Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
no tu to mnie zagięłaś tym splotem.
pewnie, ze nie ma sensu kasy płacić za coś bezużytecznego.
najlepiej pojechać do afryki i kupić na zwykłym targu i będziemy mieć 2 pieczenie przy jednym ogniu :laugh: :laugh:
wakejszyn i oryginalna chusta, która sie sprawdza od setek lat 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Anka powiem tak, ja zanim wózek wybrałam wiedziałam, że kupię chustę 😁 bo jesteśmy z mężem fanami spędzania czasu nad morzem i w górach (a mamy blisko), więc wózek nam na nic w takich warunkach. zresztą słyszałam opinie koleżanek, które chust używały 🙂

a jeszcze sympatyczna lektura dla panikar, które w nas siedzą 😉 http://forum.gazeta.pl/forum/f,34708,Klub_Matek_Wyrodnych.html

pogońcie mnie spać, bo znowu jutro nie pójdę na basen 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mój bartek tez powiedział, ze on tylko w chuście będzie dziecko nosił,a wózek to dla mnie.
a ja do niego mówię: ok, weźmiesz małego do chusty a ja cię wyśle na zakupy do hipermarketu. w jednej łapce siata z pampersami i innymi akcesoriami a w drugiej, trzeciej i czwartej zakupy :laugh: :laugh: :laugh:

a poważnie, to rzeczywiście jest to z pewnością wygodny sposób targania małego szczocha, jak są potrzebne wolne ręce, nie ma warunków na pchanie wózka, jak nie ma się dodatkowych bambetli.
pewnie, ze wtedy bierzesz sobie taką chustę i luzik.
na wakacjach, w górach czy w pogoni za starszym dzieckiem - bomba rozwiązanie 🙂
a teraz spadaj mała spać bo jutro na basen nie wstaniesz 😉 :laugh:
je też już zaraz pasuję bo ile mozna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bambetle ojcu w plecak spakuję, Bobika z przodu w chuście i będzie śmigał jak ta lala 😉 tak go omotam, że sam nie będzie wiedział, kiedy 😉:laugh:

muszę jeszcze skonsumować jakąś zupkę z torebki, bo mnie ssie ☺️ i rzeczywiście idę się położyć, bo czy spać to nie wiem 😉

więc raz jeszcze Słodkokształtne mówię wam dobranoc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dziewoczki.
Ja wczoraj bawiłam w gościacvh.
Wieczorem puszczelismy małej Mozarta i strasznie fikała.


...a potem zaczał mnie boleć brzuch jak na okres i plcey w lędzwiach. Wziełam 2 no-spy i po 10 minutach przeszło.
Ale dziaiaj rano to samo.

nie wiem co robić i co się dzieje 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dotcztałam was.

Agula-trzymamy kciuki i mamy nadzieje że już niedługo zostaniesz jakaś grudniówka albo styczniówką!

My też jesteśmy pre fanami chusty 🙂 Ja kupiłam na początku ciąży taki materiał w H&M który sobie na brzuch motałam, może bedzie dobry dla Hanika.


Gratuluje 30 New York jescze 8 tyg i bedziesz miała donoszona ciąże!

Gratuluję też bałwanka mi tez niedawno wskoczył.

Patrze na suwaczek i Klapek niedługo dotknie swojego ogonka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kluseczki

to zaczynami pić od rana, za 30 NY- wytrzymasz 🙂 no i za 8 asienki 🙂

kłapoucha mnie też cały czas prawie boli jak na okres, bardzo delikatnie tak smyrga i za chwilę przchodzi, ale bardzo często, ja biorę nospę rano i wieczorem z przepisu lekarza, ale stresuje się troszeczkę tym, byle do wtorku bo mam wizytę

