Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
basik, to teraz nam dochodzi jeszcze hasło "utopić rekina" 🙂

ilonab - to jakoś niepoważnie z tymi badaniami w Twoim przypadku.
Mój lekarz nie przesadza z ilością badań ( co akurat mi pasuje), ale te podstawowe 3 usg w 12, 20 i 32 tyg to obowiązkowo bo to przecież one dają wiarygodne wyniki.
No i tam krew, srew , siuśki, glukoza itp - to standard.
ilonab - wysłane i do Ciebe na skrzynkę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
amii Ty to naprawde sie uspokoj i przestan panikowac bo dostaniesz lanko na goly tylek i jeszcze nas wprowadzisz w jakas nerwice 😉
zawsze sa roznice w poszczegolnych badaniach to zalezy od dnia kiedy mamy pobierany material, raz czujesz sie lepiej raz gorzej, poza tym zmienia sie ilosc krwi w organizmie i zapewne te krwini bialka itp sie zmieniaja,
ilonab no rzeczywiscie zadko masz robione badania ale to jest tak ze trzeba zaufac swojemu lekarzowi a nie ciagle sugerowac sie tym co kazda z nas pisze na forum, kazda jest inna i ma innego lekarza!!
np wiekszosc z Was pewnie juz ma skierowanie na glukoze krzywa cukru a moj wymyslil kolejne badanie toxoplazmozy mimo ze mialam robiona juz na poczatku ciazy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja miałam tylko raz robione badania w 13 tc i nie zanosi się na inne. Pytałam lekarza i stwierdził, że nie ma takiej potrzeby bo wszystko jest ok. Ale w NL maja innym system opieki zdrowotnej niż w PL. Jeszcze ani razu nie pchali mi łap tam gdzie zazwyczaj gin pchają 🙂
Boleści nie mam żadnych, odpukać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nadrobiłam zaległości, 30 stron w 4 godziny-psycholki

Basik sorry ale Twoje cycki wymiataja więc nie dziw się facetom 🙂

Moniad ja tez kiedyś do niego chodziłam dlatego skumałam po szpitalu tyskim 🙂

Madzia dziewczyny piękne, trzeba się chwalić swoimi maleństwami 🙂 i normalne że każdej z nas jest najpiekniejsze 🙂 🙂 🙂

Moja mama kupiła dzisiaj wkładzić do wanienki dla Mai, chyba się przyda. A ja w nastepnym tygodniu robie maraton wózkowy, bo zielona jestem w tym temacie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Klapoucha od wynagrodzenia chorobowego czy zasiłku chorobowego nie opłaca się składek do Zus a pieniążki masz liczone jako średnia ostatnich 12 miesięcy
w razie jakiś problemów z wyliczeniem mów śmiało to wyliczymy i jak co to pokażesz pracodawcy na l4 pamiętaj o literce B bo bez tego płacą 80%
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...