Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ania73 super, ze wszystko u Was OK ! 😆
... i ze Pipka na wegetarianizm przechodzi :laugh: 😉

... no ja tez wlasnie wrocilam od Gina ...
badania dzis nie bylo - bedzie za tydzien ...
dostalam wszystkie potrzebne zaswiadczenia, pozwolenia i recepty ... takze jestem usatysfakcjonowana 😉
... a jutro szkola rodzenia 🤪
ciekawe jak to bedzie 🙃

... z Mezem caly dzien sie nie widzialam wiec ide teraz nadrobic zaleglosci w pozyciu malzenskim ...
... czyli bede sie przytulac 😉

Dobranocka Brzuszki !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Morphinum ty gasisz- ja zapalam.
Wcinam pierwsze śniadanie, kawał kiebachy na gorąco, pomidorek z cebulką i oliwkami.

Kurcze wczoraj jak przekręcałam głowę to złapał mnie skurcz w szyje. cały dzień trzymałao. a wiecie jakie to upierdliwe?
Samruje amolem, bo chyba niczym innym nie moge, Brzydki nie znosi tego zapachu, ale cóż począć? Jak już córka poczęta 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam Was 🙂
ja kolejna noc znow nieprzespana 😞 😞 mala tak dawala o 3 w nocy czadu,ze myslalam iz wyjdzie pepkiem albo bokiem brzucha 🙂 🙂 i na przemian pepek wychodzil i chowal sie w koncu zauwazylam delikatna linie brzucha a rano jak wstalam mialam mokra bluzke-wycik pokarmu 😲 😲 zaczynaja sie romantyczne uroki 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam

Ja kolejna bezsenna noc. Już tak dwa tygodnie. Coś okropnego... Tylko książki, gazety, bajki na DVD i muzyczka. Co by nie ześwirować :P

Klapoucha - miałam to samo dziś w nocy, ale nie szyja, tylko tak jakby pod piersią - jak się przekręciłam niefortunnie i ze trzy godziny mnie trzymało masakra.

Dziś zaczynam 8 miesiąc 🙂 Oczywiście według jednego z najdalszych terminów z USG :P Bo tak to kto wie w którym jestem tygodniu tak naprawdę :p Taka niepewność jest okropna. A mam aż 3 tygodnie rozbieżności.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć okrąglaczki 🙂

Wpadłam tylko, żeby się przywitać i już uszę uciekać 😞

Postaram się znaleźć trochę czasu, żeby Was poczytać, bo taka jestem ciekawa, co u Was a tu ani chwili wolnej nie mam 😞

Do spisania kuleczki, rośnijcie okrąglutkie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aloha

wy spać nie możecie, a ja mam ostatnio takie huśtawki nastrojów że wytrzymać nie mogę, płacz i zgrzytnie zębów. To już chyba z tydzień trwa 😞 a do tego Michał wogóle nie jest ze mną i jego najlepszym tekstem jest : kobito uspokój się
może przez to że nie moge byc juz taka aktywna jak wcześniej i cały czas się martwię czy Maja za wcześnie nie wyskoczy 😞

chociaz dzisiaj wstałam uśmiechnięta bo obudziły mnie ostre kopniaki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asienka - Moja siorka nie spała 3 ostatnie miesiące prawie w ogóle. Przeczytała wtedy dziesiątki książek. Ja czasami zasnę w dzień, żeby choć nadrobić troszkę, ale jest to okropne. Współczuje ludziom którzy całe życie cierpią na bezsenność.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry mamuśki

my też już wstaliśmy, śniadanko wciągnięte i teraz by wypadało się pouczyć..ale mi się tak strasznie nie chce, pouczę się później :P
teraz trzeba odpocząć po śniadanku ☺️

Ksawery już od rana kopie mnie po żebrach..ale sobie wybrał rozrywkę 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Brzuchatki śniadanie zjedzone było mniam. Teraz robimy rewolucję w domu tzn dziewczyny jeżdżą na mopie lepiej się czują ja z notatkami nad garami bo dzisiaj przyjeżdża brat Piotrka więc trza posprzątać. 16.30 walczę z prawem cywilnym. Ja chcę zwolnic obroty a tu się nie da.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
siemanko brzuszki 🙂
sniadanko wciągnęte 🙂 allegro odwiedzone i posciel z rożkiem już zamówione 🙂

co do spania, ja tam akurat nie narzekam, a jak mi Julka nie pozwala spać to biorę rękę męża, kładę na brzuzku i mam spokój 🙂 nie wiem dlaczego tak się dzieje ale ona jakoś przestaje szaleć jak on jest w pobliżu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien Dobry 🙂

... widze, ze Brzuszki cierpia na bezsennosc ...
cale szczescie - mi udalo sie dzisiaj wyspac ...
a rano oczu nie moglam otworzyc -
najchetniej jeszcze bym spala :P

emi trzymam kciuki za szybkie ukonczenie projektu !
basik wpadaj czesciej, gadulko 🙂
moni powodzenia i wytrwalosci -
chociaz i tak twarda Babka z Ciebie 🙂
sztunia ... ja tez jakos ostatnio zaczelam sie martwic tym zeby Dzidzia szybciej na swiat nie przyszla 🤔
... nie wiem skad nagle takie obawy bo wczesniej bylam przekonana, ze donosze do konca i wszystko bedzie ok ...

tak czy inaczej - musi byc ok 😉 wiec ...

... niech te wszystkie nasze Dzieciaczki lepiej jeszcze siedza w cieplych i bezpiecznych brzuchach ...
i nawet niech nie mysla o wyprawie na zewnatrz - cwaniaki 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej, wstałam poraz drugi bo mnie brat obudził.

Ściskam wszystkie nie śpiące jak się meczyłam pierwsze 3 miesiace a teraz się bede męczyc ostatnie dwa nie spiąc.

Mam pytanie. Czy zwolnienia mogą się nkaładac na siebie?
Tzn np jedno mam do 03.02.2010 a drugie np od 25.02 do np 20.03?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
poddałam sie z projektem, nie zgadza mi sie budzet o 35 zł i nie moge zrobic kosztów i ich odchyleń, jeden punkt na 12 to chyba mi go zaliczy baba, wypne brzuch i bede glupia udawac ☺️ ☺️
teraz siadam do prawa gospodarczego 😠 😠 , byle do soboty a potem bede lezec do gory brzuchem
wczoraj moje kochanie zlozylo lozeczko i teraz stoi, bo tak smierdzialo nowym drewnem ze nie daloby rady zostawic tego na ostatnia chwile, stoi sobie w drugim pokoiku przy otwartym oknie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...