Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam Kuleczki ja doturlałam się do babsztyla w Zusie zawiozłam jej te dokumenty które wczoraj chciała a ta do mnie z pretensjami bo ona czekała wczoraj że ją zlekceważyłam no kurwa mac za przeproszeniem wisiałyśmy pół dnia na telefonie co jej ma zrobić i że dzisiaj do 10 to dostanie jak człowieka ma szlag nie trafić pozabijać je to mało. Po macierzyńskim szukam pracy w ZUS-ie i będę taką francą jak one wszystkie łaskę robią że cokolwiek robią a nie pierdzą tylko w stołek.Jeszcze zdziwiona to pani jest w ciąży no to mnie już z butów wywaliło bo na l4 jak wół ma napisane B.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
i jeszcze ujęcie w wersji spacerowej:

Tak naprawdę jest bardziej kolorowy; kółka we wzorach mają śliczny żółty kolor. [img size=448]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/9.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fuck!!!

pierwsza myjnia zamknięta, zrobili z niej warsztat samochodowy- to znak jak dawno auta nie myłąm 🙂
druga myjnia- mamy wolne terminy na poniedziałek
a w trzeciej myjni pan mnie tak wkurwił, że nie dam chujowi zarobić
i ot co będę dalej jeździć gafitowym autkiem a nie czarnym 😞

JoZo wózio fajny, klapi wklejaj fotki

a ja podobno jutro mam sesje zdjęciową, może by jakieś szcegóły dograć 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
http://allegro.pl/item930535181_tako_jumper_x_na_gwarancji_fotelik_gratis.html
ja kupiłam taki używany za 550zł, jest wszystko spacerówka, fotelik, gondola, folia przeciwdeszczowa, moskitiera, parasolka i torba, więc ok (gwarancja tylko na rok była, więc już po ptokach). Polowałam na taki sam czerwony za 500 zł i do tego z gwarancją do stycznia 2011, ale czekałam na odpowiedź na @ od babki, bo parę pytań miałam i odpisała mi po 7h, że aukcja się zakończyła- aż normalnie łzy mi po polikach pociekły z tej niemocy, no ale zielony następnego dnia się pojawił więc już bez zastanowienia klik KUP TERAZ, no i zobaczy się jaki rarytasik przyjdzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My też mieliśmy już wybrany wózek na allegro (taki jak ostatecznie kupiliśmy) tylko na innym modelu podwozia, ale i tak spoko, używany za pół ceny. I też nie dało się z babą normalnie dogadać; umówiła się z nami a w międzyczasie sprzedała bez słowa 😠
Skończyło się na tym że kupiliśmy nowy.
Ale nadal uważam że czasem nie warto przepłacać i używany wózek w dobrym stanie za pół ceny warto rozważyć.

Morphi - my tez początkowo obstawialiśmy zielenie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć Kluski z Nadzieniem

trzyma mnie to przeziębienie ciągle...gardło jakieś takie suche i podpuchnięte - jedziemy kupić mleko i miód, będę popijać...

kurier z wózkiem będzie u nas pewnie w niedzielę lub poniedziałek, też się nie mogę doczekać 🤪

JoZo wózio fajny i lubię takie kółka 🙂

Klapi czekamy na fotki, nie ociągaj się 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejo laski,

ja znów po rozbitej nocy. Bartek pracuje teraz na noce więc późno się kładę, śpię na czuwaniu i budzę na Amen, jak wraca po 6-ej.
on się kładzie więc ja dosypiam na siłę i wiecie w jakim stanie się budzę. nie dość, ze koło południa to jeszcze z cięzką głową 😞
i tak potem nic mi się nie chce, leżę w wyrze i pierdzę.

widzę, ze kolejne wózeczki śliczne pojawiły się w naszych domkach 🙂 🙂
śniegi stopnieją to jazdy próbne, jak nic się szykują :laugh: :laugh:
trzeba ze szkoły rodzenia lalę silikonową pozyczyć bo tak na "sucho" to głupio przed sąsiadami, nie ? 😉 :P :laugh:

no nic, trzeba jakoś się zwlec, złozyć łoże c by nie kusiło dużą płaszczyzn i moze zrobić wkońcu coś pożytecznego bo, ak miałam miesiąc temu zapał, tak jakoś nie wiem gdzie on sie podział.
50% przygotowane a drugie w proszku 🥴 a czas leci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...