Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej

Byłam tak zaniepokojona, że zadzwoniłam do swojej ginekolog. Parcie na pochwę i nieprzyjemnie odczuwanie kopniaczków bardzo nisko jest zupełnie na tym etapie normalne. Mam się nie przejmować uff 🙂 To niestety jest nieprzyjemne.

Ania i ty też !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
siemka dziewczyny 🙂 i brzusie 🙂 trochę mnie tu nie było ale nic się nie zmieniło, brzusio mały i do tego jak co wieczór proszę o jakiegoś pierwszego kopniaka cokolwiek to cisza... a czy chłopiec czy dziewczyna to jeszcze nie wiadomo bo jak ostatnio na usg byliśmy to akurat w czasie drzemki zastaliśmy nasz skarb ;/ a ze śpi skulony w kłębek , jak mamusia, to nic się nie udało podejrzeć.ale moze następnym razem juz sie dowiemy czy Filip czy...no właśnie..nie mamy imienia dla dziewczynki ... ale coś mi się wydaje ze nie będzie trzeba szukać...ale tylko mi się wydaje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny 🙂
Widzę że Ania w końcu się odezwała. odpoczywaj teraz kobitko 🙂
Ja maleństwo też czuję maleństwo bardzo nisko widocznie tam się usadowiło i tak mu dobrze 🙂
Co do wagi to niestety nie mam takiej domowej więc okaże się ile przybraliśmy w sobotę na wizycie. Ale również czuję że poszło w tyłeczek i bioderka. Chociaż szczerze powiem to się cieszę bo ja taki chudzielec ogólnie byłam a teraz i biust i tyłek dostałam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie już połówka. Ale zleciało. Dzisiaj rano się śmiałam że niedługo poproszę o jakiś uchwyt żebym mogła się z łóżka podnieść. Już mi powoli ciężej się wstaje. Chyba muszę spać na wylocie. To się wtedy będę staczać z wyrka hehe 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amii ja już tak po pipce i pęcherzu od jakiegoś czasu dostaję. Dość specyficzne uczucie - ale jak narazie to chyba nie mamy na co narzekać. Jak nam zacznie wpychać nóżki po żebra to dopiero będziemy marudzić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam mamuski, wpadłam sie przywitac i zaraz spadam do szczecina do psiapsióly pogadac, czujemy sie dobrze, a moja wojskowa połowka wczoraj poraz pierwszy poczuła kopniaka, dostał w ucho, cieszyl sie jakby wygral w radiu zet 70.000 zl, 🙂, ania odpoczywaj a nie na zakupy biegasz, nic ci sie nie stanie od lezenia najwyzej odlezyn sie nabawisz 🙂, pozdrawiam i trzymam kciuki za dzisiejsza wizyte 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wózek super, ale za drogi i tak dla mnie. niestety nie mam zaufania do trzech kółek. Jakoś mi się mało stabilne wydają. Kiedyś oglądałam test wózków w tvn style i tam radzili żeby sprawdzić czy jeżeli kucniemy obok wóżka i go pociągniemy w dół czy dalej stoi czy się przewraca. Zrobić to tak jak małe dziecko, np młodsze rodzeństwo, które chce do wózka zajżeć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się boję tej śmierci łóżeczkowej. Może zainwestuję w to urządzonko. Dla świętego spokoju. Zdrowe dziecko a taka tragedia. Mówią żeby nie kłaść dziecka na brzuchu bo to może być jedną z przyczyn. Albo ją ułatwić.
Naprawdę współczuje koleżance. Mam nadzieje, że żadną z nas to nie spotka nigdy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...