Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
siedze znow sama bo ojciec dziecka poszedl grac w skata, ale za jakies pol godzinki powinien juz byc, a ja w tym czasie jem jem jem i zobaczylam mecz, Igorek w tym czasie pokopal mamusie, a jak tesciowa przylozyla reke to juz sie schowal, skubaniec babci sie nie ujawnil 🙂

zwazylam sie mam 57 kg na wadze domowej czyli w ciagu 2 tyg. przybyl mi kilogram, obwod w talii (ktorej juz prawie nie ma :P) 76, a obwod brzucha 86cm 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Wczoraj nakupiłam śledzi korzennych i takich zwykłych i sama zrobiłam z cebulką i w oleju z kapką octu.
Spróbowałam i..... wyszły całkiem niezłe 🙂
Jeszcze niech się przegryzą w lodówce jeden dzień.
Mam nadzieję, ze mogę je jadać - w końcu to surowa ryba w oleju.
Wiecie coś na ten temat?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jak moj tak bedzie na tym brzuchu lezal to dowiem sie dopiero przy porodzie 😉 Znajoma ostatnio miala polowkowe - juz zapowiadala z gory, ze nikomu nie powie a tu dupa - Dzidzia sama zdecydowala, nogi zacisnela i nic nie bylo widac 🙂
... ale jak to dobrze miec towarzystwo w czekaniu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłam z basenu 🙂 lekka jak pióreczko 🙂
Ale zanim wyszłam z domu ile teściowa się namarudziła że mnie ktoś w brzuch kopnie że basen dla dziecka nie zdrowy i normalnie takich bzdur że szkoda gadać 😮 Zapytałam się jej czy oddychać mi wolno i koniec gadania.A na basenie prawie same ciężarówki aż Jacek zrobił oczy bo obstawał za Emila że na basen nie powinnam jeździć ale miał zonka.A mi plecki odpoczęły i taka wyluzowana jestem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania zabiłaś mnie tym tekstem :laugh: :laugh: :laugh:

Agatta poczytałam że wszystko dobrze 🙂 to super 🙂 a zapytałaś może o etiaxil?

Emi przebież Męża za Mikołaja i będzie prezencikiem sam w sobie 🙂

Stralight może jak kaszlniesz to zmieni pozycję bo mi tak lekarz kazał zrobić by dziecko się poruszyło 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ilonka specjalnie dla Ciebie bede sie powtarzac 😉

cytuje: "moj Gin zrobil wielkie oczy i stwierdzil, ze nie zna tego antyperspirantu, uznal tylko, ze na tym etapie ciazy malo ktory kosmetyk szkodzi ... takze niestety w sumie nic konkretnego nie powiedzial"

koniec cytatu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...