Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
no to kirrke zaszalałas 🙂
jak to jest?
zalecane leżenie na lewym boku a małay mi nie pozwala. wali mnie w lewy bok !!!
mam wrażenie, ze mu łamię nóżkę albo rączkę i oczywiście zmieniam pozę.
na wznak nie wolno, na prawym niebardzo. niedługo to się zawieszę w takie szelki pod sufitem i będę spidermenką :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja śpię na obu bokach, a że mała akurat po obu mnie tłucze...cóż, wolnoć Tomku w swoim domku 😉 chyba niczego jej nie połamię 🤔

Anka ja kupiłam taką:
http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=300270799384&ssPageName=STRK:MEWAX:IT
to się tylko przerzuca przez ramię, jak torbę z dzieciakiem 😉 i ma regulację długości...
niestety zasady motania chusty afrykańskiej są jak dla mnie nie do pojęcia 😉 :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania78 to poszłaś na łatwiznę :laugh: 😉
ja też o czymś takim myśłałam
http://www.allegro.pl/item899035069_miekka_chusta_od_narodzin_od_super_sprzedawcy.html
potem mozna kartofle nosić z bazaru :P

ale nie sądzicie, ze te motane afrykańskie mają w sobie to coś?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
http://www.chusta.pl/index.php?page=shop.product_details&flypage=shop.flypage&product_id=75&category_id=12&manufacturer_id=0&option=com_virtuemart&Itemid=29

myślę, że niektórym naszym Panom ta by się spodobała 🙂

idę spać, mokrych snów Symbole Kobiecości 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Będziecie używać chust? Ja jakoś się ich boję. Niby wiem, że są bezpieczne, że maluszek się dobrze w nich czuje ale jakoś nie mogę pokonać myśli, że jak coś źle zrobię to mi dziecko z niej wypadnie 😞

Boję się też kapania - bo mogę utopić dziecko
Przewijania - bo mogę uszkodzić młodego

Cykor ze mnie, pomocy!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tobie też słodkiej nocki - sexi mamma

kirrke, ja mam dokładnie takie samo sranko jak ty, kiedy pomyślę o tych czynnościach.
przeraza mnie samo wzięcie na ręce takiego maluszka.
nigdy nie trzymałam i zawsze jak wody święconej unikałam jak ktoś chciał mi dac choć chwilę potrzymać taką kruszynę.
a tu trzeba będzie oprawiać jak kaczke do rosołu drugą reką mieszać obiad 😉 😲 🤪
mam nadzieję, ze jak mówią, to samo przychodzi bardzo naturalnie i bez zastanowienia, bez strachu więc nie nakręcajmy się 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
"Jeśli to dla was za drogo, pozostaje jeszcze sposób najprostszy:
zawiązanie kawałka mocnego, ale delikatnego w dotyku materiału (o długości ok. 2,80 m. i szerokości ok. 0,70m.) na solidny supeł"
Przeczytałam to na tej stronie
http://www.edziecko.pl/pierwszy_rok/1,79409,3986532.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anka ta chusta ma regulację na plecach :P jak już wsadzisz dzieciaka do środka to jak ją "zaciągniesz"? 😉 dlatego te na kółkach są takie wygodne...

kirrke - pierwiastki wszystkie w strachu, to normalne 🙂 tylko się nie dać zwariować - tak sobie powtarzam 🙂


a tak czytam teraz o tych chustach (zamiast iść spać) to chyba kupię tą motaną też, na wyprawy w góry będzie jak znalazł...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nebbia, pewnie najlepszy materiał to będzie bawełna bo w sumie chusty używa sie raczej latem.
naturalne włókno i delikatne dla bobka. no moze być pewnie i jedwab, który jest delikatny ale i wytrzymały.
wzór penie gdzieś można dorwać w necie.
pewnie jest to jakiś kwadrat czy prostokąt, tylko wymiary dokładniejsze by sie przydały albo umiejętność wiązania i wtedy mozna okrteślić ile tego trzeba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mam zamiar używać jej również w domu bo mam już córkę 1,5 roczna za która trzeba non stop biegać bo strasznie psoci. A nie wiem czy sprawdzi się ona u mnie wiec nie chiałabym wyrzucać pieniędzy na kawałek materiału za 200 zł który bedzie leżał w szafie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania - kup motaną. zawsze mozna ją gdzie indziej zamotać i jak cię noc w górach zastanie to i namiot sobie wymotasz 😉 😉 :laugh:
ja nie przyglądałam sie tym chustom jakoś dokładnie bo nie wiem czy w ogóle ją kupię.
fajny gadżet ale to będę myśleć już po porodzie albo jak mnie najdzie wcześniej 😆
jakoś zawsze skupiam sie na czymś innym.
moze zgłębię temat i coś upatrzę.
narazie moro mi podpasiła bo ja jestem z tych co lubią "militaria" 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...