Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ilonab to teść już wie?? 🙂

Wiecie co dziewczyny... Zauważyłam wczoraj i przedwczoraj, że po numerku z Mariuszem twardnieje mi brzuch, a dokładniej prawa strona macicy... Przeczytałam, że to może być z wysiłku. Nie boli mnie ani nic,a za jakąś godzinkę jest już wszystko ok. O ile dobrze pamiętam Amii pytała niedawno czy Wy dziewczyny też tak macie. napiszcie mi, bo oszaleję z niepokoju, a do gina dopiero za 2 tyg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basik napisalismy mu tydzień temu i on wczoraj odpisał że bardzo się cieszy iż zostanie dziadkiem 🙂 Myślałam że będzie nas opieprzał a tu takie zaskoczenie 🙂

Basik jak też mam czasem twardą macicę i to podobno nic złego co innego jakbyś miała tak cały czas a to czasem nawet jelita z gazami ją wypychają a jak pierdniesz to przechodzi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiecie co mój synek sie mnie zapytała wczoraj? 😁
czy jak pije taka gorącą herbate to emilke buzia nie boli 🙂pozniej sie pyta czemu ona jest tak nieubrana i gdzie myje
ręce? 😁 😁 😁

haha agent mój kochany
Pani w przedszkolu kazala aby kazdy zaspiewal piosenke
jakakolwiek,no wiec czas na remika,i remik zaczyna
"Chce ci tyle dać
chce byś mnie miał
nie może nam się nic już stać
nie jesteś sam "
(chylińska-dodam,że ją kocham i słucham od lat) 😁
ona myslala ,że padnie na ziemie!!!myslala,że po tym jak przyszedł
do niej i mowi "a wie pani,że jakson nieżyje?" juz jej nie zaskoczy
nic
bosze w czwartek 26listopada pasowanie,remik mowi wiersz,żeby nie
zaczął spiewac tego [img size=231]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/remiczek_i_jego_ulubiency.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
basik wiesz co bo niby podniecenie,orgazm tez powoduje skurcze...kurde to co nam wolno???? 😁
ja też tak mam,my jak sie kochamy to bardzo ostrożnie,i praktycznie czubeczek mi tak tylko wkłada 😁sory za szczerość ale nic co ludzkie nie jest nam obce nie? 🙂)
Ale my teraz rzadko ,bo mój w delegacji na weekendy tylko wraca.
Co do podobieństwa to ja widze tam małego Remika 🙂)

kazdy mowi,że Remiczekdomnie podobny,on ma moje oczy 🙂
Mój mąż maży aby to było podobne do niego 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć laseczki!!!
Ale dzisiaj was tu wcześnie przywiało. Wczoraj nie mogłam się na was doczekać. Ale fajne brzuszki macie. Muszę się poprawić i sobie też zrobić. Tatuśka trzeba poprosić bo jak ja sama robię to z godzinę schodzi - musi być idealne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I znów mam problem. Zważyłam się ponownie. Tyję jak szalona. Waże już w porywach do 66 kg. Czyli mam 9 na plus. Wszyscy mi mówią że wogóle tego nie widać. Jakoś wizualnie nie widzę ze się w słonika zamieniam. Wczoraj nawet robiłam test i włożyłam swoje stare spodnie. Nogawki weszły tylko jak wiadomo dopiąc się nie dało rady. Brzuch i biodra stanowczo zwiększyły swoją objętość. Uda może nieznacznie, nie wiem już sama. Gdzie mi te kiloski się chowają???
Jak w końcu wstawię fotkę to ocenicie.
Bo juz nawet mam postanowienie że rzucam słodycze 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1355,title,Coraz-trudniej-dostac-becikowe,wid,11699044,wiadomosc_prasa.html
coś o becikowym - i znó problemy
porąbało te wszystkie instytucje. Zaświadczenie trzeba mieć na wszystko. Szkoda że jeszcze nie chcą zaświadczenia czy brałam witaminy czy nie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...