Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
moj syn jest tak bardzo aktywny od piatku ze az strach pomyslec jaki to bedzie szogun po narodzinach:P tak bardzo sie wierci tzn wypycha non stop kopyto pod zeberkami, a ja podobnie do sztuni mam sparalizowana pachwine ale lewa okropienstwo 😠 i caly czas mam jakies leki ze nie zdaze ze sprzataniem praniem prasowaniem przemeblowaniem i w ogole 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kobitki !!! sto lat !!!!

usnełam po 2, wszędzie mnie boli, zakwas w nodze po przedwczorajsym skurczu boli, cipka boli, młoda chyba tam gmera czy co, plecy bolą, do tego gardło przeokropnie boli, dajcie jakis przepis na usmierzenie bólu, bo sliny nawet przełykać nie mogę 😞 aczkolwiek humor dopisuje, bo słoneczko za oknem 🙂

wczoraj byli znajomi z dwuletnią Mają u nas, superanckie dziecko i moja córcia dostała zarąbistą zabawkę, jak znajdę na necie to wam wkleje, bo składać mi się jej nie chce na żywca 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc mamuski ja sobie siedze maz sprzata zyc nie umierac wczoraj wlozyłam rzeczy małej do komody tylko teraz je wyciagnac i uprac wszystko 🤨 🤨 🤨
zaraz spadam na miasto po nowy dowod i do banku zmienic wszystko no i do urzedu tez wiec dzisiaj sie wystoje za wszystkie czasy no i na koniec najlepsze
TEŚCIOWA MNIE DZISIAJ ODWIEDZA :laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurwa uwielbam dzień kobiet, ale do chuja dopiero wstałam a tu teściu dzwoni że już jedzie, czy on nie ma odrobiny taktu, przyjmę go w piżamie i własnie jem śniadanie w dupie to mam 😠

no właśnie ta koleżanka mówi, że młodą jak wsadzili to spokój był na dłuższy czas, fikała w tym non stop 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Słoneczko,
jak miło :laugh:

Krewka i siuśki oddane, mam nadzieję że białka tam nie będzie 🤔 w komplecie to moich obrzęków i wysokiego ciśnienia

Ale co tam
wszystkiego dobrego kobietki

Ami - trzymaj się dalej w dwupaku, już niedługo 😁 Córeczka wynagrodzi ci na pewno te tygodnie w poziomie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jozo a ty cos bralas na to bialko w moczu stosowalas jakas dietke czy co? bo ja od dwoch badan tez mam bialko a ostatnio dodatkowo szczawiany wapnia ale lekarz mi nic przepisywal, cisnienie rano niskie weczorem wysokie ale ponizej nie przekracza 130/80 wiec luz. a od piatku zarabiaszczo opuchniete dlonie o obraczce juz zapomnialam. w nastepny poniedzialek mam wizyte wiec zobaczymy co nowego w moczu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej 🙂

Amii Kochana trzymaj się jesteśmy z Tobą i Oliwką :*

Wpadam się przywitac i składam Wam gorące życzenia z okazji dnia kobiet :* Bądźcie zawsze takie super jakie jesteście do tej pory :*

Mnie dopadła choroba...chyba się nigdy do końca nie wyleczę 😞 już mnie to męczy bo wyglądam jak ząbki z podkrążonymi oczami 😞

Buziaki Mamuśki :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
i poszedł uff, a ja łeb tłusty w szlafroku i koszuli, z krostą na brodzie no sorry. Jeszcze mnie tak drażnił swoimi tekstami, że wkońcu mu powidziałam że gada bez sensu i jak przystało na człowieka bez mózgu nawet tym się nie przejął.

No to się wezmę za toaletę, może maseczkę sobie jakąś strzele 🙂

a co masz w drugiej klapi ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...