Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
hejka,
mój bart, to też migrenę ma w sklepie no chyba, ze stoi przy półce z grami na peceta to jakoś się ożywia 🙂
też nie lubi sobie kupować i w zasadzie jest oszczędny na swoich potrzebach, ale moich zakupów mi nie wypomina 🙂
emilko, ja to wiedziam, zę ty celujesz przynajmniej na 4 i się nie pomyliłam.
acha- do porodu polecam jednoczęściowy kombinezon do nurkowania - koleżanka rodziła i bardzo sobie chwali :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
Pipka bardzo dziękuje za komplementy i poleca się na modelkę 😉 - mówi też, ze ma przystępne stawki za dzień zdjęciowy :laugh:
Agatta, czyli przetestowałaś modelkę bezlitośnie. znęcałaś się nad nią biedną, głodną i wychudzoną :P 😉
JoZo - gratulation i fajnie, ze już jesteś 😆
ewentualnie przygaszam światło choć Ania78 to pewnie jeszcze wpadnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
nażarłam się sledzi w oleju z cebulką i to był błąd 😞
zaczyna mnie boleć zołądek i to tak fest 😞
no, ale kto mądry je coś takiego o 1-szej w nocy? 😲
głupia, nienażarta anka73 ☺️ 🤔 🤢 :X 😮

robię pstryk póki mam jeszcze siłę ruszyć reką.
do juterka pulpeciki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczynki 🙂
ale mialam nocny dramat normalnie....tak mnie prawa nerka bolala,ze plakalam z bolu....nie wiedzialam co robic,ale w koncu wzielam 2 APAP i przeszlo troche....chyba wybiore sie do lekarza miala do mnie zadzwonic zebym przyszla po tabletki i od wtorku cisza 😞 😞
poza tym wszystko w porzadku 🙂 🙂
zycze spokojnego dzionka
AAAA
mam nowa swinke morska
HOMER
Emma przyjela go kulturalnie 🙂 🙂 jakis taki troszke flegmatyczny i w porownaniu do starej domownicy to albo wychudzony albo ona spasiona 🤨 🤨 :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziendoberek wszystkim w ten sloneczny dzionek 😆 😎
ja juz po krewce, teraz lece skasac sniadanko, potem trzeba ogarnac mieszkanko i o 10 spotkanko z pania ubezpieczyciel ktra bedzie mnie molestowac zebym nie rezygnowala z filaru ale ja juz postanowilam.
sztunia my to jak wariatki reagujemy na te dzidziusiowe paczuszki i wlasnie to jest fajne, udanej zabawy kolejnymi gadzetami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sztunia jaka masz kolyske?/ bo ja tez chce kupic,ale widze,ze na allegro sa tansze i fajniejsze jak tu i zastanawiam sie,...tu mnie ze wszystkim zwykly kosz wynosi ok 100e a na allegro z przesylka-bujany i jakies tam innowacje ok 120 a drewniana tutaj ok 200e 😞
daj jakis namiar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no ja tez mam takie lozeczko z tradycjami w domciu i ma ponad 30 lat, jest wiklinowe z mozliwoscia zalozenia ploz do bujania,wychowalo sie w nim 8 dzieciaczkow.musze do niego zamowic materac bo wymiary nietypowe, ale lozeczko bedzie stalo u moich rodzicow i w wakacje bedzie sie wystawiac pod drzewko do ogrodu coby niunius sobie leniwca urzadzal 🙂
poraz 10 leci juz u mnie rihanna rude boy tez tak macie ze jak cos wam sie spodoba to katujecie do bolu?
aha na pocieszenie jak bylam dzis na krewce pani ktora zawsze pobierala mi krewke zostala babcia 3 tyg temu i mowi no moja corka to miala bardzo ciezki porod szczegolnie druga faze, glowka sie zatrzymala i bardzo sie nacierpiala ale o bolu bardzo szybko zapomniala pani tez da rade 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki,

tradycyjnie jak co piątek rano muszę naskrobać bo kojena cyferka na liczniku a to dla mnie nie lada wyczyn. Oby do wtorku bo mam wizytę u gina i wymaz na tą posocznice a i przy okazji na lifie rzucę okiem na wszystko z wózka który chce kupić.

Jakoś siły witalne mnie opuściły - chyba przesilenie wiosenne.

Do spisania 😘 amoje kochane laseczki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jakbym byla w Polsce poszlabym do lekarza... tutaj bylam we wtorek ze szpitala maja wyslac do mojej lekarki wyniki z moczu-uwaga ida ok 2 tyg wiec jesli poszlabym dzis do niej ona m usialaby wyslac moj mocz do szpitala i wyniki tez 2 tyg 😞 😞 czysty bezsens pozostaje mi czekanie,az ona dostanie wyniki i cos zadecyduje a jak bede miala znow taki atak to pojade na izbe do szpitala-w innym miescie i zobacze 😞 😞
narazie mnie nie boli az tak jak w nocy
ale w poprzedniej ciazy mialam kolke nerkowa w 7 mcu.....porod bardziej bolal uwierzcie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂
Noc kichową miałam, zaraz chyba legnę- a roboty mam trochę i szkoda mi czasu na spanie, ale rodzicom makowca obiecałam i teraz dupa wyjścia nie ma :P
A tak swoją drogą to mąż mnie poddusił wczoraj 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A wczoraj w szkole rodzenia Brzydki uczył się masować i tak mi dobrze było.
Wieczorem nic nie bolało, do tego stopnia że go udusiłam.
Mam nadzieję że nie urodze wcześniej bo chyba się juz nie powinno. Ale nie mam żadnych plamień więc chyba luz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam wielorybki 🙂

posiłek wchłonięty, kawusia wypita..synek szaleje chyba od kofeiny ☺️

pogoda sprzyja spacerom więc chyba wyjdę na spacer dookoła osiedla bo dalej nie dam rady.. ☺️

no i dziś matki pieniężnej 🤪 a co za tym idzie kolejne zakupy 🤪 🤪 🤪

miłego dzionka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...