Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Bardzo sie cieszę, że je mam ale szkoda mi, że moje emocje sie na nich odbijają. Zuzia dzisiaj powiedziała do mojego taty "Tata na mamę krzyczy a ty dziadku na babcię nie. Jak ktoś sie złości to musi przeprosić".
Przed chwila wstała z łóżka przeszła po pokoju , wpadła na ściane i wróciła do łóżka. Pytałam się czy obudziła sie na siusiu a ona nie odpowiadała. Podejrzewam , że lunatykowała. Ja w dzieciństwie lunatykowałam i nawet rozmawiałam z mamą przez sen. Mojego szwagra przyjaciel lunatykowała i wypadł z balkonu a teraz jeżdzi na wózku.
A co do balkonu to ja mam taras z drzwiami wyjsciowymi (tzn pełni funkcje tarasu ale w przyszłości ma to być wejscie). wyszłam na ten taras by wywietrzyć pościel a Kaja mnie tam zamknęła. Nikt by mnie nie usłyszał bo jest zabudowany a mąż jak zwykle spał ale jakiś cudem się obudził i mnie wypuscił
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
laski w nocy mnie tak kłułoserce,ze szok,myślałam,ze przemka obudze i mnie zawiezie do lekarza alko karetke wezwe...
ale jakoś przeszło,oddychać nie mogłam, myślałam ,zezawał mam,jak mi się powtórzy to ide do lekarza,ale wstępnie wiem,ze to nerwowe...mam trochę nerwów w pracy i z naszą dyrektorką nie da sie wytrzymac.......
kurwa tak bym wam się chcałą wygadac ale nie mogę bo czytają niepowołani 😞(((((
dusze się, składam cv w nastepnym tygodniu do szkół,mają u nas otwierać odziały 5 latków w szkole podstawowej,muszę szukać miejsca dla siebie gdzie indziej,bo się wykończe,najgorsze ze się do tych dzieciaków przywiązałam bardzo 😞ale cóż zrobić.
Ja się przyjmowałam do pracy jako nauczyciel a nie jako służąca .....................masakra.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
musze poobserwować kiedy najczęściej bo np dzisiaj rysowała laurkę na imieniny dla dziadka. Ladniej jej to wyszło i w sumie już ją dokończyła i nagle zaczęła się złościć i rzucać kredkami po pokoju. Poczekałam chwilę jak sie uspokoi i powiedziałam, żeby posprzątała to a ona zaczęła krzyczeć. Prosiłam by się uspokoiła a potem już nie wytrymałam i też na nia nakrzyczałam. To było przed 6 rano więc może myślę, że była po prostu niewyspana. W przedszkolu była grzeczna i do wieczora tak samo. Zauwazyłam, że ma takie dni , że się złości , wszystko jest na nie i dokucza innym i zawsze wtedy mnie prosi czy może nie iść do przedszkola.
Czasami jest złośliwa bo np proszę by nie przytulała tak mocno Kai bo ta sie wyrywa i płacze to ona robi to na złość mocniej. Widziała też że jak po kryjomu szczypie Kaję po rękach a ta nie płacze. Czasami natomiast jest taka opiekuńcza że mówi do Kai niuniu prowadzi ją za rączkę, pomaga się rozbierać się i ładnie się razem bawią. Może jest zazdrosna o nią bo jak z nimi coś robię to Kaja zwsze tryni tyłek na moje kolana albo chociażby opiera się o mnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hmmm bo tak naprawdę to niepowinnaś jej odrazu kazać sprzątać.
"widzę,ze coś ci nie wyszło?"
ona sama by ci opowiedziała
a jak nie to
"rozumiem,że nie chcesz teraz o tym rozmawiać,pamietaj,ze jestem w kuchni.
Sprzątanie na końcu nebbia,najlepiej wspólne.
Jak jej jeszcze powieesz,ze tobie też czasem coś niewychodzi to będzie git.
Wiem,ze łatwo się pisze ,ja się staram tak robić ale nieraz wychodzę z siebie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bry

i Wszystkiego Najlepszego dla Blizniaczek ! 🙂

a dla wszystkich strapionych, w chorobach i w klopotach
wielkie KISS ! 🙂

nebbia to u Was z antybiotykiem jest luzik
LOlka ma czujnik w tylku 😁
i pewnie zawsze wyczuje, obudzi sie i gledzi
tak jak wczoraj niestety

my dzis kontrola !
stresik jest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry 🙂

Kciuki za kontrolę Loli 🙂
X też zawsze na czuja śpi
i strach nawet wejść
sprawdzić czy sie w śpiworze
nie zakręcił...

Nebia, Iskra dobrze pisze..
podstawą jest spokój i rozmowa..
no i tłumaczenie, tłumaczenie, tłumaczenie..

