Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hejka
no u mnie kwiaciarnia, zajebiaszczo to wygląda bo ja te wsyztskie badyle uwielbiam 🙂
mój chachar stwierdził że nie bede go ubierac że ubierze sie sama ok, od pólgodziny siedzi nago i próbuje się ubrać 🙂 i powtarza tylko sama sama
a teraz zakłada body i jej głowa nie chciała wejśc i słysze aaaaałłłłłłłaaaaaaaaa ałłłłłłłłaaaaaaaaaa a za chwile głowa wskoczyła a ona "o jest", załozyła sama body z rekawami !!!!!!!!!!!!
ale już napewno nie zapnie 🤪

nebbia jaka pomoc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To tylko tak do zdjęcia 😉 bo ogólnie to wielkie bałaganiary. Ja w nocy posprzątam a ona wstają o 6 i w ciągu 15 min robią większy bałagan niż był przed sprzątaniem. Dla nich najlepsza zabawa z odkurzaczem to jest wyrywanie mi rury, wyłączanie i włączanie albo jeżdżenie na odkurzaczu 🙂
Tak się martwiłam, że Zuzka krzywdę tej dziewczynce zrobiła a okazało się, że miała tylko spuchnięte a po obiedzie już prawie nie było widać. Pani w zasadzie nic takiego nie powiedziała, jedynie ,że Zuzka od samego rana szturchała się z tą dziewczynką.
Kupilismy małą maskotke na przeprosiny i zuzka sama ze swoich słodyczy dołozyła batonika ale dzisiaj dziewczynka nie przyszła do przedszkola mam nadzieje,że się nie pogorszyło jej.
Jak mój mąż rozmawiał z panią to do powiadały inne matki, że wszystkie dzieci w tym wieku się szturchają wyrywają itp. Pani nawet nie wie kiedy i jak się to stało, że ta dziewczynka miała podbite oko. Może sie przewróciła bo zuzka nie pamięta czym ją uderzyła w to miejsce.
Podobno wczoraj miała karę.
Ciekawe jak dzisiaj będzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry
Chop mi wczoraj plecy umył.
Posprzatałam korytarze i schody. Ktoś to musi robić bo wiecej chetnych nie ma.
Tesciowa sprzata tylko jak ktoś ma przyjechac albo jest swieto.
Nebia misu tez lubi sprzatac. DZisiaj jak odkurzałam to wsiadł na odkurzał i kazał się wozić po pokoju hehe
Teraz ma okres na ciuchcie. Tylko ciufcia i ciufcia. Zaczeła mu się tez mania na punkcie zabawek. Nie można ich dotykac. No chyba że jak się coś zepsuje to możemy naprawić a tak to szybko mu oddawać. A jak próbujemy mu pokazac co można z zabawką zrobic to krzyczy NIE!NIE!NIE!.
Kochane dziecko nie ma co hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania mnie też wydaje się, że ona Zuzki nie lubi bo tylko ona się skarży za każdym razem jak mnie widzi. Zwykle moja mama ją odbiera bo ma po drodze z pracy to jej nic nie mówią a mąż przywozi to może jemu sie boją cokolwiek powiedzieć 🙂 Ja jestem taka że można po mnie jechać a ja nie potrafię się kłócić ani ostro odpowiedzieć. Dlatego też pewnie jestem "więźniem" swojego domu a mój mąż jest wybuchowy ale szybko jemu przechodzi a ja wszystko pamiętam.
Zresztą nawet w pracy powiedzieli, że mimo że mam odpowiednie wykształcenie to i tak mnie nie awansują bo jestem za spokojna i nie daje się na kierowniczkę. i tak od 9 lat jestem na tym samym stanowisku (tzn w większości na urlopach macierzyńskich i wychowawczych 🤪 )
Moja teściowa pracuje w NBP-niszczy pieniądze-zadzwoniła do mnie, że jakiś etat jest u nich ale nie wie na jakie stanowisko i zebym napisała CV i list motywacyjny. Tylko ona nie ma takich znajomości żeby mi załatwić tam pracę a poza tym nie wiedziałam co napisać jak nie wiem gdzie aplikuje. TZn mam mgr z bankowości ale po studiach nawet nie miałam z tą dziedziną kontaktu oprócz zaciągania kredytów na stare kredyty zaciągnięte przez męża przed slubem 😁
Ciekawa jestem jak sie postara teściowa. Stwierdziła, że Kaja się nie nadaje do przedszkola a teśc będzie z nia siedział jak ja będę w pracy ale jakoś mi się nie chce wierzyć że będzie tak pięknie, bo nawet jak byłyśmy w szpitalu to nie chciał zajmować się Zuzka którą jest łatwiej przypilnować.
Dostałam wreszcie zapomogę z pracy dokładnie 178,03 zł i nie wiem na co mam to wydać 🙂 ale z drugiej strony dobrze że tyle.
Kaja porozwalała ciastolinę po całym pokoju , odciągnęłam jej z nosa gile , pogniewała się na mnie i poszła spać.
Dobra biorę się z sprzątanie jakoś dzisiaj nie mam weny do tego a wczoraj pomyłam okna , firanki poprasowałam i powiesiłam.
Dzisiaj zaplanowałam walkę z molami spożywczymi. Walczę z nimi już z rok i stwierdziłam że muszę wszystko popakować w słoiki bo nawet przecinają mocne foliowe torebki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja chyba jednak rozlicze PIT-a przez internet. Pierwszy raz tak wyśle do US. Może wiecie czy przy uldze na dzieci można dzieci podzielić na rodziców. Mój mąż jest zameldowany i zarejestrowaną firmę ma gdzie indziej a ja i dziewczyny zameldowane jesteśmy gdzie indziej. Nie możemy się razem rozliczyć bo żeby tak było to musiałabym zmienić US do końca roku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nic o Pitach nie wiem.
Monia to mądra głowa ale teraz mama pracująca na 100 etatów jest więc rzadko zagląda.
Monia pozdrawiam cię 😘
Ja jestem nienormalna bo mam chcice na drugie dziecko.
Chyba mam dni płodne.
Niech mnie wezmą do roboty to za rok się postaram. Jak mi coś innego równie mądrego do głowy nie przyjdzie hehe
Nebia wydaje mi się że masz racje co do kwesti tego babolca. A owsiki jej w dupe i tyle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emilka to możemy głupa palic razem.
Ja już wszystko co miałam do roboty zrobiłam. Miś śpi. Facet obiad gotuje. Kawe juz wypiłam. I co teraz... hmm..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bry ( powiedzmy )

