Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
iskra_ania1984 napisał(a):
hej
Agata mam nadzieję,że nie odebrałaś mnie żle.

Klapi byłam wczoraj kupiłam buty,na kawie nie byłam.

Mam dzis doła 😞
emka niedobra mi sie zrobiła,kur......


iskra przybij piątkę
to co zwiążemy je odprawimy modły a potem walniemy flaszkę :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
byłam z poltą u laryngologa
w uchu srodkowym czysto
zewnetrzne zaatakowane, ale mówi że juz bardzo mało
pobrala wymazy i inne chujki, razem z receptą dwiesta :0

agatta a przyjma ci do państwowczaka tak w srodku?
bow prywatnym to problemu nie ma
a wydaje mi sięnawet że spoko, bo bedzie nowa to dzieci beda nią zaciekawione 🙂
i nie bedzie się ewenttualnie nakrecać płaczem innych dzieci
do nas od lsitopada doszło 2 nowych chłopaków
a teraz ogólnie chodzi 4 dzieci na 15-ścioro 🙂

męża dalej nienawidzę

klapi powiedz cos wiecej o tej randce ???!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
humor mi sie zdupil
dzwonil szwagier z zyczeniami do meza i pretensjami ze go na niedzielne urodziny nie zaprosil, a te urodziny to byly takie przy okazji urodzin mojego taty, zeby juz nie spraszac ludzi z mojej siostry czyt. rodzicow i siostry
moj oczywicie nie zajarzyl i zaprosil rowniez swoich rodzicow a moich tesciow, a kuzwa mu gadalam ze zrobimy urodziny z urodzinami mojego taty,a ze swoja rodzina spotka sie na urodzinach juz u nas w domu przy okazji urodzin tesciowej
i teraz pretensje ze nie zaprosilismy go,a rodzice juz byli
jezuuuuu przeciez sie wszyscy spotkaja na urodzinach tesciowej to po co ta gadka

ale niestety w domu tylko ja siebie rozumiem
okazalo sie ze moja tesciowa juz wczesniej miala zastrzezenia czemu pawel ich zaprosil a babcie i brat nie, ale dopiero dzis sie o tym dowiedzialam nosz kuuuuuuuuuuurrrrr
jakiego niedomowienia, pretensje, zale

p.s. a szwagier chce zrobic u nas swoje urodziny, bo mu przeciez zona nie pozwala zrobic w ich domu 😮
kurwa
wygarnelam po raz kolejny dzis (ale 1000000 glosniej ) co o ty wszystkim mysle, ze nienawidze szwagra i szwagierki , tesciowa zbulwersowana, i gadam jej "zeby jej syn popatrzyl na siebie, bo u siebie niczego zlego nie widzi, a u innych same wady"

kurwa czlowiek chcial dobrze, a wyszlo wszystko z dupy
męzul tez zawinil, bo skoro wiedzial ze tesciom to nie pasuje to czemu mi nie powiedzial, odwolalibysmy te urodziny i finito, a tu teraz mamy zonk
nie mam ochote swietowac, ale kurwa od dzis gadam co mysle i nie gryze sie w jezyk, dlugo bylam cierpliwa, ale kurwa przesadzili, od dzis juz nie bede milą Olą,

