Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

obdarzona napisał(a):
ej bez kitu siedzicie cicho jak sabaki w rogu. Pfff to ja idę spać ;-)


Obdarzona, uwielbiam te Twoje porównania, nie wiem skąd one Ci się biorą, ale za każdym razem jestem spłakana ze śmiechu 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leliva, komuś trzeba humor poprawiać 😎

Izunia, w takich warunkach chyba sobie nie odpoczniesz 😁

a ja sobie nie pospałam, ponieważ cały czas miałam jakieś nieczyste myśli ( rzadko się widuję ostatnio z moim M, ale będzie jutro, ale co z tego jak będzie fryzjerka i harmider ,a jeszcze drzwi do pokoju mi się zepsuły, że nawet na klucz nie da się zamknąć) no i tak leżąc wpadłam na pomysł, że dziś ubierzemy choinkę! gdyż jutro fryzjerka, moj M, i w ogole, i potem kazdego dnia aż do wigilii mama ma cały etat i przychodzi zmęczona. A ja sama nie dam rady 😁
a mama właśnie sobie pospała, bo dziś robiła do 13 😁 stojak już umyłam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
obdarzona napisał(a):
Leliva, komuś trzeba humor poprawiać 😎

Izunia, w takich warunkach chyba sobie nie odpoczniesz 😁

a ja sobie nie pospałam, ponieważ cały czas miałam jakieś nieczyste myśli ( rzadko się widuję ostatnio z moim M, ale będzie jutro, ale co z tego jak będzie fryzjerka i harmider ,a jeszcze drzwi do pokoju mi się zepsuły, że nawet na klucz nie da się zamknąć) no i tak leżąc wpadłam na pomysł, że dziś ubierzemy choinkę! gdyż jutro fryzjerka, moj M, i w ogole, i potem kazdego dnia aż do wigilii mama ma cały etat i przychodzi zmęczona. A ja sama nie dam rady 😁
a mama właśnie sobie pospała, bo dziś robiła do 13 😁 stojak już umyłam 😁



tyyyy ile bierzesz na gdzine za sprzatanie?Zaproszze Cie na pare dni i dasz u mnie czadu 😉Matko ja tylko podlogi umylam i to z ledwoscia,bo tak mnie brzusch bolal i krzyz;(Maz jeszcze w pracy,ale za godzine koncza.Jeszcze troche i bedzie w domu .....byle do piatku rano 🙂
Dzieci sie ladnie bawia,bo powiedzialam,ze myje podlogi i nie wolno wychodzic 🤪i tak siedza u Niko w pokoju.Az sie boje tam wejsc.....ale Niko wie,ze trzeba posprzatac.

Inhalacje musi robic,ale to jak kolega pojdzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
obdarzona napisał(a):
Izunia, no jak dla Ciebie to za 2 kinder bueno, loda na patyku i cukierki na godzine 😁
no ja też zawsze się na męczę, ale zawsze się położę i jest git 😁
Nikoś nie będzie się nudził dziś 😁 a z tym mężem Twojej koleżanki to rzeczywiście nie ciekawie 😞


Teraz odpaliłam im kompa to jest cisza.No pojechali do Ozimka na pogotowie.Ciekawe co mu tam powiedza.
Chciałam prasowac ,ale chyba przeloze to na jutro.Kurcze musze im kolacje zrobic 🥴Kielbaski na cieplo i z glowy.Michałek wszystko zje.Nawet u nas zjadl makaron z magii 🙂
A tam znowu tak wieje 😠W nocy,az sie moj Nero wku....bo ciagle cos stukalo,latało po podworku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe przypomniało mi się, że moj M zawsze się śmieje, że jak będzie ze mną rodził, to sobie weźmie biało czerwony szal, biało czerwoną czapkę, trąbkę i będzie mnie dopingował : do boju do boju do boju 😁 Agata! Agata! Agata!
😲
na szczęście to żarty. Już mi przyznał się , że jest już troszkę podstresowany 🥴 a ja nie jakoś, ale coraz częściej myślę o poorodzie i zdaję sobie sprawę że jest coraz bliżej 🙃

idę się kąpać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mulant napisał(a):
izunia1986op napisał(a):
mulant napisał(a):
nie on jest tylko mój 😁 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪



ale bedziesz miec zgage 😠 😠

nie bede mieć :P
a jak tak to ja cię znajdę hi hihi:P



ja ciebie predzej po zapachu bigosu 🙂Ja zrobie w nastepnym tygodniu.....juz na swieta.Chyba,ze znowu zjem pół gara ,a tylko dwa woreczki zamroze 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie wieje już 😁

ja właśnie zjadłam bigosiku 🙂 ale jutro i pojutrze itd już nie pojem, bo zamrożony i strzeżony.

przecież bigos to normalna rzecz i naturalna, a my się wszystkie podniecamy tym jak nie wiem co dzięki czemu jak go jem, to czuję jakbym wsuwała coś wykwintnego 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
obdarzona napisał(a):
nie wieje już 😁

ja właśnie zjadłam bigosiku 🙂 ale jutro i pojutrze itd już nie pojem, bo zamrożony i strzeżony.

przecież bigos to normalna rzecz i naturalna, a my się wszystkie podniecamy tym jak nie wiem co dzięki czemu jak go jem, to czuję jakbym wsuwała coś wykwintnego 😁



obdarzona co jak co ,ale bigos to zajeb...potrawa 😁 😁
matko snieg ma byc 😠ja poprosze tak troszke tylko 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no zajebista zajebista ale u mnie bigos jest taaaaak często ,że szok. Bo moj tata się domaga, a że się tylko składniki skroi , kapuche do gara da i niech się gotuje to żaden problem 😁 ale jak wy piszecie że wy też tak chcecie, że gotujecie go to on mi się wydaje magiczny:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...