biorę się za prasowanie, bleeeeeeeeeeee

a ja jakoś do chusty z dystansem podchodzę, póki co o niej nie myslę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no ja to sie wczoraj juz upilam zjadlam jakas pralinke z likierem czekoladowym i byl tak mocny ze az poczulam % w glowce:laugh: niunius tez:P
co do chusty u nas odpada, nie bierzemy pod uwage bo raczej przy trybie naszego zycia nie bedzie przydatna, ja bardziej zaopatruje sie w wygodne buciki i od maja bede spacerowac km 🙂
klapi ja wczoraj mialam podobnie jesli o brzuch chodzi, poraz pierwszy mi sie to zdarzylo, jakis wielki nadety balon mi sie zrobil, nie moglam pozycji do spania znalezc, co chwila sie budzilam a ja nospy nigdy nie bralam nawet w domu nie mialam i sie tak przemeczylam do rana.
dzis bylam na krewce i zlot samych ciezarnych byl z czego ja z najwiekszym stazem ale bylam dumna hahaha
a co do wozkow glownie do ani to pisze bo tez xlanderem zainteresowana to rzeczywiscie czytalam ze w tym nowym 2010 dali dupy z tym okienkiem w budce, ponoc nie ma mozliwosci zakrycia tego w slonce bzdura jakas.
jutro na zywca wreszcie pomacam sobie wozeczki jupi
aha wczoraj ogladalam ubranka w 5 10 15 i powiem Wam szczerze ze jakosc spiochow mnie zaskoczyla lipka troche, stawiam chyba na te pierwsze ubranka na firme pinokio.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień doberek

więc tak:

Ania73 oklaski dla Ciebie za "małego szczocha" i "hot klocki" uśmiałam się, aż popuściłam ☺️

NY oklaski za 30 🤪 jeszcze troszeczkę wytrzymaj. Dzielna baba z Ciebie 😘

Asienka1 oklaski za 8 miesiąc..wydaje mi się że czas leci coraz szybciej 🤪

No to się na klaskałam, aż łapki bolą ☺️

Pogoda za oknem ładna, ale cóż uczyć się trzeba bo jutro ostatnie egzaminy.

Miłego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc mamuski
ja zastanawiam sie nad kupnem chusty, fajna alternatywa dla nosidełka, i zdrowsza
gratuluje 30 tyg i 8 miesiaca
czas leci jak glupi
my dzisiaj z mezem kombinujemy jak zmiescic lozeczko u nas w pokoiku...
chyba trzeba bedzie kupic mniejsze lozko dla nas i wtedy wejdzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam, witam i o zdrowie pytam 🙂

gratuluję dziewczynki "jubileuszy" :laugh:
dzięki za info o landerze - no nie powiem zeby ta wiadomość mnie ucieszyła.
wczoraj zauważyłam taki wózek, jak espiro i wydał mi się fajny. na pewno jest estetyczny wizualnie i cenowo 🙂
poczytam jescze o prarametrach i zobaczymy co z tego wyjdzie.
niestety nie pamiętam modelu tego espiro.

miłego dnia dziewczynki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny

Trochę się martwię 😞 Byłam wczoraj na wizycie u nowej gin (mój odszedł) i stwierdziła, że chyba nie do końca wszystko jest w porządku z moimi Kruszynkami... są troszkę mniejsze niż powinny być... Mam teraz wizyty co tydzień a do tego KTG co drugi dzień przez cały następny tydzień... Powiedziała, że lepiej zrobić więcej niż za mało w przypadku, gdyby coś było nie tak... masakra co się teraz dzieje w mojej głowie...

Pozdrawiam Was wszystkie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
madziaa u blizniakow to czesto sie zdarza, ze sa mniejsze od swoich rowiesnikow, trzymam kciuki za bomble twe!!!

zrobilam sobie rundke po starych osiedlu dzis, kupilam preparat antyplesniowy do farby, ktory zamierzam dodac do farby jak bedziemy malowac sypialnie nasza 😁. i wstepowalam kolejno do cukierni kupilam w jednej dwie W-Ztki, dwa kolaczyki, dwa francuskie, ciagnie mnie do slodkiego ze hej 😁

no i teraz zjadlam kolaczyka (* w niektorych regionach mowia na to slodka bułka :P) z serem i synus szaleje,az milo 😁

co do chusty- ja kupie chyba Nati tkana, kolor jeszcze nie wiem, ale kupie ja po narodzinach na wakacje, bedzie jak znalazl 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki Dziewczyny

Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze. A to chodzi bardziej o to, że tak jakby przestawały rosnąć... Możliwe, że coś jest nie tak z przepływem substancji przez pępowinę... Mam nadzieje, że gin się myli i wszystko będzie ok, i że z mamusi marcowo-kwietniowej nie zostanę mamusia lutową...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...