Skocz do zawartości

kwietnióweczki 2010 | Forum o ciąży


moniadad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • klapoucha

    8708

  • emilka1986

    7194

  • Agatta

    10594

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
skończyłam seans filmowy z mężem..

..truskawki dziś furorę robię..hmm..pewnie i bym zjadła ale nie lubie mrożonych, a do normalnych jest dłuugo 😞

..za to na wieczór mam ptasie mleczko..męża na basen wysyłam niech się sportuje a ja się poobżeram 🤪

..było o seksie..też już nie pamiętam jak to jest..teraz kiedy mi może i by się chciało mąż się wydygał że coś mi uszkodzi 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ostatnio nie wiem co się ze mną dzieje wieczorami.
😞
mam jakiegos nerwa w sobie, nie moge sobie znależć miejsca, siedzieć niewygodnie, leżeć jeszcze gorzej, chodzić mi się nie chce.
bartek pyta, jak mi pomóc a ja zwyczajnie nie wiem.
uczucie przejedzenia, refluks, zmuszam się do rzygnięcia i jakby ulga, ale malutka, znów sie odbija i do gardła podchodzi chuj wie co. nie jest to zgaga.
wszystko swędzi i usiedzieć w jednej pozycji dłuzej niż 5 minut nie moge.
nazywam to swoim bólem fantomowym - czyli tak sobie wyobrażam ból - uczucie po utracie np. kończyny.
masakra jakaś. mam ochotę nieraz zajechać kopa w ścianę no ale z wiadomych powodów tego nie robię.
kiedy poleguje na kanapie złozonej to jakby mój brzuch ważył tonę, ani lewy bok, ani prawy bok, na wznak jeszcze gorzej.
mam ochotę wejśc na dach i skoczyć. 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja mialam zgage pare razy taka niefajna, ale moge chyba zaliczyc sie do szczesciar, bo to tylko bylo pare razy, niekotre babki mialy co wieczor, wiec nie narzekam :P

za to dziecko chyba bede miala lysa 😁

zrobilam ostatnie dzieciowe pranko, teraz sie suszy, chcialam tez uprac budke z fotelika samochodowego, ale nie potrafilam jej zdjac, i tak sobie mysle, czy ja sie zdejmuje, pewnie tak ale nie chce jej uszkodzic 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biedna Ania...tak to chyba jest pod koniec ciąży że nam bardzo wszytsko przeszkadza.

Dziewczyny muszę Wam napisać co zrobiłam przed chwilą z Mężem mojej teściowej 🤪 wysłalismy jej sms z bramki
"witamy Pani Emilio! Ponieważ jest Pani naszym stałym i długoletnim klientem postanowiliśmy Paia nagrodzić.To nie zart wygrywa Pani u Nas 2000zł po odbiór nagrody proszę zgłosić się w punkcie Plusa w Realu w Lubinie.Pozdrawiamy" a podpislaiśmy się operator 🙂

I czekamy aż emila dostanie tego sms 🙂 słyszymy jest dzwonek czytała go chyba z 2 mienuty 🙂 i wchodzi do nas do pokoju pyta Męża czy by jej do reala nie zawiózł 🤪 myślałam że umre ze śmiechu :laugh: :laugh: :laugh: łzy to mi ciekły,Jacek cały czerwony.Ubaw miałam po pachy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurcze mam mrozone truskawki w zamrazarce i tak myslalam co by z nich wykombinowac, ale chyba zjem sobie same, albo poprosze mame zeby mi ciasto na pierogi zrobila, a ja ulepie sobie pierozki z truskawkami, ale to chyba na piatek bedzie 😁

a jutro mam zamiar wybrac sie z mezulem do kina, zobaczymy czy mi sie uda 😉

ania- tule, bedzie dobrze, moze to przesilenie wiosenne, jeszcze troche, przyjdzie wiosna bedzie lepiej!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
albo sie pójdę powiesić 😞

to nie dołek, tylko jakiś fizyczny nerw doprowadzający mnie do szału i to tak juz od jakiegoś czasu codziennie.
najgorsze jest to, ze to chyba narasta z dnia na dzień.
chyba mi odpierdala od tego małego mieszkania 😠 😠 😠

o kurcze, ale mi tydzień zleciał!!
jutro YCD - szok !!!
a wydawało mi sie, jakby był przedwczoraj normalnie 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anka no weno nie rób jaj, dla mnie wieczory też są coraz cięższe, trochę puchne i co drugi dzień zgagulec, więc Majka loki po tatusiu będzie mieć piekne 🙂

kurde zaczyna mnie przerażać ten ból głowy, wpadła do mnie ciocia która choruje często na zatoki i stwierdziła, że raczej to ból zatokowy nie może być 🤔 szczęście że jak leże to nie boli, zobaczymy jak będzie jutro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gdyby ona to wiedziała, to uchhhh.....
😲
za taką kasę to nie szczypczki ale niezłe szczypczochy mozna kupić :laugh:

no zima ma powrócić zdaje sie an około 2 tygodnie wiec jest szansa, ze pod koniec marca juz na dobre zacznie wkraczać wiosna 🙂
oby, bo moze to rzeczywiście jakieś cholerne przesilenie wiosenne w moim przypadku 🥴 😠 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
poszłam do kibla, wsadziłam palec, cofnęła mi się pomarańcza - jeszcze w miarę świeża, drugą stroną po żyganku wyleciał klocek węgielny i jakby lepiej na chwilę.
niestety czekam aż znów przyjdzie to cholerne nerwisko.
obym się nie doczekała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ilonab dobre z tą tesciową 😆
Muszę jutro kogoś tak wkręcić ze starszych bede miała przynajmniej rozrywkę

Zima to by mogła juzż na serio wypad zrobić bo to patologia jakaś pogodowa na maxa.....
Ja przesilenie już mam na maxa i uczucie do .

Anka73 mam dokładnie to samo co ty jakoś od tygodnia co wieczór. Moi już wolą mnie omijać i widze ze boją sie spojrzeć żebymn się nie przywaliła 🤨

jutro oststni szczoszek , krew i uSG sobie walne coby wagę małej poznać i upewnić sie czy jajka nie urosły:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...