Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
widze ze na tapecie same dobre rzeczy, torty kole... ale z tymi brzuchami pekajacymi to .... oj zabolało 🙂

mamusie chłopców .... oglądajcie 🙂

http://www.youtube.com/watch?v=Sar1OlvkOS8


jakbym miala synalka to reke dałabym sobie uciac ze by tak cwiczyl, wkoncu tatus mechanik 🙂 i tez lubi porajdowac:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
z ciasta z cola nici, wchodze na strych gdzie mamy magazyn napojow i patrze i szukam, coli brak, wczoraj znajomi byli i wypili :P zostal mi Sprite i Schweppes citrus a z tego nie da sie zrobic ciasta, choc kto tam wie 😁

no wiec zrobilam murzynka na oleju i dzemie 😁
i sie juz piecze 😉

moze ktoras wyprobuje to ciasto z cola, zapodaje przepis

Czekoladowe ciasto z coca-colą

Składniki:
- 250 g mąki pszennej
- 2 łyżeczki proszku do pieczenia
- 300 g cukru kryształu
- 3 czubate łyżki gorzkiego kakao
- szczypta soli
- 1 opakowanie cukru wanilinowego

- 250 g masła
- 200 ml coca-coli
- 75 ml mleka
- 2 jajka

na polewę:
- 1 czekolada z nadzieniem toffi
- 2-3 łyżki śmietanki 30%

W jednej misce wymieszać mąkę, proszek do pieczenia, cukier, kakao, sól i cukier wanilinowy. Do drugiej miski wbić jajka, dobrze je roztrzepać, potem dodać mleko, roztopione i wystudzone masło oraz coca-colę, wymieszać.
Mokre składniki wlać do suchych i delikatnie, ale dokładnie wymieszać łyżką.
Tortownicę o średnicy 24 cm wysmarować masłem i wysypać bułką tartą. Przygotowaną masę wylać do tortownicy i wstawić do piekarnika nagrzanego do 180ºC. Piec 40-50 minut. Wyjąć i zostawić do ostygnięcia.

Przygotować polewę: czekoladę połamać i stopić w kąpieli wodnej. Dodać śmietanę, dokładnie wymieszać. Gorącą polewę wylać na ciasto, odstawić do zastygnięcia.

smacznego 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Obejrzalam nowy serial na tvn-ie ...
teraz bede ogladac "Legalna Blondynke" ...
a pozniej jak wytrwam ( w co watpie ) to "Wywiad z wampirem"
... taki maraton sobie zrobilam bo Maz mnie chyba zarazil swoim przeziebieniem wiec lezymy razem jak wraki i nie mamy sily reka ruszyc ... mam nadzieje, ze jednak nic nie zlapalam i jutro odzyskam power ...

NEW widzialam ten komplecik na Allegro, ale kurcze w porownaniu z tymi innymi zestawami to wypada chyba mniej korzystnie finansowo ... bo jakby dokupic osobno te dodatkowe duperele to pewnie wyjdzie drozej niz np te cale zestawy Chili itp ... mi najbardziej by pasowalo w takim calym komplecie wozek kupic ... wszystko miec od reki ...
a Ciebie ten komplet satysfakcjonuje ?
czy jeszcze analizujesz ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja pojade na zjazd za tydzien no i pozniej mam zjazd 27/28 marzec, ale na te zajecia juz nie pojade bo nie chce ryzykowac :P

a pozniej to juz bede jezdzic na zajecia jako mamuska 😁
zjadlam kawalek murzynka mniami 😁

a zaraz pojde chyba do lozka, nikogo nie ma w domu, wiec poleniuchuje sobie, a co 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
objedzona melduję się wieczorową porą, ale chętnie spróbuje iryskowego murzynka 🙂

jak przeczytałam o pękającym brzuchu to mnie zamurowało, ale w ciązy przytyć 40 kg- nieźle, chyba nawet z blixniakami 🙂

ciasto z colą hmm ja miałam przepis na szynkę w coli 🙂 ale nigdy nie udało mi się zrobić, co do samego picia to piję kiedy mi się chce 🙂

filmik fajoski, moje dziecko prawdopodobnie zostało poczęte na Mistrzostwach Świata WRC więc jak jeszcze rajdowych i motorowych genów wyssie z mamusi i tatusia to wyrośnie szybka Sztunia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć brzuszki 🙂W Szwecji zimno, śnieg nie pada ale nigdzie nie widać wiosny. W przyszłym tygodniu wracam do polski i zostaje do porodu....Zaraz doczytam co tam u Was. Mam nadzieję, ze z Kłapouchą jest ok no i z reszta oczywiście tez - jeszcze trochę i się kwiecień zacznie 🙂
Dobranoc pączuszki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...