dziekuje za wysłuchanie, dobrze ze mam sie gdzie wyzalic,

zadzwonilabym do mojej mamy ale nie bede jej denerwowac na noc 😞

milej nocy!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agata wiesz różnie może byc,bo zazwyczaj w styczniu już dzieci są "ułozone" nie płaczą i wszystko zależy od twojej córki jak zniesie rozłąkę z toba ,bo jeśli będzie mocno przeżywała to będzie jej wtedy trudniej,cała adaptacja jest od wrzesnia i trwa w najtrudniejwszych przypadkach 3 miesiące,dlatego w styczniu pani ma już super grupkę dzieci 🙂
Z drugiej strony to dobry moment,bo miała by takich dzieci już niewiele ,biorąc pod uwagę,że przyjdzie nie tylko twoja a naprzykład 3 innych i gdyby bardzo to przeżywali to pani może się więcej im poświęcić,bo reszta już "ułożona" 🙂twoje dziecko te z weszło by w grupe już nie płaczaca co by jej nie nakręcało dodatkowo ,bo to jak z ziewanie,jedno zacznie.... 🙂
Myślę,że chyba możesz spróbować, posyłaj ja najpierw na kilka godzin np:9-12 póżniej sukcesywnie wydłużaj pobyt 🙂
Polecam ci strone
http://www.przedszkole4elblag.com/K%C4%85cik-dla-Rodzic%C3%B3w.php
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a to dla wszystkich

Apel Twego dziecka


1. Nie psuj mnie, dając mi wszystko, o co Cię poproszę. Niektórymi prośbami jedynie wystawiam Cię na próbę.

2. Nie obawiaj się postępować wobec mnie twardo i zdecydowanie. Ja to wolę, bo to daje mi poczucie bezpieczeństwa.

3. Nie pozwól mi ukształtować złych nawyków. Ufam, że Ty mi pomożesz wykryć je w zarodku.

4. Nie rób tak, abym czuł się mniejszy niż jestem. To jedynie sprawia, że postępuję głupio, aby wydawać się dużym.

5. Nie karć mnie w obecności innych. Najbardziej mi pomaga, gdy mówisz do mnie spokojnie i dyskretnie.

6. Nie ochraniaj mnie przed konsekwencjami. Potrzebne mi są również doświadczenia bolesne.

7. Nie rób tak, abym swoje pomyłki uważał za grzechy. To zaburza moje poczucie wartości.

8. Nie przejmuj się zbytnio, gdy mówię: „Ja cię nienawidzę”. To nie Ciebie nienawidzę, ale Twojej władzy, która mnie niszczy.

9. Nie przejmuj się zbytnio moimi małymi dolegliwościami. One jednak przyciągają Twoją uwagę, której potrzebuję.

10. Nie gderaj. Jeżeli będziesz tak robił, to będę się bronił przez udawanie głuchego.

11. Nie dawaj mi pochopnych obietnic, bo czuję się bardzo zawiedziony, gdy ich później nie dotrzymujesz.

12. Nie zapominaj, że nie potrafię wyrazić siebie tak dobrze, jakbym chciał. Dlatego też niekiedy mijam się z prawdą.

13. Nie przesadzaj co do mojej uczciwości. To mnie krępuje i doprowadza do kłamania.

14. Nie zmieniaj swych zasad postępowania ze względu na układy. To wywołuje we mnie zamęt i utratę wiary w Ciebie.

15. Nie zbywaj mnie, gdy stawiam Ci pytania. W przeciwnym wypadku zobaczysz, że przestanę Cię pytać, a informacji poszukam gdzie indziej.

16. Nie mów mi, że mój strach i obawy są głupie. One są bardzo realne.

17. Nigdy nawet nie sugeruj, że Ty jesteś doskonały i nieomylny. Przeżywam bowiem zbyt wielki wstrząs, gdy widzę, że nie jesteś taki.

18. Nigdy nawet nie myśl, że usprawiedliwianie się przede mną jest poniżej Twojej godności. Uczciwe usprawiedliwianie się wzbudza we mnie nadzwyczajną serdeczność ku Tobie.

19. Nie zapominaj, że lubię eksperymentować. Nie zabraniaj mi eksperymentować, gdyż bez tego nie mogę się rozwijać.

20. Nie zapominaj, jak szybko rosnę. Jest Ci zapewne trudno dotrzymać mi kroku, ale – proszę Cię – postaraj się mnie zrozumieć.




