Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Irysek współczuje ci takiej małpy.
Iskra wydaje mi się zemusi was dyra poinformować o montażu podsłuchu. Nie może od tak sobie założyć nie mówiąc o tym nikomu.
W zasadzie powinna powiedziec o tym o wiele wczesniej.
Moze liczy ze coś na swój temat usłyszy.
Dobranoc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
iskra czyli wy tego w salach nie macie? tylkoe w miejscach gdzie raczej dzieci nie dochodzą, znaczy chodzi mi o takie pomieszczenia socjalne, wasze kuchnie kible ?
słuchaj Michał ma kamery w sklepie, ale laski wiem że musza o tym wiedzięc
ja gdy miałam tajemniczych klientów, czyli nie wiadomo kiedy i jak bede nagrywana z dzwiekiem, musiałam się na to zgodzić na pismie, fakt jest taki że gdybym sięnie zgodziła to nie mam co pracować, ale tam sprawdzali moje kompetencje w kontakcie zklientem

nie moz3esz być podsłuchiwana przez pracodawce
wydaje mi siętak na chłopski rozum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
konczac temat kochanej szwagierki,
szwagier przed praca pojechal do niej (czyli do swojego domu) a ta mu powiedziala, ze pozwoli mu nadal mieszkac z nia i z corka, ale ma urwac wszelkie kontakty z nasza rodzina (to chyba mnie sie tez dotyczy) hmm a ja szwagierke widze codziennie w pracy i co teraz??? 😜 to w sumie dziala w dwie strony ze mna tez powinna ona kontakt zerwac 😜

pojechana jak nic, zobaczymy czy szwagier sie opamieta, ale cos czuje w kosciach ze nadal z nia bedzie 🤢

a jeszcze dzis mi szwagier przed ta cala akcja gada, ze B. wie ze jest tu z corka,(co sie okazalo nieprawda bo na poczatku nie wiedziala, a jak sie dowiedziala to wezwala taxi i przyjechala po corke) a ja mu powiedzialam ze mnie to gowno obchodzi czy ona wie czy nie, nie zamierzam nikogo kryc, bo mam swoje problemy i niech mi dadza spokoj, juz 2 lata temu z nami mieszkal jak go wyrzucila z domu a pozniej jej wszystko wybaczyl i dalej z nia byl, wiec nie mam zamiaru sie nad nim uzalac, tylko cholera zal mi dziecka, ze to wszystko widziala, slyszala, ze rosnie w takie zajebistej atmosferze.

no nic spadam ogladac dextera sezon 4 😉

klapi ogladasz juz najnowsza serie 7??

dobrej nocki, ciekawe co przyniesie dzien 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iskra - wiem na pewno, że rozmowy podsłuchane (nagrane potajemnie) nie mogą być potem użyte jako argument w rozmowach a tym bardziej w sądach i takich tam, bo to niezgodne z prawem. To znaczy wolno podsłuchiwać (w praktyce, no bo kto w sumie ci zabroni, choc w teorii pewnie nie) ale nie wolno potem z tego robić użytku.
Ale przeciez było ostatnio kilka afer po tym jak założono podsłuchy w złobkach i jakos nikt nie mówi że to niezgodne z prawem;
myslę ze w sytuacjach gdy druga strona wyraża na to z g\\ory zgodę nie ma problemu (jak pisały dziewczyny)

Irysek - co za laska.....

Dobranoc kochane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bryy
gratulacje dla majowej mamusi
to prawda że3 macierzyństwo zmienia jednak ja myślę że u mnie jest to na plus kocham te swoje potworki ponad wszystko nawet Patkę i w duchu myślę że trudny okres jej przejdzie ( pocieszający fakt że jej przejdzie a Wera w niego wejdzie)
miłego
listopadowy dół coraz głębszy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...