Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
kahna, ja byłam takim gigncikiem 🙂
4600 i 61 cm 🙂
tez naturalnie mama mnie rodziła bo wtedy nie było jeszcze takiego wynalazku jak usg 🙂 i lekarze sądzili, że bliźniaki będą czyli małe dzieci a tu diabeł taki wyskoczył.
moja mama dobną babeczką była.
do dzis wspomina, jak jej dupę rozrywało 😉 :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
no ja tez sie zaczytalam ...
na pewno fajniejsza ta stronka niz te marne Gwiazdy ...

kahna o! fajnie wiedziec ...
no to juz na pewno go przetestuje 🙂

Ania73 jaka Ty ostra Laska jestes 🙂
nie spodziewalam sie takiego slownictwa po kolezance
😉 😉 :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tak naprawdę Agattko to ja uwielbiam przeklinać i online uzywam sobie ile wlezie.
aż boję się pomyśleć, jakiego pierwszego słowa mój mały się nauczy ☺️ :laugh: :laugh:
najczęściej uzywanym zdaniem u nas w domu jest:
Pipka, ty chuju !!! :laugh: :laugh: :laugh:
to tak z miłości oczywiście do naszej suczki. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
... az strach pomyslec czego sie lekarze na porodowce od Ciebie nasluchaja :laugh: 😉

ide zmienic pozycje na lezaca bo tylek juz mnie boli od tego siedzenia ... a jutro wstac trzeba, ogarnac sie i na podboj miasta ruszyc 😎

dobrej nocy Brzuszki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no ostatnio moja mama dzwoni do mnie i smieje się do rozpuku, w oddali słychac mojego ojca, który też leje. Mówię halo o co chodzi, a moja mama wiesz wyobrażamy sobie jak ty na tej porodówce kurwować będziesz 🙂

niedobrze mi, znowu zgaga, kilka bóli i chyba dwa razy mi się brzuch postawił, ale nie wiem czy tak własnie stawianie wygląda 🤔 ja miałam wrażenie jakbym znieczulenie w brzuchu miała i twardszy się zrobił
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Melduję się w 2-paku!!!!!!!!

Napiszę w skrócie. W 33 tygodniu trafiam do szpitala. Kroplówki, zastrzyki, masa leków... Poważne zagrożenie porodem przedwczesnym. Wstawanie tylko do WC !!! Koszmar. Ból mięśni - odleżyny niesamowity... Nie mówiąc o psychice, która mi się wyniszczyła... Jestem dalej na silnych lekach, prawdopodobnie jeszcze tydzień i odstawiam! A po odstawieniu takich dawek poród może nastąpić nawet na drugi dzień.

Dzięki dziewczyny za maile i troskę !!! Nie nadrobię zaległości dlatego prosiła bym o napisanie mi w skrócie co się działo/dzieje. Czy ktoś urodził, czy ktoś jest w szpitalu itp...


Buzzzzzzzzzzziaczki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiatm mamusie w dzien naszego swieta 🙂
troszki sie u was dzialo w niedziele 😉
amii trzymaj sie dzielnie, emi ale ty masz zajebiaszczego meza pozazdroscic tych zakupow 🙂 ania jak zwykle szczera i zabawna a tekst pipka ty chuju laugh: u mnie po weekendzie dupa mialam szkolke i czulam sie tak zryta jak kon po westernie 🤢 niedziela podobnie jak u sztuni zakonczyla sie zyganskiem 🤢
a ja juz z kosciolka wrocilam bo zaczely sie nam rekolekcje, pedze sprzatac a od jutra pranie i szykowanie polki dla dziecka, piore w dzidziusiu i dodam plyn do plukania lenor sensitive, lovelka mi nie podchodzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam poniedziałkowo

pogoda za oknem ładna..trzeba dupencję ruszyć przewietrzyć 🤪

Ami póki co żadna nie urodziła i o ile się nie mylę to żadna nie leży w szpitalu..jakoś dajemy radę..dziewczyny mają niewielkie problemy z ciśnieniem ale dzielnie walczą..

Ksawi ma czkawkę chyba bo coś mi tam systematycznie pulsuje w brzuchu..pierwszy raz mam takie uczucie..

..z rana banana pożrę 🤪



[img size=260]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/c_big1098732.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" /> Z okazji naszego święta dla tych dorosłych i tych nienarodzonych 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkiego najlepszego 🙂 [img size=330]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/dzien_kobiet.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My to chyba jaokos razem tlepatycznie spac nie możemy.
Basik przez ciebie miałam stresik w nocy ze urodze 😉
Latałam siku ze 4 razy jak nigdy wcześniej... Brzuch i kręgosłup bolał że hej. Aż mi się sniło ze mi główka wychodzi hehe

Za chwile mam rajd po urzedach i banku. Juz się ciesze. Może z okazji dnia kobiet wszystko gładko pójdzie :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sypie się. Gęba to z bliska wygląda okropnie. Jakieś plamy czerwone i przesuszone placki skóry 😞 😞 😞
dzięki wielkie za tego kto wymyślił podkład 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...