Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Klapi niestety nie zrobiłam zdjęcia samych loków zuzki. W przedszkolu podobno wszyscy dotykali jej włosów i przyjechała do domu z tapirem który rozczesywałam z pół godziny.
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/1944/429a3ae2d7620af6.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bry
Zuzua jaka ksiezniczka

hmm
przedszkole
chyba bedziesz wiedziala czy jest ok
czy sa fajne zabawki
nauczycielki trudno wyczuc, bo na poczatku na pewno bede mile wszystkie 🙂
wiec moze popytaj rodzicow ktorego dziecko chodzi do przedszkola


ja mam wysoko podnisiona poprzeczke
bo moje panie w zlobku sa cudowne
zawsze hanule wyprzytulaja
a jak byla w tym zlobku w wakacje na zastepestwie to baba jej nagadala ze mama ja pozno odbiera i hania nie chciala tam chodzic...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agata co do wyboru przedszkola państwowego to ogólnie jest podobnie w każdym bo mają ten sam program, rozkład dnia i zajęcia dodatkowe.
Natomiast naważniejsze sa panie ale w każdym są te dobre i te złe. Najlepiej podpytać koleżanki których dzieci chodzą do danego przedszkola. Ja kiedyś wybierałam takie które było najbliżej domu, a moja kolezanka takie by jej dziecko się dostało na 100 %(pytała dyrektorki). Moja dzielnica jest taka, że jest tylko 21 przedszkoli a zapotrzebowanie o wiele większe bo dużo jest nowych bloków i małych dzieci. Mnustwo za to u nas jest prywatnych przedszkoli. Np na Zaciszu jest ich chyba ze 30 jak nie wiecej. Natomiast panstwowe jest tylko jedno i to w likwidacji. Jest tabliczka "tu powstanie przedszkole..." stoi chyba od 2007 roku i nic się tam nie dzieje. Pamiętam jak byłam w ciąży z Zuzką to sie cieszyłam, że będzie miała blisko do przedszkola.
Ja też patrzyłam na to czy jest stary budynek czy nowy. Ogladałam zdjęcia i kalendarz na stronie danego przedszkola jakie organizują wycieczki, przedstawienia dla dzieci.
Oczywiście wybrałam takie do którego było bardzo duzo chętnych i zuzka się nie dostała a jak sie nie dostanie dotego pierwszego wyboru to nastepnych nie ma szans bo w tamtych jest lista rezerwowych którzy wybrali je jako pierwsze.
Z Kajką nie mam problemu co do wyboru bo i tak chcę by chodziła razem z Zuzką a za to że ma się rodzeństwo w danym przedszkolu to dodatkowo jest chyba 2 pkt. Właściwie zuzka może chodzić w przyszłym roku to zerówki w szkole bo od jej rocznika obowiazkowo 6 latki ida do pierwszej klasy.
Mam nadzieje że napisałam zrozumiale bo nie moge sie skupić bo Kajka ciągle spiewa mi piosenkę http://www.youtube.com/watch?v=vtv_VSw_nhg Muszę ją kiedyś nagrać bo fajnie wypowiada słowa po angielsku a po polsku trudno ja czasami zrozumieć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej
Arus gratki
Zuza jaka ksieżniczka
fajna sukienka klapi
hmmm co jeszcze przedszkole
hmmmm... u mnie nie ma marudzenia jest jedno 🙂 państwowe
tam chodza dzieci siostry
ale martwie sie bo własnie poprzeczka jest wysoko podniesiona w tym prywatnym
dzisiaj był bal pizamowy
a ja mam piekne włosy od fryzjera i siate leków na syfy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No już nie moge się tego porodu doczekać 😆
Dobrze że to jeszcze tylko trzy dni 😉

Zuzia
- rasowa księżniczka 🤪

Klapi - sukienka ładna; taka dziewczyńska 🙂
Śmiało licytuj

Byłam dzisiaj z Polką i jej gilem u pediatry
obejrzał i osłuchał i powiedział że spoko,wszędzie czysto
płukać solą i wyciągać fridą
ufff
a wynik bilirubiny - super 🙂

od kilku dni walczę z opryszczką
i jest coraz gorzej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej
widze ze na tapecie przedszkola

hania na kotroli super
jutro leci do zlobka

ja do pracy

a w pracy nie wesolo
zwolnili 11 osob
przepychanki miedzy dzialami szkoda gadac
moja kolezanka co do niej raportuje
pytala naszej szefowej co z naimi (ze mna i nia)
no i nasze podobno nie zagrozone
wiec kto ich tam wie
moze sie okazac ze od wrzesnia siedze z hanka w domu 🙂

co przyprawilo by mnie o szpital psychiatryczny po 2 miesiacach...
🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
co do przedszkola koło mnie są 2 państwowe ale Arus w zeszłym roku się nie zakwalifikował nawet jako dziecko matki samotnie wychowującej 3 dzieci cóż
kiedy w zeszłym roku w lutym potrzebowałam na szybko znaleźć przedszkole to znalazłam prywatne i w tym roku nawet nie składam dokumentów do państwowego
Arunia jest od 7 do 16 ma 5 posiłków , angielski , rytmikę raz w tygodniu jeżdżą na basen do bawilandii dwa razy w miesiącu jest filharmonia i teatrzyk czyli w każdym tygodniu coś
a że Arus jest zadowolony świadczy fakt gdy pytał w czasie choroby mamusiu kiedy mnie zaprowadzisz do Krysi czyli jego pani płace chyba nie dużo bo za to wszystko 550 zł
w czerwcu dzieciaki mają jechać do sanatorium na tydzień a starsze dzieciaki na dwa tygodnie
dołączam do chorych 38,9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurwa mac !
Monia u nas dobre prywatne 1500 pln 😞
500 pln to ja za panstwowe zaplace
masakra !

od przyszlego tygodnia ogladam przedszkola panstwowe
zeby miec jeszcze czas jakby co prywatnego szukac
pierdolca dostane zanim wybiore te przedszkole

a Iskra dobra uwaga !
no to ja sie nie przyznam, ze Lolke na poczatku, na kilka godzin chce dawac
no dopoki sama nie uzna, ze chce na dluzej zostac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja daje do panstwowego w mojej dzielnicy, jak sie nie dostanie to dam go do dzielnicy gdzie mam prace i gdzie moj tata moglby go odbierac, a jak sie nie dostanie do nich to bede poza kolejnoscia czatowac czy nie zwolnily sie jakies miejsca w tych przedszkolach, bo chce zeby juz wyszedl z domu i mial kontakt z dziecmi nawet kosztem chorob ktore w pierwszym roku sa nieuniknione\\ (choc jak kiedys pisalam, od mojej kumpeli synek nie choruje, a zlobkowy, ale to wyjatek ) 🙂

maz przyjechal do mnie i mi wrecza drinki, aj lov ju him 😉

monia= te prywatne to tanio nawet, polowe za panstwowe sie placi u nas 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...