Skocz do zawartości

Wodogłowie | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
U mojego dzidziusia podczas badania USG wykryto WODOGŁOWIE!!!!!
Poszerzona jest jedna z komór i wynosi 12mm lekarz powiedział że nie jest źle, ja staram się nie panikować ale ciągle się boje że może być gorzej...co o tym wiecie proszę piszcie....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć Hanula.

dla pewności wykonaj gdzie indziej jeszcz e USG. Mojego męża siostra miałam robione usg w 33 tc, wykryto podejrzenie wady serca u małej, a mala urodziła się calkowicie zdrowa.

wiem, że nie jest Ci łatwo, ale staraj się myslec pozytywnie. Być moze to błąd pomiaru usg.

pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...
  • Mamusia
Jasne że zaglądam ... USG wyszło tak że wiemy iż nadal komory są poszerzone ale nie stwierdzono innych wad wrodzonych od 13 lipca miałam jeszcze 2 USG komory się powiększają ale w bardzo wolnym stępie. To daje dobre rokowania, ale musimy czekać do rozwiązania by dowiedzieć się jaki to będzie miało wpływ na dalszy rozwój naszego Wiktorka. Mam nadzieje że wszystko będzie dobrze...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jeśli macie jakieś informacje na temat wodogłowia to bardzo proszę o wpisy! Moje dziecko ma lada dzień przyjść na świat a ja nie wiem czego mam się spodziewać. Co prawda przeczytałam artykuły o wodogłowiu jakie znalazłam w internecie , ale mi zależy na głosach normalnych ludzi, a nie medyków .
W tej chwili moje maleństwo ma poszerzone obie komory 15mm , głowa ma normalne rozmiary . Jeśli coś wiecie napiszcie , może w waszym otoczeniu był podobny przypadek???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Haniu ja niestety nic ci nie pomogę w sprawie informacji o wodogłowiu 🥴 , ponieważ nigdy nie miałam kontaktów z mamami które miały taki problem, ale che ci dodać otuchy.
Na pewno są to dla ciebie ciężkie chwile bo nie wiesz czego się spodziewać, ale juz ci mogę powiedzieć ze na pewno jesteś dzielną kobietą i mamą dla swojego maleństwa 😉
Będę czekać z niecierpliwością na twoje wieści, jak przebiegł poród, jak maleństwo i jak ty się czujesz 😉 Za niedługo twoja mała istotka, ciałko z twojego ciałka będzie w twoich ramionach i najważniejsze ze będziesz je kochać ponad wszystko, a ono cie z wzajemnoscią 🙂 Bądź dzielna, śle buziaki 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...