Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej wpadłam na chwilę, bo większość czasu muszę na razie leżeć. Poczytałam Was trochę.
Klapoucha to chyba ja. uczucie jakby od góry coś na maksa parło na górę pochwy, niezbyt przyjemne, a jak się nasilało to nawet bolesne - bolał cały brzuch, podobnie jak przy okresie.

dziękuję Dziewuszki za troskę, dzisiaj jest trochę lepiej (oczywiście wylazłam na zakupy z mężem, bo głupia baba ze mnie, ale dramatu nie było) ciężko tak leżeć, jak się jest wiercidupą 😞 ale próbuję. dla Bobika. i kazałam mu grzecznie siedzieć w brzuchu i nawet nie myśleć na razie o wychodzeniu z mamusi. i mam prośbę o dalsze trzymanie kciuków i wsparcie duchowe 🙂

Anka naprawdę do twarzy Ci z brzucholem 🙂

Basik też ślicznie nam rośnie 🙂

NEWYORK gratuluję królewny 🙂

i z góry przepraszam, że nie dałam rady przeczytać wszystkiego coście dzisiaj naskrobały, ale zajrzę jeszcze za trochę do Was. stęskniłam się 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania siedź w łóżeczku i nosa nie wytykaj a jak zakupów Ci brakuje to na allegro pooglądaj 😉 Dobrze że się odezwałaś.

Mąż mnie odtrącił 😞 woli grać 😞

Zapytał się mnie dzisiaj gdzie dziecko robi teraz kupę to mu tłumaczę że nie robi bo nie ma czym tylko siku robi a on się pyta gdzie 🙂 ja na to jak gdzie do brzucha mi 🙂 a Jacek fuj fuj masz siki w krwi fuj na kaszankę się nie nadajesz 🙂
Chciał mnie na jedzenie przerobić 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nic takiego nie słyszałam od swojego lekarza ale nie chwaliłam mu się, że głaszczę się po brzuchu codziennie.
Zapytam ale wizytę mam dopiero za 2 tygodnie 🥴
Może w necie wpisać w googlach: ciąża a głaskanie brzucha i wyskoczy coś konkretnego.
Według tego co napisałaś, ze nie wolno w ogóle, to ja już powinnam mieć tysiąc skurczy a raczej mnie to nie dotyczy.
Może w późniejszej ciąży?
Nie wiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czeste głaskanie brzucha powoduje skurcze niby.

dziewczyny macie kilka zdjec z mojego usg,nie wklejałam,bo mam tylko filmik ,nawet niewiedzialam,ze na płycie zdjec nie ma,wiec oglądając filmik robiłam sama zdjęcia komórka...


http://www.flickr.com/photos/40999177@N07/?saved=1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ramka brzuszka nie można głaskać gdy boli albo masz zagrożenie poronieniem a zresztą głaskaniem delikatnym skurczu nie wywołasz co innego masowanie a zwłaszcza zgodne z ruchem wskazówek zegara i po lewej stronie wtedy jelita zaczynają mocniej pracować i inne wnętrzności co powoduje skurcze.

A to wykład strzeliłam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no, ja to bym musiała chyba sobie ręce związać bo same lecą na brzuch i częściej je mam na brzuchu niż nie mam.
nawet w nocy się gładzę i nic na to nie poradzę :laugh:
iskierka, jest jakiś sposób aby z filmu zrobić screeny tylko nie pamiętam jak to się robi, ale jak wróci Bart to go zapytam i jak nie zapomnę to Ci przekażę wiedzę.
Pamiętam, ze to jest dość proste.
Mimo to i tak nieźle widać Twoją Emilkę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no chyba każda z nas by musiała sobie ręce związać 🙂 ale takie mysianie jak my robi to naprawdę nie szkodzi.Jak leżałam w szpitalu to pozwalali trzymać ręce na brzuszki i nawet pomysiać byle by nie masować.Chociaż ja wtedy nie miałam jeszcze nawyku by trzymać brzuszek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja kilkakrotnie masowałam się zgodnie ze wskazówkami zegara po brzuchu podczas ciąży bo miewam straszne skurcze jelit i inaczej bym zesrała się z bólu dosłownie.
raczej jestem wytrzymała na ból, ale to jak mnie nieraz pokręci, to ludzkie pojęcie przechodzi.
Oczywiście wolałabym tego nie robić, ale...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...