 3 razy więcej i ciągle jest głodna. Widocznie wcześniej bolał ją brzuch od tych produków i nie miała apetytu. Wcześniej zjadała mi np 3 gryzy kanapki i pomidora, zupę i mleko a w miedzy czasie wydębiła u dziadka kilka cukierków. Dzisiaj zjadła w sumie 4 kanapki, 2 jabłka, banana, zupę i rybę z ryżem i warzywami a na koniec mleko. Lekarz wysłał ją do endokrynologa ze względu na to ,że wcześniej mało jadła a szybko przybiera na wadzę a poza tym pije od 2 do 3 litrów picia. Teraz jak tak je to będzie jeszcze szybkiej przybierać na wadze.
Szukam teraz optyka by zakupić dla niej okulary jak najtaniej ale niestety najtańsza opcja 300 zł. Pasowały jej takie za 450 zł. Niestety te okulary będą tylko OK max. na rok. Ona wygląda we wszystkich jak A\'Tomek z komiksu ale jak musi to musi. Podobno w porównaniu z innymi dziećmi dobrze znosi przymierzanie wiec może będzie chciała je nosić.
O moich walentynkach to nawet żal pisać. Za tydzień mam urodziny więc jestem ciekawa czy w ogóle będzie pamiętać.
Zuzię nauczyłam sikać do nocnika w tydzień a Kaja niby chce i co usiądzie to zawsze coś na sika a nawet zrobi kupkę ale jak chodzi bez pieluchy to sika częściej niż co 30 min. Wie kiedy sika bo wtedy się zatrzymuje ale nie zawsze chce usiąść na nocnik. Poza tym sikanie wygląda tak ,że jedno sikanie to minimum musi 3 razy siadać i patrzy ile nasikała. Krzyczy mama patrz brawo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
siemka!
mnie rozwalily foty morf!! 😁
a na walentynki nie mialam wcale cisnienia...stwierdzilam ze nie obchodze i tak oto nie skladalam zadnych zyczen i nie czekalam na nie...tylko kawe z rana dostalam walentynkową...

zastanawiam sie czy tez nie wystawic jakis ciuszków kaliny na alllegro...hamuje mnie to,ze jak kiedys bedzie druga....to znowu szukac bede.....?!?!?!?! 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bry 🙂

a co to kahna jeszcze spi ?

emi wspolczucia i tulasy grypowe !

my dzisiaj spalismy do 8

Tlusty Czwartek
wiec mam silne postanowienie, ze robie paczki !
zobaczymy co z tego wyjdzie

no i nareszcie dzisiaj bede miala kabel do laptopa
tralala ! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Siemka 🙂
Ja ciuszków nie sprzedaję, chcociaż był taki plan, mam teraz roczną chrześnicę, więc dla niej wyszstko idzie 🙂 chyba tylko buciki wystawię, chociaż się zapytam Miłej czy nie chce, bo co dzieckw nich chodziło- 3 miesiące?
Nebbia, ja uwielbiam dzieci w okularkach, czasami nawet placze na ich widok, tak je kocham 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej
Dzisiaj jadę z Kajcią na dzień otwarty w przedszkolu. Niestety dojazd autobusem lub tramwajem zająłby mi prawie godzinę więc zamówiłyśmy sobie taxi 🙂 Nie potrzebujemy łaski tatusia.
W zeszłym tygodniu byłam na występach grupy mojej córci dla babci i dziadka. Wzięłam ze sobą kamerę bo teściowie nie poszli ale tak byłam przejęta tym ,że jakoś nacisnęłam przycisk nagrywania dwa razy czyli wyłączyło się nagrywanie i mam filmik 3 sekundowy. Teściowie i mąż nawet się nie zapytali czy nagrywałam.
Kaja dzisiaj to szaleje od rana stara się wejśc do wózka głębokiego dla lalek. Parę razy się jej udało ale pod jej ciężarem się przechyla. Ona jest pulchna ale nie nadążam za nią wszędzie mi włazi biega , skacze i ma taką siłę, że ja czasami nie daje jej rady. Np jak idziemy po schodach, ona na moich rękach i złapie się poręczy to nie mało mnie przewraca i nie mogę jej odczepić, albo jak zmywam to mnie odpycha od szafki, że nawet raz poleciałam do tyłu.
Podobno prababcia męża była tak silna, że w obronie męża wyrwała nogę ze stołu w jakiejś knajpie i natłukła kilku facetów a dziadek męża rzucał workiem ze zbożem przez dwa wozy (takie są opowieści mojego teścia)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej pączkowo 🙂