LOla dalej chora
bidul moj kochany
ja juz zdrowa, ale po tym antybiotyku jakas oslabiona jestem
nie mozemy wychodzic
tylko w domu, w domu
pierdolca juz dostaje w tym domu
a jeszcze LOlcia na urodziny do kolezanki byla zaproszona
i dupa
nie idziemy
bo do jutra niestety nie wyzdrowiejemy

nie doczytam, moze pozniej
bo padnieta jestem
nic mi sie nie chce
e tam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No i teraz się okazało że Zuzia nie uderzyła w oko tej dziewczynki tylko obsypała piaskiem i ta widocznie zatarła oko. Podobno matka ją odbierała wczoraj to nie miała żadnych pretensji tylko podziękowała że została poinformowana i będzie obserwować oko. Tylko ta pani tak nakręciła atmosferę .
Dzisiaj zuzia była najgrzeczniejsza w przedszkolu i pani ją pochwaliła że jest najbardziej samodzielna i najlepjej się wypowiada (tylko to ta druga pani tak mówiła)
Idę położyć dziewczyny spać .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miś dalej wojuje. Ciągle słysze tylko NIE! i NIE!. Oszaleje.
Od jakiegoś czasu robi po 2-3 kupy dziennie. Na szczescie woła że chce ale i tak nawet jak kupa idzie to mówi że si.
Ja nie wiem czy mi się tylko wydaje czy może Miś wie ile to jest dwa. Bierze np do raczek po autku i mówi dła (czyli u niego dwa). Dzisiaj Sławek mówił ze jak byli na spacerze i przejechały 2 auta to tez mówił dła. Dobrze że chociaż tyle wie 😜
W ramach jutrzejszego dnia mężczyzny ogolę sobie nogi hehe

I jutro katastrofa. Siostra Sławka ze swoim durnym mężem przyjeżdza. Normalnie się ciesze że się chyba potne.
Wymyśliłam że pójdziemy jutro odwiedzić plac zabaw to nie bede musiała ich oglądać.
I kur...wa znowu bedzie dupe zawracac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...