Skocz do zawartości

??? zgaga blee | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 54
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
tez słyszałam że mięty się nie powinno pić bo może wywołać skurcze, ale słyszałam też że po prostu niektorym może tylko nasilić objawy zgagi.
Myślę że jeżeli Ci smakuje to nie ma co Panikowac z miętą 🙂 przecież nie pijesz jej litrami tylko sporadycznie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczyny, od dzis mnie taka zgaga dopadła, że tylko przeklinam 🙂 Mleko nie pomaga, woda i gazowane tez raczej nie... 🙂 może oprócz migdalów macie jeszcze jakiś pomysl?

pozdr 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moze i to tez podziała ale co do rumianku to on działa przeciwzapalnie na błony śluzowe przewodu pokarmowego, zwłaszcza żołądka; ma działanie spazmolityczne (rozkurczowe), głównie na mięśnie jelit - przywraca prawidłowe ruchy perystaltyczne, likwiduje wzdęcia,zgagę. podobnie jak mięta (można także sprobować gumę miętową 🙂
słyszałam tez o Mące (mała łyżeczka) popita wodą, zgaga mija po chwili (podobno) 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Mamusia
Ewelina26 szybko Cię złapało!!!
Ja pierwszą zgagę miałam przez jakieś 2 tygodnie w 3 miesiącu. To był koszmar. Próbowałam chyba wszystkich wymienianych przez Was sposobów i wszystko pomagało tylko na chwilę. Doszło do tego, że do tej pory na myśl o migdałach czy imbirze mam odruch wymiotny!!!
W końcu pomogła mi kuracja Rennie.

Teraz koszmar powrócił. Od razu chwytam za leki na zgagę bezpieczne dla kobiet w ciąży. Mam nadzieję, że szybko minie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • Mamusia
Ja zgagę mam po wszystkim, po słodkim, slonym, kwaśnym itp. Wczoraj kupiłam sobie Manti w pastylkach do ssania i powiem Wam szczerze, że pierwszy raz od 15 tygodni poczułam ulgę, uff. Polecam Wam. W Łodzi nigdzie nie moglam dostać Manti w zawiesinie, która szybciej by zadziałała, ale i tak nie ma co narzekać.
Pytałam lekarza i nie ma żadnych przeciwskazań do stosowania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...