Tekst apelu ukazał się w USA w 1985 roku. W Polsce został wydany
przez Katedrę Psychologii Rozwojowe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a z kim ta klapi moze miec randke ?
no z kim jak nie z Brzydkim ?
wiadomo, ze ze mna ! 🤪

wlasnie weszlam
letko chwiejnym krokiem

przewiduje, ze jutro z klapi mamy zapalenie pluc !

klapi ile dalas za taxe ?
bo mnie jakos drogo policzono
absolutnie nieuczciwie 🙂

jeszcze raz danke za wszystko 😘

odmeldowuje sie !

jutro doczytam bo dzis slabo widze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no wiec
byla z agata przyznaje se\'chociaz wyznala mi ze ma nie ogolone nogi\'wiec za kare
zabralam ja na pice na dworzu

wogole sie nie wem skad agata u ciebe ten chwiejny krok???

na takse straczylo zostalo mi nawet 4 zl

lece do wyra bo nogi m zmarzly i bede z agata chorowala na zapalenie pluc
a ze ona koscsta to nie bedze sie do czego przytulic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry
Klapi zamów coś 🙂
Tesco już dowozi 😎
Zmarzłam w nocy.
Irysek i dobrze. NIech wiedzą co o nich myslisz i ich zachowaniu. Zbieranie w sobie to zły pomysł wiem bo te parchy co miałam kiedys na rękach to chyba nerwicowe były właśnie przez kumulowanie w sobie wszystkich emocji.
Za 2 godziny do dentysty. Mam nadzieje ze Mis nikomu ręki nie odgryzie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bry 🙂

e tam ...
nieogolone nogi jak futro
grzeja w zimie :P

Iskierko dzieki za rady 😘

noc mialam srednia
tylko sie polozylam do lozka
zmarznieta na maxa po ogrodku w listopadzie 🙂
przylazla LOlka
tez zmarznieta
bo K zostawil otwarte okno na noc :P
przytulala sie, miedolila tak mniej wiecej do 4
o 4 zazyczyla sobie kaszke
myslalam, ze umre 🙂
no, ale zrobilam na slepo z nadzieja, ze zasnie
no i padla
od 4 do 8.30

ogarnac sie musze
bo na 11 do Lemonki
a ja saute :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bogusia dzieki za pomysl
zamowilam w takim innym dostawczaku
co kiedys juz zamawialam
jak jeszcze wydam troche kasy to dostane rabat
pan ma byc do 12 wiec spoko
ja tez soute

zazdraszam lemonki
ale my chorutki przez jeszcze tydzien w domu

Jozo, agata bawcie sie dobrze.

Lolka dobra jest z tym spaniem.


Irysku czy warto?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kahna kciuki !

no i nie bylismy w Lemonie
wagary
a tak serio to LOlka zaprezentowala mega sprzeciw
i nie bylo najmniejszej szansy zeby zdarzyc na 11
no to GUciowie przyjechali do nas
byla pizza, byly szalenstwa
od jakiegos czasu chcialam zlikwidowac puzzle z podlogi
Dzieci natychmiast pomogly mi w podjeciu tej decyzji :P

LOlka dzisiaj znowu bez drzemy
wlasnie robi Sztuniowe tiramisu z K
a ja chyba sie zdrzemne 🙂

klapi kurujcie sie !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja pieke filety z kurczaka w zalewie majonezowej na urodziny do tesciowej, bo mnie prosila

nie mam najmniejszej ochoty dzis balangowac ,zawiodlam sie na tej rodzince, pewnie przywitam sie i udam migrene 😜
a pisalam wam juz ze nadal mam gradowke na prawej powiece, lewa sie wygoila, prawa nadal jest 😠
w przyszlym tyg robie sobie badania pod kątem obecności gronkowca w moim organizmie, bo jestem na 99% pewna ze go mam, albo ze mi cholerstwa do konca nie usuneli i dlatego nadal mam ten badziew i to tez wmaga moj dół 😞 😞 😞
kciuki za R. zacisniete!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...