Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ale bandyta 🙂 🙂
nie nie ja nie ogarniam to zadanie dla męża hahhaa ja już rosól wstawiłam wiec wystarczy 🙂 w sumie moge się ruszać, nie mogę dzwigać i wariować, wszystko z umiarem, ale wczoraj bylismy w Biedronce na zakupach to 30 minut chodzenia mnie wykońćzyło, bardzo mi brzuch ciążył aż takiego duzego twardnecia nie czułam, ale wole nie szalec
a plamienie niesttey dalej jest, już nie krew tylko takie brazowe ale jednak wkładę muszę mieć raz jest wiecej raz mniej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sztunia napisał(a):
ale bandyta 🙂 🙂
nie nie ja nie ogarniam to zadanie dla męża hahhaa ja już rosól wstawiłam wiec wystarczy 🙂 w sumie moge się ruszać, nie mogę dzwigać i wariować, wszystko z umiarem, ale wczoraj bylismy w Biedronce na zakupach to 30 minut chodzenia mnie wykońćzyło, bardzo mi brzuch ciążył aż takiego duzego twardnecia nie czułam, ale wole nie szalec
a plamienie niesttey dalej jest, już nie krew tylko takie brazowe ale jednak wkładę muszę mieć raz jest wiecej raz mniej



ja bez wkładki ani rusz 😞Juz ostatnio sie wystraszyłam,bo w ciagu dnia z 4 razy musze zmienic.Juz ze soba nosze w torbie i zmieniam gdzie sie da.Bielizna pozniej jest mokra.Ale gin dokladnie mnie badal i mowi,ze wszystko o.i zamkniete.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ggulekk napisał(a):
Hehe no mam dużo mniejszy od izuni 😉 Ja mam tylko 4 kg do przodu 🙂
Dziękuję 😘


tez bym tak chciala 🙂Ale co ja moge 😞Moze od owoców tak przybieram?Aaaa....wychodza toffiefe i raffaelo.Bez jaj przed ciaza tez czlowiek zje cos slodkiego i jakos wyglada.
Jestem ciekawa ile maly bedzie w styczniu wazyc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My też oglądaliśmy Orzeszka, mały się zmartwił pod koniec jak dziewczynki myślały,że zdechł 😜
umalowaliśmy 5 gipsowych aniołków na choinkę, cytrynka się suszy i pachnie mmmm 🙂
Izu, ja mam 12 kilo na plusie, więc podobnie przybieramy, bo 3 tyg różnicy między nami, myślę,że Cię dogonię.
A to wszystko dzięki temu,że ja tam mogę wszystko żreć, nic mnie nie mdli, nie mam zgagi i spust przerażający. Nigdy nie czuję pełnego żołądka 😮 co najwyżej szczena mnie boli od przeżuwania.
Zupkę zjedliśmy tą z wczoraj, potem podgrzejemy krokiety, na razie Bartek mówi,że nie chce, to se poleżę 🙂
Piękne macie brzucholki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...