Skocz do zawartości

huraaa, będzie byk :) | Forum o ciąży


dudasia

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Cześć mamusie 😘

ja własnie się obudziłam zjadłam sniadanko - pogoda u nas średnia raz jest słoneczko a raz nie ma 🤔

własnie dzwoniłam do cioci i zapisała mnie na jutro na wizyte do gin na 12:30/13:00 być może to będzie ostatnie spotkanie z moją wiercidupką po tamtej stronie brzuszka ☺️ 😘

dziewczyny miałyście już paciorkowca?? mi jutro będzie pobierał posiew na to... moja kumpela ktora rodziła w marcu już 2 raz jest w szpitalu z małym bo zarazili jej go przy porodzie i mały ma zapalenie płuc...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
justyna_malutka napisał(a):
Witam! Mnie budzi rano tylko dziecko 😉 Nic innego nie jest w stanie.
Emi chłopczyki lubią się wcześniej urodzić, więc masz szanse. Gorzej z dziewczynkami, bo one lubią posiedzieć hehe


Mam zamiar troszkę go pospieszyc więc może rzecywiście się uda 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja nie rodzę jeszcze 🙂 Dzisiaj nadal dobre samopoczucie choć już nie rewelacyjne. Zauważyłam, że zupełnie ignoruję stawianie się brzucha. Nawet nie próbuję kontrolować częstotliwości, nie liczę ile.. Żebym się nei zdziwiła kiedyś, hehe, jak poczuję główkę między nogami 🤪
Nie no, znając życie to nie będzie u mnie tak lekko 😞

Justyna, widzę, że psychoterapia dla mam 2-latków by sie przydała 😉
Ja dzisiaj sprzedałam moje dziecko na spacer na całe 1,5 h!! A czas wykorzystałam na zrobienie mielonych o sprzątanie bałaganu w zabawkach 😉 A wieczorem chyba w końcu upiekę to ciasto bo jutro w gości idziemy na integrację z sąsiadami więc wypada..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...