Skocz do zawartości

Adopcja na odległość. | Forum o ciąży


Bagira

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Postanowiłam podjąć się adopcji na odległość potrzebujących dzieciaczków z Afryki. Może to nie wiele ale zawsze coś. Jest tak wiele głodujących i potrzebujących każdego grosza dzieci że warto pomyśleć jak my możemy im pomóc.
Czy są wśród Was inne mamusie które zaadoptowały dzieci na odległość ?
Między innymi tutaj możecie poczytać jak to dokładnie wygląda http://www.misje.salezjanie.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=4&Itemid=7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Mamusia
Cześć Kasiu, zaglądam do Was co jakiś czas ale tak dawno mnie nie było ze będę sie czuła jak intruz ☺️ A kto jeszcze został z mam ?
Mam adopcyjna grupę dzieciaczków w wieku 3 -5 lat i jedną córcię w wieku 3 lat, Isabbel. Mam jej wszystkie dane, zdjęcie. Poza tym mamy forum gdzie piszą inni adopcyjni rodzice. Powiem Ci ze to fajna rzecz, móc pomóc komuś, kto tego potrzebuje. Niedługo będę wysyłać paczuszkę do moich dzieciaków i innych mam które spodziewają się dzieci i dzięki akcji "Mamy dla mam" moga rodzic w godziwych warunkach. Ci ludzie naprawdę nie potrzebują tak dużo jak się może wydawać. Dla nas to okruszek, dla nich cały chleb.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...