Emi, a może Lili coś materacyk
w łóżku nie odpowiada..
albo piżama ją drażni..
nie wiem już sama...

Anka73 zniknęła..
ktoś wie czemu?

Bliźniaczkom ogromne całusy,
nasze pierwsze dwulatki 🤪 😘 😘


u nas (odpukać) X od jakiegoś miesiąca
przesypia całą noc..

ja mam dziś dentystę 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej
Wczoraj się ucieszyłam bo Kaja cały dzień chodziła bez pieluchy i ani razu nie zasikała majtek a dzisiaj w ciągu godziny 3 pary spodni musiałam zmieniać. Wydaje mi się, ze dzisiaj więcej pije bo od 7 wypiła już 600 ml.
My dzisiaj na 13:40 na kontrolę i nie wiem co wyjdzie bo jej nadal coś rzęży jak oddycha ale już nie kaszle. Antybiotyk już bierze 8 dzień.
Zuzia do tej pory prawie codziennie sikała w nocy przez sen , więc zakładałam jej pieluchę ale już od tygodnia pieluchy są suche. Jak ją chwale że nie nasikała to jest taka dumna i uśmiechnięta. Z jednej strony to była moja wina bo nie wysyłam jej do wc przed samym wejsciem do łóżka.
Co do spania to generalnie Kaja się nie budzi chyba że ja kaszel męczy albo tylko płacze jak jej sie cos śni. Ja i tak mało śpię i mój sen jest lekki więc czasami budzę sie co 2h, więc nie przeszkadza mi że sie budzą dziewczyny a jedynie to ,że wstają coraz wcześniej. Mam nadzieje że jak będzie zmiana czasu to będą wstawać przed 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
http://brzuszek.net/forum,odp-marcowki-2012,354,883739.html,str=19632

macie troszkę spamu
doczytać nie mogę bo włśnie terrorysta stwierdził że atakować bedzie a do tego wypuścił gaz wiec trzeba zmienić

mam nadzijee ze wszytsko ok 🙂
trzymam za kontrole kciuki
bliźniaczkom sto lat 🙂

buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry
Sztunia piękne zdjęcia. Dziewczyny podobne będą do siebie jak nic.
Misio dał nam popalić z rana. Teraz już śpi.
Jeżeli nie stanie się cud Misio w tym roku urodzin miec nie bedzie.
Dalej czarna dupa u nas.
Niepowołanym czytającym życzę wszystkiego najgorszego. Do roboty a nie wtykać nos w nie swoje sprawy. O!
Kciuki za Lole. Będzie dobrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sztunia piekne zdjecia az chce sie drugiego 🙂
Ja wlasnie z urzedu wrocilam pita swojego zlozyc
Zawsze to bede miec 264 zl
Zaszaleje normalnie he he he
Bogusia u mnie tez dupa z robota szalu mozna dostac
Szczeze to zaluje ze mam wyzsze
Bo teraz moge go sobie gleboko w dupe schowac 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sztunia piekne te twoje dziewuszki i bardzo podobne do ciebie 🙂

Za kontrole Loli kciuki i czekamy na dobre wiesci.
A dla wszystkich naszych choruszkow buziaki 😘

Nebbia niestety przed dziecmi nie da sie ukryc emocji.
Raz potrafia pocieszyc w ciezkich chwilach ale i tez czuja kiedy pomiedzy rodzicami dzieje sie cos niedobrego.

Moj lobuziak wlasnie wybyl na spacer z babcia.
Wcozraj nie chcial wyjsc z placu zabaw taki steskniony byl.
Jak dobrze ze wiosna idzie.

Przez wychodzace piatki mamy jedna pobudke w nocy i paluchy w buzi non stop.
Na szczescie zadnych innych niepokojacych objawow.

A poza tym Filip rozpoznaje kolory.
Narazie coprawda 4 ale zawsze cos.
Dostal gre kubusia puchatka w ktorej cyferki maja rozne kolory tla i ma do tego 4 pionki zolty, czerwony, zielony i niebieski.
Umie okreslic kolor pionka i do tgo uklada je na cyferkach o takim samym kolorze 🙂

A wczoraj jak przyszla moja siostra to mowi do niej " ciocia usiadz ja zrobie kawke z mlekiem 😜"


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sztuka cudne jesteście! 😘
i rzeczywiście możecie być przyczyną kilku ciąż 🤪

LOluś zdrówka!
kciuki za kontrolę 😘

Kasiak gratki dla Filipa!

Bogusia i Emi kciuki żeby wam się udało z robotą!

uwaga chwalę się Pyzą (Kasiak przypomniałaś mi) 😜
od jakiegoś czasu gramy w układanie gumek kolorowych na odpowiednie kupki
i muszę się wam pochwalić, że Pyza robi to szybko i prawie bez błędu 🤪 fakt, że większości kolorów nie nazwie 😮 hehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...