Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

w każdym wózku będzie jakiś "-" niestety i musimy się z tym liczyć.Mi np. podobał się bardzo wózek mojego ostatniego podopiecznego bo był bardzo solidny i wygodny w prowadzeniu ale za to ciężki i trudno mi było wnieść go na 1 piętro a co dopiero na 4 miałabym wchodzić z dzieciątkiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Też kiedyś zainteresowałam się wózkiem Leviroo. Jednak pierwsze co to rzuciły mi się w oczy te kółka. Dla mnie jeśli nie sa pompowane już odpadają. No i poczytałam opinie dziewczyn które miały ten wózek (chociaż nie ma ich wiele) wcale nie były nim tak oczarowane jakby się mogło wydawać. Nie wiem nawet czy nie trafiłąm na tą stronę wklejoną przez klapouche.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja wózek kupię dopiero po porodzie jednak bo jeśli moje dziecko ma zamiar mieć takie długie nogi to niestety będę musiała latać z centymetrem i mierzyć bo teraz niestety są małe te gondole.

W sklepach powinni mieć specjalny tor dla wózków byśmy mogli je przetestować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja patrze na te wielkie. Już mi nawet ich waga nie przeszkadza. Jak tyle przytyłam a nie widać to chyba słonia urodzę. Na te malutkie już nie zwracam uwagi. Nie mogę kupować po paru miesiącach następnego. tatuśko by mnie chyba zabił wzrokiem. Już mam w obserwowanych na allegro mase rzeczy. Się troszkę przeraził. A wczoraj to się nie chciał zgodzić żebym kupiła fotelik samochodowy juz teraz za 200 zł ( w sklepie kosztuje 700) bo za wcześnie. To ja mu mówię że i tak kupię bo jest okazja i jak on nie da to sama zapłacę:P Siostra koleżanki ma dwa i chce sprzedać. Na dniach pewnie bedzie rodzić więc pieniążki jej potrzebne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Juz po wizycie 🙂 Płec potwierdzona- będą dziewuszki 🙂 Zdrowe, silne i baaaardzo ruchliwe (tak stwierdziła pani doktor) 🙂 jestem juz 5 kg do przodu 🙂

Z wózków ostatnio ciesza się powodzeniem takie :
http://www.allegro.pl/item815376354_wozek_jane_nomad_matrix_kol_h19_orange_2007.html

przynajmniej w Holandii 🙂

Chyba czeka mnie szczepienie na grypsko. Dziś się dowiedziałam, że 90% ludzi tutaj choruje... 😞 Troszku sie boję... 😞

Pozdrawiam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Znowu zgaga, lece po wodę z ogórków 🙂 Przyniosłam ze sklepu cały słoik wody, dziwnie na mnie patrzyli jak chciałam sama wodę 🙂

ja myślę o chuście, bardzo mi się podobają i ponoć dla maluszka to jedna z najlepszych rzeczy 🙂 Chociaż wydawało mi się, że takie dziecko jest poskręcane w niej, to zmieniłam zdanie 🙂 szczególnie jak kiedy czekałam na USG na potwierdzenie ciąży i widziałąm dziewczynę z 3 miesięcznym dzidziusiem w nosidełku- dzieciak był w nim na bacznośc 🤨 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znając mnie to maleństwo częściej będzie w chuście niż w wózku bo nawet jak na spacer z psami chodzę to po łąkach by miały się gdzie wybiegać bo niestety w Lubienie do żadnego parku z psami nie wolno wchodzić 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...