Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
cześc dziewczynki,
wpadłam powiedzieć bry bo juz wczoraj to siły mi brakło na wszystko.
Morfi, zeby nie było, ze zapomniałam o prawnych poradach.
przygotuję referat i zwyczajnie go wkleję. wczoraj już nie miałam siły, tylko sobie notatki przecztałam i niestety na tym sie skończyło.

Agatta, odpisałam ci na n-k dopiero teraz.

co do tego mulenia bo mi tak wpadło w oko i tak mi przyszło do głowy, ze może to zwiazane Aniu78 jest z cukrem.
nie wiem czy miałaś tam badania na poziom tej pipeprzonej glukozy ale wiem, ze senność jest jednym z objawów wysokiego poziomu cukru.
jestem w temacie bo to moja dolegliwość.
ja mam zakaz i to bezwzględny picia coli (cola tylko dla pana doktora 🙂 )
ale kawkę jedną słabą raz dziennie pozwolił mi wypić już teraz- najlepiej oczwiście gorzką, ale ja mam gówno nie charakter...
spadam narazie bo naprawdę juz MUSZĘ !!! zabrać się za domowe sprawy bo późneij moze być nie halo.
dziś w nocy chyba poraz pierwszy złapał mnie skurcz brzuszkowy albo postawiła mi sie macica bo aż mi kości biodrowe sterczały a brzuszek taki jakiś czubaty się zrobił. oczywiście bolało mocniej niż zwykle ale nospa załatwiła wszystko. teraz jest ok.
myślicie, ze to przepowiadacz czy coś takiego?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc Laski 🙂

Oj ciezka noc, ciezka ... jakas bezsennosc mnie zlapala ...
mam nadzieje, ze jednorazowa 🤔
bo do tej pory zawsze spalam jak zabita ...

... tak czy inaczej - wstalam dopiero przed chwila ☺️

dzisiaj w komodzie ukladam wyprany rozmiar 56 😎
... juz raz pralam, ale niestety trzeba bylo powtorzyc bo Maz mi kaszlal w domu i sobie film wkrecilam, ze zarazki na ciuszkach osiadly ☺️

milego dnia dla Was Babeczki ...
bede zagladac - ale teraz ide sie krzatac ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzień dobry 🙂

oj u mnie nocka też nie za specjalna...

..jakieś koszmary mi się śniły, łydki drętwiały i jakoś się ułożyć ni mogłam 🥴

miłego dzionka życzę 🙂

u mnie słonko świeci, ale śnieg ciągle leży 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry
A mi się duszenie sniło 😞 tatusko dopiero we wtorek pojechał a mi juz odbija. Za to coraz bardziej wkurza mnie teściówka - teraz wystarczy że jest i juz mi żyłka skacze. A ciekawska to ona - o każdą pierdołę musi sie pytać np. czy brat mój był bierzmowany. A co ja to ku... obchodzi.
No i jeszcze wczoraj chciała mnie namówic żebym z nia do ościoła dziś poszła. Bo to sie trzeba księdzu pokazać, bo chrzest. Akurat! Pewnie chciała żeby ja plotkary wiejskie zobaczyły. Kij jej w oko. Ja tam do kościoła nie chodze bo szczerze mówiac to ja chyba wierzaca nie jestem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc niedzielnie

ja też noc do szczęslwiych nie moge zaliczyć, aczkolwiek się wyspałam. Najpierw jakieś kłucie w pipce mnie obudziło, bolało jak cholera, Michał na równe nogi skoczył bo tak mnie zakłuło, a potem skurcz łydki, i znowu Michciu musiał masować, do tej pory mnie łyda nawala 😞 więc meżowi atrakcje zapewniłam w nocy

u nas jest snieg, słoneczko świeci, ale po co komu snieg 😠

miłej niedzieli 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
własnie, ja juz zapomniałam o bólach pachwinowych - zniknęły 🙂
teraz już tylko okolice brzuszka odczuwam bo ten skurcz to tak naprawdę miałam pierwszy raz.
a tak to napięcie brzucha, czasem drobne upierdliwości, no i ciężar.
plecy, jakby mniej i to super, ale dalej i to chyba bardziej napierdalają mnie kolana i nadgarstki oraz dłonie.
dokładnie nad kolanami wiec to nie stawy tylko raczej mięsnie mi siadły.
skurczy łydek czy nóg zero w dalszym ciągu 😆

no to teraz zakładka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u mnie nic nie twardnieje - narazie nie mam zadnych skurczy ... czasami czuje ( gdy Dzidzia szaleje w brzuchu ) jakies uklucie albo smyranie w tzipce ( nic fajnego 🥴 ) ...
albo jeszcze ( zazwyczaj w nocy ) nagly ucisk na pecherz az ciezko wstac z lozka ... i lece wtedy do kibelka na krople ☺️ ... ostatnio tez w nocy bywa, ze cos mnie zacznie bolec, ale wystarczy, ze zmienie pozycje i nagle ulga ...
pewne Mala uklada sie czasami jakos krzywo i cos mi tam ucisnie ... jakas zyle, pecherz czy cos ... ale zazwyczaj wyglada to tak, ze jak sie chwile pokrece, pozmianiam pozycje to Dzidzia jakos sie dopasuje i w ogole mi nie przeszkadza ...

no to sniadanko 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co do boli to mnie nadal pipsztal napierdziela- to chyba spojenie łonowe- nie wiem nie znam się. Nie wiem też czy mam jakieś skurcze, ciągnie mnie czasami jak na okres albo sraczkowe rżnięcie- nie wiem do czego to przyrównać, trzyma kilka-kilkanaście sekund i puszcza.
Spoko Ania, jak znajdziesz chwilę, to zapodaj te prawnicze mądrości- nie planuje dzisiaj rodzić :P
Iskierka ja do prasowania nie mogę się zebrać od jakiś 2-3 tygodni ☺️
Spadam jakieś pulpeciki zrobić 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂

Anka z tym cukrem masz trochę racji (jak miałam etap objadania się słodkim to non stop spałam), a badania wyszły mi super, szybko przetwarzam 🙂 ale wczoraj i małż był nie halo i mówił, że kumple w pracy też mają takie "śpiączki" ostatnio...i doszliśmy do wniosku, że może to przesilenie wiosenne.

nadal mam leniucha śmierdziucha, ale! powoli budzi się we mnie matka wijąca chyba, mam coraz częstsze myśli o sprzątaniu 🤪
na razie to tylko myśli ☺️ jednak podsycam je w sobie, hahahaha 😉 :laugh: 😁 :laugh: 😁

nocka przespana nieźle, chociaż też mnie już łapią bóle okresowe od czasu do czasu...

i wiecie, coś mi się ostatnio wydaje, że mam brzuch jakby trochę niżej 🤔 ale nie jestem pewna...we wtorek położna, może nie zapomnę spytać.

miłej niedzieli 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...