Agata, nie spałam 🙂
pobudka była o 7, potem poranne ogarnięcie
bo Rafał dziś do pracy zaspał,
bo długo wczoraj siedzieliśmy.
Odwieźliśmy do na pkp, pojechaliśmy na zakupy.
Teraz dziadek mi przyniósł pączki babcinej roboty..mniam 😜
Położyłam X spać i mam w końcu trochę czasu dla siebie.

Wymyśliłam że sama sobie włosy podetnę i
ufarbuję bo już patrzeć nie mogę 😉 🤪

My mamy ciuchów, więc nie będę
Wam zwierzyny na allegro sprzątać 😁

no i nie wiem co jeszcze 🙂

a Emi, kuruj się kochana 😘

Miłego i słodkiego 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nebbia a to mąż jest, czy współlokator?
sorki, ale co Ty z nim dalej robisz, kobieto?? 😮

Emi zdrówka!

Ramka, ja też tak myślałam, że będę trzymać ciuszki dla drugiego bobaska. Ale ja uwielbiam polować na te małe ciuszki ☺️ i jak będzie drugi bobas to na pewno z przyjemnością ruszę na szoping 😎 😁

dzisiaj mam zakwasy, po wczorajszej wielkiej uldze tak się rozszalałam ☺️
wpadliśmy z mężem w taką głupawkę nad ranem, że myślałam, że pęknę, a łzy to mi ciurkiem leciały. i nie wiadomo, czemu tak się śmialiśmy 😮 🤪 😁

miłego tłustego! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bry,

Anielka boska babeczka.

A za nocnikowe osiagniecia buziaki 🙂

A ja powoli lapie dola.
Ten ostatni trymestr jest jakis masakryczny wszystko sie mnie czepia - grypsko, zapalenie ucha, zgaga itp.
Do tego jestem zalezna od innych a tego to juz przezyc nie moge wiec humor do du...
No ale co zrobic przepekac i nic wiecej.

Od paru dni boli mnie prawy bok na i praktycznie kazdy ruch reka to bol.
Dzisiaj mlody je z babcia sniadanie w kuchni, ja w lozku chcialam cos siegnac i jeknelam z bolu, a Filip krzyczy:

" Mama ala masz czy kaszelek?"
Smialam sie przez lzy 🙂

Wczoraj Adam dzwoni do swojej siostry i rodzicow.
O mnie zapytali sie jak Adam powiedzial ze pomaga nam teraz moja mama, ale nawet nie zapytali jak FIlip.
Masakra przezyc nie moge ze sie wnukiem nie interesuja bo ja i jednych i drugich dziadkow mialam cudownych.

Jak zadzwonil do nich ze ide do szpitala to tesciowa histerie odwalila z rykiem ze wczesniaka urodze ( z Filipem bylo to samo) az Adam musial na nia ostro ryknac zeby sie opamietala.
I od razu chciala do mnie przyjezdzac, boprzeciez sasiadka musi powiedziec ze pojechala do synowej do szpitala i nie jest taka zolza.
Ale zeby przyjechala do wnuka ot tak na weekend to sie doprosic nie mozna.
I nie interesuje jej to ze nie widzi go miesiacami.

No to sobie ulzylam, moze bedzie mi teraz lepiej na serduszku 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja dopiero położyłam A na drzemę, spacerniak zaliczyłyśmy, niestety nie dorobiliśmy się sanek, bo ta zima zapowiadała się bezśnieżna, ale może Aron użyczy 😁 Zakupiłam se tapetę na ryja, smar na rzęsy i mazidło na zmarchy 😁 Jak mąż wróci, to jescze raz spacerniak, a ja przy okazji przydomowe lumpki obskoczę i może 5 minet solarisu zaliczę, tak na lepsze samopoczucie.
Jezu zjadłam 4 pączki i się dopiero rozkręcam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...