Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
mdlosci przeszly ale i tak jakos kolowato sis czuje, moze to przez to ze kawy nie pilam :P

mam ochote upichcic ciasto 😁
ale to jak tesciowa wybyje z domu 😉

a z wyprawki brakuje mi poduszki, kolderki (ale to moze poczekac) drugiego kompletu poscieli, spirytusu 😎

dla siebie mam chyba wszystko, ale to sie okaze, jak zaczne sie pakowac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Ja znów kupiłam pościel na allegro. Używana ale w dobrym stanie za 29 złoty. W sumie to kupiłam ją tylko dlatego że ma w komplecie przybornik i ochraniacz na całe łóżeczko. Kupie jeszcze tylko jeden nowy komplet z wypełnieniem i będzie cacuszko. No jeszcze muszę sie zrujnowac na komodę. Ale na kaskę niestety muszę czekać. Własnie karuzelka by sie do łóżeczka przydała, hmm...

Irysek za mna chodzi tort truskawkowy. Spiryt zawsze może poczekać. tego chyba nigdy nie zabraknie hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Babeczki!!!

Właśnie się dowiedziałam od mamuśki, że jej była praktykantka (spodziewająca się bliźniąt, dziewczynek w tym samym terminie co ja) urodziła wczoraj przez cesarkę... Przytyła ponad 40 kg a ciążę rozwiązali w obawie, że pęknie jej skóra na brzuchu... Dziewczynki ważyły 3700(!) i 2600. Normalnie niewiarygodne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spora różnica między dziewczynkami. Ale to dobrze że zrobili jej cesarke.
Moja znajoma przy jednym dziecku miała ogromny brzuch i właśnie jej skóra popękała, poprostu leciała jej krew z pęknięć. Blizny ma jak po oparzeniu po dzis dzień.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Z tego co wiem, to jeśli są to bliźnięta dwujajowe to może być większa różnica w wadze, ale nie wiem ile jest normą. Może tez być między jednojajowymi jeśli występuje syndrom TTTS. między moimi Maluchami jest na razie 150 gram 🙂 W pierwszej chwili jak usłyszałam o pękającym brzuchu pomyślałam, że to przenośnia, że chodzi po prostu o baaaardzo duży brzuch. I nie spodziewałabym się, że coś takiego może się zdarzyć też w ciąży pojedynczej... Bogusia przyznaję, że to brzmi strasznie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sama waga nie jest dużym problemem, rozstępy też (podobno można się ich pozbyć kiedy są świeże). Najgorsze Jak Bogusiu napisałaś są te blizny... Nie są one "naturalnym" lub jak kto woli przyjętym za naturalny następstwem ciąży...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc brzuszki!!!

Dziewczyny czy pijecie coca cole?czy tez Wam tak teraz smakuje? wiem, wiem, że to nie wskazane ale co zrobic.... 😞

Ja od wtorku leze plackiem, to zalecenie lekarza 🙂 Mój synus nadal ma wszyskich w pupie i już raczej sie nie obróci więc prawdopodobnie bedzie ta cesarka.
Jak dobrze, ze moj maż wyręcza mnie w pracach domowych teraz bo inaczej to nie wiem co by było...

Musze leżeć, coś mi sie tam otwiera na dole i lekarz powiedział, że sukcesem bedzie jesli bede lezała tak przez 2 tygodnie a wtedy "niech się dzieje wola nieba"...

Ale powiem Wam, że juz sie pogodziłam z cesarka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moja tesciowa chyba jutro bedzie robic torta z okazji dnia kobiet, tak cos slyszalam, a ona piecze torty, ze az palce lizac 😁

wiec jak to sie sprawdzi to chyba zaczne w koncu do niej mowic mamo :laugh: bo az mi slinka leci jak sobie przypomne tego pysznego torta ktorego upiekla 2 tygodnie temu na urodziny wnuczki 😁

na szczescie za miesiac urodziny tescia, w miedzyczasie urodzi sie Igorek, w maju ja mam urodziny i rocznice slubu wiec tortow bede miala az milo 🤪

zjadlam jogurt biszkoptowy i mi znow niedobrze 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaa bo juz myslalam, ze Ci niedobrze czy cos ...
ja tez ostatnio bardziej senna jestem niz jakis czas temu ...
dzisiaj juz drzemka zaliczona i nie wykluczam, ze za chwile znowu zlapie oczko ☺️

a o pekajacym brzuchu pierwsze slysze ...
slaba sprawa 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no ba, najpierw sie objem nimi a pozniej bede cierpiec, a co mi tam, no chyba ze Igor nie bedzie je tolerowal, jesli poda sie na tatuska i bedzie jadl miecho 😁

no ale jak cala ciaze jem slodycze w ilosciach prawie hurtowych to dziecko juz powinno byc zahartowane, co nie ?? 🤪

A coca- cole tez pije, staram sie malo, ale jakos mi nie wychodzi, tak samo sprita pije , mniam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to mam ochote na jakiegos redbulla albo smakowe piwko ale dzielnie sie trzymam. Cole to ja mogłam litrami na początku pic. teraz to mi wszystko jedno. Ale ostatnio to papryka mi nieziemsko smakuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...